کالیفرنیا coronavirus موارد باقی می ماند و در مسیر رو به بالا

تعداد coronavirus عفونت در سراسر کالیفرنیا همچنان به افزایش به طور پیوسته به عنوان شهرستانهای بیشتر بالابر اقا

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

تعداد coronavirus عفونت در سراسر کالیفرنیا همچنان به افزایش به طور پیوسته به عنوان شهرستانهای بیشتر بالابر اقامت در خانه محدودیت در میان افزایش تلاش ها برای بازگرداندن اقتصاد کتک.

روز دوشنبه مقامات بهداشتی گزارش شده حدود 3,100 موارد آوردن مجموع به بیش از 134,000 عفونت در دولت است.

کالیفرنیا پیشی گرفته 100,000 موارد کمی کمتر از دو هفته پیش و گزارش کرده است حداقل 2000 عفونت هر روز از سال.

در Sacramento County, مقامات دیده های اخیر افزایش بستری شدن در بیمارستان مربوط به تجمعات از جمله جشن تولد و مراسم تشییع جنازه بیش از دو هفته گذشته.

تبلیغات

در جمعه شهرستان گزارش داد که 17 نفر در بیمارستان بستری شد, از جمله نه در بخش مراقبت های ویژه. سه شنبه افزایش یافت که تعداد 33 نفر از بيماران بستری, 14 از آنها در بخش مراقبت های ویژه.

دکتر اولیویا Kasirye این شهرستان افسر بهداشت گفت که بسیاری از 33 بستری افراد متصل شدند به همان خانواده و با حضور همان حوادث است. کسانی که در بیمارستان بستری باید شرایط بهداشتی اساسی از جمله دیابت و فشار خون بالا کلیه و بیماری های قلبی.

فراتر از مجمع برای عبادت مذهبی و سیاسی اعتراضات و تجمعات هنوز مجاز تحت دولت یا بخش سفارشات. اما Kasirye فکر می کند که ممکن است بسیاری بر این باورند آن را امن برای اتحاد دوباره با وجود ادامه ممنوعیت.

تبلیغات

ساکنان توجه به هشدارهای خود منزوی زمانی که اقامت در خانه دستور اول اجرا Kasirye گفت. "در حال حاضر وجود دارد احتمالا یک حس است که ما در حال خروج از جنگل و بسیاری از کسانی که دیده نمی بستگان و دوستان برای یک مدت زمان طولانی را شروع کرده اند جسارت کردن."

شهرستان گزارش شده بیش از 1600 عفونت و 61 مرگ و میر. Kasirye گفت که حدود 50 درصد از عفونت در میان افراد سنین 18 تا 49.

تخت بیمارستان ظرفیت یکی از معیارهای کلیدی استان ها در حال پیگیری برای اطمینان از آنها را می توانید در ادامه به لغو محدودیت. Sacramento County هنوز تعداد زیادی از تخت های موجود در, اما مقامات در ادامه به بررسی با بیمارستان ها به طور منظم به مطمئن شوید که آنها می توانید مدیریت هر گونه افزایش در بيماران بستری Kasirye گفت.

مقامات دولت کار خواهد کرد با ساکرامنتو شهرستان و دیگر مناطق به آدرس سربازان ارتش در coronavirus موارد است.

تبلیغات

"دولت خواهد شد از نزدیک با ادارات بهداشت محلی برای شناسایی مراحل اقدام و جدول زمانی برای پرداختن به مسائلی که تاثیر شاخص های نگرانی" نوشت: مقامات در بیانیه ای. سایر استان ها از تمرکز عبارتند از سان برناردینو, Imperial, سانتا, کلارا, Tulare, San Joaquin, پادشاهان, Fresno و لس آنجلس.

بخش عمده ای از دولت عفونت و مرگ و میر هنوز هم اتفاق می افتد در لس آنجلس که در آن نزدیک به 64,700 مردم باید قرارداد این ویروس و بیش از 2600 نفر کشته شده اند. در روزهای شنبه و یکشنبه اعلام کرد مقامات 81 مرگ و میر بیشتر — بالاترین تعداد مرگ و میر گزارش شده بیش از یک آخر هفته در بیش از یک ماه است.

مقامات گفته اند که این افزایش در تعداد موارد تا حدودی ناشی از افزایش در تست. اما اگر چه تست های باقی مانده بزرگترین سلاح در مبارزه با این بیماری وجود ندارد و واکسن و یا دیگر درمان های پزشکی — نتایج همیشه دقیق نیست.

تبلیغات

لس آنجلس اعلام کرد که تغییر روش های تست در درایو-از طریق سایت های بینی بیش از سواب دهانی سواب. روز دوشنبه دکتر کریستینا Ghaly مدیر خدمات درمانی L. A. شهرستان گفت: مسئولان فکر می کردند که نمونه مجموعه توسط سواب بینی بود با کیفیت بهتر نسبت به نمونه های جمع آوری شده از طریق دهان و به احتمال زیاد منجر به کمتر منفی کاذب.

"احتمال گرفتن صحیح نتیجه آزمون بالاتر از آن است که با دهان سواب" Ghaly گفت.

دوره کمون این ویروس می تواند تا 14 روز پس از آن خیلی زود به بگویید اگر شده است وجود دارد افزایش در موارد متصل به تظاهرات علیه خشونت پلیس و نابرابری پس از مرگ جورج فلوید.

تبلیغات

بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در دوشنبه تشویق هر کسی که تا به حال شده است در یک تظاهرات یا گردهمایی بزرگ به تست. اما او هشدار داد که هنگامی که یک تست انجام شد و خیلی زود ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus آن می تواند نتیجه منفی کاذب وجود دارد به عنوان ممکن است هنوز نمی تواند به اندازه کافی از این ویروس را تشخیص دهد.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از مردم به دروغ آزمایش منفی برای ویروس. تا کنون بیش از 700,800 شهرستان را 10 میلیون نفر آزمایش شده است برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. از کسانی که 8 درصد باید آزمایش مثبت مقامات بهداشتی می گویند.

اگر یک فرد ندارد علائم فرر گفت: این لزوما به معنای فردی است نه حامل.

"من نمی خواهم به می گویند که وجود دارد به صراحت بدون علامت گسترش یافته است. بنابراین من نمی خواهم کسی به اشتباه گرفته که افرادی که بدون علامت ممکن است قادر به گسترش است. آنها در واقع قادر به گسترش است. و همه ما نیاز به نگه داشتن آن در ذهن. سوال این است که: آنها چقدر است, پخش كردن,?"

تبلیغات

در واقع مقامات بهداشتی در L. A. شهرستان هستند تشخیص یک چشم انداز مثبت در انتقال بيماري.

پس از "موثر و نرخ انتقال" ویروس کاهش یافت و از اصل آن 3 به 3½ — به معنی یک فرد آلوده به طور متوسط منتقل می شود این ویروس به طور متوسط سه یا 3½ دیگر مردم — نرخ آغشته به پایین ترین نقطه آن در اواسط ماه آوریل به کمتر از 1.

اما نرخ انتقال شروع به صعود دوباره بیشتر باعث نگرانی در میان مقامات بهداشتی در مورد پتانسیل برای موج دوم. آنها هشدار داده بود ممکن است افزایش موارد پس از اقامت در خانه محدودیت بودند کاسته پیش از آخر هفته روز یادبود.

تبلیغات

قبلا خواسته شده در مارس چه اتفاقی خواهد افتاد اگر یک افزایش در موارد رخ می دهد در L. A. شهرستان پس از اقامت در خانه سفارش برداشته شد فرر گفت که محدودیت نخواهد بود reimplemented. در عوض دولت را کمک به شهرستان آدرس نیازهای خاص آنها به وجود آمد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب