کالیفرنیا میله پلیس از پلیس لس آنجلس با استفاده از سوابق در باند پایگاه داده به عنوان رسوایی وسیعتر

به عنوان یک رسوایی بیش از غلط و نادرست باند شناسایی توسط پلیس لس آنجلس افسران وسیعتر کالیفرنیا بالا cop شنبه م

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

به عنوان یک رسوایی بیش از غلط و نادرست باند شناسایی توسط پلیس لس آنجلس افسران وسیعتر کالیفرنیا بالا cop شنبه متوقف سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط L. A. Police Department.

در روز سه شنبه کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا کرد که او "لغو دسترسی به CalGang پرونده های تولید شده توسط اداره پلیس لس آنجلس (LAPD)."

CalGang است مورد استفاده توسط آژانس های اجرای قانون در سراسر کشور به ذخیره نام و اطلاعات شخصی حدود 80,000 افراد مظنون به فعال بودن اعضای باند یا احتمالا مرتبط با آنها اما به مدت طولانی مورد بحث بوده است.

در سال 2016 یک دولت ممیزی در بر داشت که CalGang شد سرند با سوال نوشته و خطاها مانند گنجاندن سال-کودکان. طرفداران متهم شده است که نشان دهنده آن دهها با اثبات به عقب به اتهام عضویت در باند. اکثریت کسانی که در پایگاه داده ها سیاه و سفید و قهوه ای مردان است.

تبلیغات

برای نزدیک به دو سال, جامعه طرفداران و اجرای قانون نمایندگان باید کشتی به تعریف قوانین جدید برای در حال اجرا سیستم خواهد بود که کمتر ذهنی است. منتقدان این سیستم گفت: آن را با تکیه بر تفسیر توسط ماموران لباس یا محله های آنها تلقی می شود در ارتباط با باندهای. اجرای قانون استدلال می کنند که تخصص خود را در شناسایی اعضای باند باید اعتماد کرد. از آنجا که سیستم مخفی است و هیچ غیر نظامی نظارت تعيين دقت آن مشکل است.

کسانی که مقررات در اصل مجموعه ای به پایان رسید در ماه ژانویه هنوز در انتظار است.

اما در اوایل این سال تحقیقات داخلی باعث شکایت کشف غلط نوشته در سیستم. هفته گذشته سه افسران پلیس لس آنجلس شد متهم با اضافه کردن غلط سوابق. این گروه اعلام کرد در ماه گذشته آن را به حالت تعلیق در استفاده از CalGang با استناد به سوالات در مورد آن دقت و میل به "جلوگیری از هر گونه عوارض جانبی و تاثیر بر افراد به خصوص در جوامع رنگ."

تبلیغات

از آنجا که پلیس لس آنجلس رسوایی بکررا تحت فشار بوده است را به اقدام برای سیستم پایین, به خصوص به عنوان تظاهرات پلیس اصلاحات را جاروب ملت در پی قتل جورج فلوید.

"میلیون ها نفر از مردم ورزش اول خود را اصلاح حقوق این هفته گذشته نشان از بی کفایتی وزارت دادگستری کالیفرنیا اقدامات خود را برای دیدار با دیرینه خواست که اجرای قانون درمان همه با احترام و کرامت" خواندن نامه ای در ماه گذشته به بکررا و امضا شده توسط بیش از سه ده سازمان از جمله ACLU.

"جایی است که واقعی تر از در این بخش را بی اثر و تلاش برای اصلاح و اجرای قانون استفاده از CalGang پایگاه داده است."

تبلیغات

که فشار افزایش یافته جمعه, زمانی که پلیس لس آنجلس منتشر حسابرسی داخلی است که با مشکلات گسترده با آن CalGang سوابق از جمله "haphazard" سیستم که برای آن پرونده وارد شد. روز دوشنبه اعلام کرد در بخش آن را به طور دائم خروج از سیستم.

پلیس لس آنجلس سوابق حساب برای حدود 25 درصد از CalGang نوشته است.

"من آن را گفته ام و قبل از من آن را دوباره می گویند: CalGang است فقط به عنوان خوب به عنوان داده ها که قرار است به آن" گفت: بکررا در بیانیه ای. "این در حال حاضر باید واضح به همه: CalGang باید تغییر کند."

لس آنجلس تایمز خبرنگاران لیلا میلر و بن Posten کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب