کالیفرنیا اجازه می دهد تا بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی به بازگشایی

کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: موضوع به تصویب county, بهداشت عمومی, بخش, تمام فروشگاه های خرده فروشی می تواند با

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: موضوع به تصویب county, بهداشت عمومی, بخش, تمام فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی در فروشگاه خرید تحت قبلا صادر شده دستورالعمل.

موجود راهنمایی برای خرده فروشان که قبلا اعمال شده فقط برای کسانی که در شهرستان های تایید شده برای گسترده تر بازگشایی در حال حاضر اعمال می شود در سطح ایالت. خرده فروشی باز می توانید در فروشگاه خرید در سراسر کالیفرنیا. خرده فروشی را شامل نمی شود, شخصی, خدمات مانند مو سالن ناخن سالن و آرایشگاه.

آن را نشانه آخرین حرکت به آرامی بازگشایی کالیفرنیا اقتصاد در میان شیوع کروناویروس.

تبلیغات

برخی از مقامات شده بود فشار برای حرکت امیدوار به کسب و کارهای کوچک در همان زمین بازی به عنوان زنجیره ای بزرگ.

"با تشکر از شما فرماندار Newsom. به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس این سیاست تمام تفاوت را به کسب و کارهای کوچک در جوامع ما که در حال مبارزه برای زنده ماندن این بحران گفت:" لس آنجلس سرپرست جانیس هان در توییتر شنبه.

معلوم بود شنبه که آیا L. A. شهرستان مقامات بهداشت خواهد خود را تنظیم بازگشایی دستورالعمل در دولت را اعلام کرد.

کالیفرنیا نیز منتشر شده جدید کروناویروس سلامت راهنمایی برای خدمات مذهبی در روز دوشنبه گفت: خانه عبادت باید حد مجموع حضور و غیاب به 25 درصد از یک ساختمان ظرفیت و جلوگیری از عبور در اطراف ارائه صفحات علاوه بر در نظر گرفتن اقدامات دیگر.

تبلیغات

13-صفحه سندمنتشر شده توسط California Department of Public Health and Cal/OSHA ندارد و متعهد و ملتزم کلیساها و مساجد و معابد و خانه های دیگر از عبادت به سر فرد, فعالیت, مقامات گفت.

در واقع دولت مقامات بهداشتی به شدت توصیه می کنند که مکان عبادت "در ادامه به منظور تسهیل در ارائه خدمات از راه دور و دیگر فعالیت های مرتبط برای کسانی که آسیب پذیر هستند به COVID19 از جمله افراد مسن و کسانی که با شرکت morbidities."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن