کالیفرنیا شهر ارواح با خونین گذشته رنج می برد جدید فاجعه

بوی چوب سوخته و ذوب شده سیم کشی درنگ در هوا پنج شنبه به عنوان برنت آندروود بررسی آسیب به این قرن 19 شهر معدن ن

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

بوی چوب سوخته و ذوب شده سیم کشی درنگ در هوا پنج شنبه به عنوان برنت آندروود بررسی آسیب به این قرن 19 شهر معدن نشسته 8,500 فوت بالاتر از سطح اونز کف دره.

فروشنده و شرکای خود را خریداری کررو گردو ghost town برای 1.4 میلیون دلار در سال 2018 با هدف تبدیل آن به یک کنترل از راه دور از جاذبه های توریستی. بازدید کنندگان خواهد لذیذ لذت بردن از وعده های غذایی افزایش به scowling شفت و یک شب می ماند در یک زهوار در رفته bunkhouse و هتل.

اما رویایی که دچار آتشین شکست هفته گذشته است. آندروود گفت: او بیدار شد و در ساعت 3 صبح ژوئن 15, مسائل, کابوس: خشمگین بادها رانندگی شعله های آتش بودند که جهش مانند شیاطین و سوزان مسیرهای غیر قابل پیش بینی تا دامنه های نقطه چین با تاریخی معدن سازه. پس از آن انفجار مخازن پروپان به عنوان شعله های آتش را فرا گرفته ،

در یک بی رحمانه طنز آندروود گفت: "آمریکا هتل باز در 15 ژوئن سال 1871 و آن را به زمین سوخته 149 روز بعد در 15 ژوئن سال 2020 است."

تبلیغات

Rustic buildings on a brushy slope below mine tailings near the blackened ground where Cerro Gordo's American Hotel burned.

سایت کررو گردو آتش نشان داده شده است که یکشنبه دو روز پس از آمریکا, هتل, یک, یخچال و خانه بدنام قاتل بیلی Crapo سوخته است.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

خواسته جمعه درباره علت فروغ, the Lone Pine آتش نشانی گفت: تنها که آن را هنوز هم تحت بررسی است.

در حال اجرا وجود آب در کررو گردو را اب و هوای مجموعه ای از معدن تجهیزات junked اتومبیل و 22 ساختارهای برخی از آنها با دیوارهای عایق با روزنامه ها. "همه من می تواند انجام دهد 911 تماس بگیرید" آندروود گفت. "و سپس با کمک گرفتن از یک سرپرست من با استفاده از سطل به شدت پرت کردن آب از مخازن ذخیره سازی بر روی شعله های آتش."

آتش نشانان پس از خاموش کردن آخرین embers سه گنجینه های تاریخی شده بود به خاکستر کاهش: یک, یخچال, یک و اقامت در هتل.

تبلیغات

"ما ممکن است هرگز نمی دانید دقیقا چه شروع این آتش" آندروود گفت: از بالکن مشرف سوخته خرابه. "آتش از مقامات به من گفت که از آن می شده اند یک هزار و چیزهای مختلف در این ساختمان های قدیمی است."

A weather vane blackened by fire stands among charred debris on a dry, brushy mountainside above a desert valley

آب و هوا پره که نشسته در بالای آمریکا هتل در کررو گردو است که در حال حاضر در میان بقایای ساختمان.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

سپس دراز و باریک 32 ساله پیشنهاد ممکن است علت ماوراء الطبیعه. "سرپرست در اینجا به من گفت که او و شخص دیگری را دیدم یک سایه خیال حرکت در هتل آشپزخانه در 4 p. m. روز قبل."

اتفاقات عجیب و غریب و شبح مانند تجلی بخشی از اسطوره و جذبه که آندروود و همکاران, بانکداری در, در بخش, برای ایجاد یک بیابان مخفی گاه شبیه هیچ دیگر برای شهرنشینان درد برای فرار از جغ و روال زندگی شهرستان.

تبلیغات

حامیان آنها عبارتند از: تری Geissinger یک مورخ از غرب است. "کررو گردو است که یک قطعه در زمان است که نیاز به حفظ شود," او گفت:. "اما حفظ یک شهر متروک است و تنها برای خشنترین و سخت از مردم است. چرا که شما در حال رفتن به سرخوردگی ضرب و شتم و لگد در روده.

A fire-blackened old stove with broken glass panes and two small doors ajar sits among other charred debris

یک اجاق گاز است که نشسته در داخل آمریکا هتل در کررو گردو است که در حال حاضر در میان بقایای ساختمان.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

"شما نمی توانید آن را انجام دهید فقط با پول," او اضافه شده است. "آن طول می کشد یک قلب فولاد است."

تبلیغات

واقع در حدود 400 هکتار در Inyo کوه Cerro Gordo بود طراحی شده برای راحتی.

در آن اوج وجود دارد قتل یک هفته در Cerro Gordo, فوق العاده خشونت آمیز در جامعه حدود 500 نفر است. نقره معدن خواب در تختخواب تاشو احاطه شده توسط کیسه های شن انباشته 4 پا بالا برای محافظت از خود از گلوله ولگرد. در اواخر 1800s حدود 30 معدن که در حال مهاجرت از چین به خاک سپرده شد در یک معدن.

این خانه که توسط آتش ویران شد در روز دوشنبه یک بار متعلق به مردی به نام ویلیام Crapo که به ضرب گلوله کشته پایین postmaster را به عنوان او راه می رفت و در امتداد جاده خاکی هایی که در آمریکا ،

جمع آوری کمک توسط سازمان های غیر انتفاعی دوستان کررو گردو در حال حاضر جمع آوری بیش از $17,000 است که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد برای بازسازی هتل به زمان ساخت و ساز و ایمنی کدهای.

تبلیغات

"از دست دادن آمریکایی هتل نا معلوم گفت:" راجر Vargo جمهور از دوستان از Cerro Gordo "با توجه به ارزش تاریخی به رشد لس آنجلس و خیلی از قدیمی غرب است."

Brett Underwood stands between massive wooden posts of the headframe of the Union Mine in Cerro Gordo ghost town.

برت آندروود می ایستد در headframe اتحادیه معدن در کررو گردو. 32 ساله بازاریاب و شرکای خود را خریداری ghost town برای 1.4 میلیون دلار در سال 2018 به تبدیل آن به یک کنترل از راه دور از جاذبه های توریستی.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

"تنها یک هفته پیش" او افزود: "این فرمان مرکز شهر بر روی کوه با منظره اونز دره و شرقی سیرا نوادا در غرب و دره مرگ به شرق است."

یک سال پیش هتل و دیگر کررو گردو سازه بررسی در یک قسمت از تلویزیون نشان می دهد "ماجراهای شبح" که با تمرکز بر دو فرزند که پس از اینکه به دام افتاده در یک کشتی بخار تنه.

تبلیغات

آندروود تعهد به کررو گردو پروژه مرمت شده است به شدت در ماه های اخیر.

ميانگين نظرات به سیستم عامل رسانه های اجتماعی آغاز شده لحظه ای کررو گردو فروخته شد. آندروود بود تخطئه به عنوان یک اعتماد-منابع و مدارک که در زمان بیش از معدن شهر به عنوان نوعی از سرگرمی است.

"که صدمه دیده کمی" گفت: Underwood, پسر آموزگار که متولد و بزرگ شده در تمپا, فلوریدا.

A creased paper check, yellowed with age, drawn on the Lone Pine Branch of Inyo County Bank and stamped June 4, 1926

برت آندروود نمایش یک بررسی از سال 1926 در شهر شبح, Cerro Gordo, کالیفرنیا.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از او تصمیم به صبر کردن coronavirus مستند در کررو گردو در این منطقه به خاک سپرده شد در 5 فوت از برف است.

"هیچ راهی وجود دارد یا برای چندین هفته," او گفت:. (تنها راه برای رسیدن به شهر معدن است که از طریق یک 7½ مایل شیب دار جاده شن.) "پس از ذوب برف من در بیمارستان بستری شد با یک مورد بد از آپاندیسیت."

قضاوت از سوابق تاریخی اصلی ساکنان کررو گردو نشده اند ممکن است دلسوز.

Vintage chemical jars and crucibles on a shelf at the Cerro Gordo ghost town in the Inyo Mountains

قدیمی, شیمیایی, شیشه و بوته بر روی یک قفسه در کررو گردو شهر ارواح در Inyo کوه.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

این شهر نام ترجمه از اسپانیایی به "چربی هیل" و از 150 سال پیش از آن بود خانه نقره معدن که حمل خود را از حفاری های قدیمی به کوچک پوبلو لس آنجلس 20-قاطر تیم و یا توسط steamboats که پیمایش یک بار کامل اونز دریاچه.

زندگی کوتاه بود و سخت در این منطقه است که تولید 4.5 میلیون اونس نقره قبل از کاهش گرانبها-قیمت فلز غرق محلی, اقتصاد, صرفه جویی در روي احیای 1911 1919.

امروز تنها بخش کوچکی از شهر اصلی 500 سازه هنوز هم ایستاده است. آنها شامل یک فروشگاه عمومی یک assayer را به خوبی حفظ شده و عملیات استخراج در یک تپه و باقی مانده از یک فاحشه خانه یک بار شناخته شده به عنوان لولا کاخ از لذت.

The Yellow Road winds up the Inyo Mountains to the town Cerro Gordo

زرد جاده بادها تا Inyo کوه به شهر کررو گردو که در آن آتش سوزی صبح روز 15 ژوئن سوزانده هتل, یخچال و خانه بدنام قاتل بیلی Crapo.

(Brian van der Brug / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

این لوله کشی متشکل از unheated و unlighted غرب outhouses. زمین با موی مصنوعات: rusty جیبی, آهن, ابزار, شکسته پنجره های شیشه ای و بطری ویسکی.

"آتش دلخراش بود چرا که من یک دلبستگی عاطفی به این محل" آندروود گفت. "اما ما نمی دادن."

"حقیقت گفته شود" او افزود: "ما باید برنامه های بزرگ برای کمی کررو گردو."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب