مجلس قانونگذاری کالیفرنیا اجازه می دهد وجود ندارد و نمایندگان مجلس به رای دادن از راه دور میان COVID-19 همه گیر

با استناد به تهدید coronavirus هر دو مجلس از قانونگذاری کالیفرنیا برنامه اجازه می دهد تا برخی از اعضای در معرض

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

با استناد به تهدید coronavirus هر دو مجلس از قانونگذاری کالیفرنیا برنامه اجازه می دهد تا برخی از اعضای در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 به وزن در انتظار اسکناس از خانه زمانی که قوه مقننه تشکیل مجدد در ساکرامنتو در هفته آینده, تغییر در قوانین که کشیده انتقاد از برخی از فعلی و سابق مجلس.

تحت یک پیشنهاد پنج شنبه اعلام کرد توسط مجمع رهبری تعداد کمی از کاربران انتظار می رود حدود 10 قانونگذاران — را در رای خود را به رئیس کارمند روز قبل از یک طبقه ، یکی از خانه چهار رهبران پس از آن که بازیگران پروکسی رای در کف برای آن وجود ندارد و قانونگذار.

این طرح در نظر گرفته شده است برای کمک به قانونگذاران بیشتر در معرض خطرات جدی از coronavirus از جمله کسانی که بیش از سن 65 سالگی و اعضای با شرایط بهداشتی اساسی, مقامات گفت.

"با توجه به افزایش COVID-19 نفر در سراسر کشور, مجلس موظف است به دنبال ایمنی با اقدامات سختگیرانه تر," مجمع سخنران آنتونی رندن (D-لکوود) در بیانیه ای گفت. "به عنوان یک نتیجه, ما را پیاده سازی بسیار محدود پروکسی رای گیری به صورت طبقه جلسات به ما اجازه می دهد تا آسیب پذیر ترین اعضای شرکت و بدون حضور فیزیکی در مجمع طبقه."

تبلیغات

یک قطعنامه تصویب محدود پروکسی رای گیری معرفی خواهد شد در هفته آینده که مجلس بازگشت از یک استراحت دو هفته گرفته شده پس از دو قانون گذاران و اعضای هیات آزمایش مثبت برای COVID-19. کالیفرنیا در این هفته شد دولت با بیشترین coronavirus موارد در ایالات متحده آمریکا

رهبران سنا ایالتی تصمیم گرفته اند اجازه می دهد تا برخی از اعضا برای رای دادن از راه دور بر روی اسکناس در کمیته اما نه در طبقه سنا با توجه به سنا رئیس جمهور Pro Tem Toni اتکینز (D-سن دیگو).

"به عنوان کالیفرنیا همچنان راه خود را از طریق این بیماری همه گیر مجلس به خاطر بررسی راه هایی برای انجام کسب و کار مردم با خیال راحت و در همراهی با قانون اساسی ما" اتکینز " میگوید.

او گفت: سنا شده است تست یک چارچوب برای کنترل از راه دور رای گیری از ماه مارس در مورد آن مورد نیاز است. "در همراهی با این چارچوب سنا روند اجازه خواهد داد که برای کنترل از راه دور رای گیری در جلسات کمیته هنگامی که ما در بازگشت از زنگ تفریح" اتکینز گفت.

تبلیغات

سام Blakeslee معاون رئیس باز دولت, گروه, کالیفرنیا, علت شایع و سابق جمهوری خواه قانونگذار که در خدمت به عنوان مجمع رهبر جمهوریخواهان در سال 2009 و 2010 به نام مجمع پیشنهاد برای پروکسی رای گیری "بسیار نگران کننده" و گفت به اعتقاد او آن را غیر قانونی بود.

"من کمی شوکه شده است به شنیدن این که این مجمع است و حتی با توجه به ایده proxy voting" Blakeslee گفت. "وجود دارد هیچ ارائه در [دولت] قانون اساسی که در آن حق و وظیفه برای رای واگذار می شود به شخص دیگری است."

Blakeslee گفت پروکسی رای گیری می تواند منجر به سوء استفاده با لابی و منافع خاص اقدام به نوسان آرا از نظر خیانت به یک سیستم است که در آن رای دهندگان انتخاب یک نماینده به رای در صورتحساب.

"چنین رویکردی در صورت گسترش می تواند اجازه می دهد یک فرد از قوه مقننه به اصل کنترل تمام آرا و آنها را متوقف به کار در یک دموکراسی" او گفت:. "وجود دارد یک خطر است."

تبلیغات

Blakeslee همچنین مخالفت با یک پیشنهاد رای گیری اندازه گیری اجازه می دهد تا پروکسی رای گیری که به تازگی موفق به کسب حمایت در مجلس است.

مجمع حزب جمهوری خواه رهبر طبقه هیت فلور ریپون گفت: او از فرآیند جدید به عنوان یک اقدام موقت برای "کمک به اعضای منتخب که آسیب پذیر هستند به COVID-19 هنوز هم قادر به نمایندگی از موکلین خود در قوه مقننه" اما افزود: "ما امیدواریم که که این اورژانس روند گرفته شده است و نه استفاده از دیگر اهداف سیاسی."

تمام قانونگذاران در هیئت مدیره هستند با این ایده. مجلس کوین Kiley (R-کالیفرنیا) گفت: این مجموعه یک سابقه بد است.

"برای ماه سخنران اصرار دارد که نماینده رای خلاف قانون اساسی است, پس از آن روشن نیست چرا که ما در حال حاضر رفتن به جلو بروید و آن را انجام دهد به هر حال" Kiley گفت. "در حالی که از راه دور رای گیری ممکن است توجیه بسیار باریک شرایطی مفهوم پروکسی رای گیری که در آن شما دست بر رای خود را به یکی دیگر قانونگذار ناسازگار است با نماینده دولت است."

تبلیغات

سابق مجلس مایک Gatto یک دموکرات از گلندیل گفت که او نیز تا به برخی از سوء ظن اما گفت: پیشنهاد این است که یک "معقول" یک بار اقامت در طول بحران بهداشت و درمان.

"هنگامی که تصمیم گیری در مورد مسائل است که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از کالیفرنیا وجود دارد که ارزش فوق العاده ای در از مد افتاده در فرد بحث و گفتگو" Gatto گفت.

او اشاره کرد که به کنگره اجازه می دهد تا اشکال محدود پروکسی رای گیری.

"این مهم است که اورژانس تسهیلات نمی شوند و دائم هر چند" او گفت:. "یک دلیل وجود دارد که چرا قانونگذاران جمع آوری و گرانبها که سنت نباید به خطر بیافتد زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت."

تبلیغات

تحت این مجمع پیشنهاد مجمع رئیس کارمند خواهد شد نگه داشتن یک لیست از قانونگذاران درخواست برای پروکسی آرا را به مطمئن شوید که دقیق آرا بازیگران هستند. پروکسی رای خواهد بود بازیگران توسط یکی از رهبران چهار: رندن مونتاژ رهبر اکثریت ایان کالدرون (D-وهیتیر) مونتاژ رهبر جمهوریخواهان ماری Waldron Escondido و فلور.

بودا گفت: وجود خواهد داشت قوانین سختگیرانه در استفاده از پروکسی آرا در طبقه جلسات.

"یک فرایند اجازه می دهد چنین رای و حصول اطمینان از شفافیت هر رای توسعه داده شده است. آن را نیز ارائه فرصت برای بررسی رای دادن دقت و صحت. ما را حفظ حد نصاب اعضا حضور فیزیکی در مجمع طبقه برای همه طبقه جلسات" او گفت:. "زمان فوق العاده ای نیاز به اقدامات فوق العاده."

مجمع مقامات بلافاصله پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا پروکسی آرا خواهد بود ساخته شده قبل از جلسه اجازه می دهد لابی و فرصتی برای مشاهده قانونگذار در لایحه پیش از رای گیری در طول زمین نشست.

تبلیغات

این پیشنهاد فوق العاده برای پروکسی آرا ساخته شده بود تنها چند روز بعد از مجمع اعضای تام سرسپرده (R-گراش) و پاییز برک (D-مرینا دلم رعی) تایید کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 نتیجه در مجمع به تاخیر انداختن آن بازگشت از تعطیلات تابستانی دو هفته.

سرسپرده در بیمارستان بستری شد با عوارض ناشی از ویروس اما بازگشت به خانه است دوره نقاهت و انتظار دارد که به خوبی به اندازه کافی برای حضور در جلسات طبقه و بازیگران خود را رای.

"من نمی خواهد درخواست از راه دور رای گیری چون من را در فرد ظاهر می شود و نشان دهنده my constituency," سرسپرده در بیانیه ای گفت. "مردم خود قرار داده است ایمان من به رای دادن از طرف آنها."

او گفت: انتظار دارد دولت خود را به عملکرد حتی در یک بحران.

تبلیغات

"تعامل شخصی یک عنصر مهم در تصمیم گیری," او گفت:. "از راه دور رای گیری خواهد تسلیم ما دموکراسی است."

در علاوه بر این به قانونگذاران نیم-ده مجلس سنا و اعضای هیات نیز آزمایش مثبت برای کوروناویروس. موارد گزارش شده به رغم اقدامات پیشگیرانه در دولت و کنگره آمریکا از جمله درجه حرارت چک و سلامت غربالگری مصاحبه در ورودی و تشویق که شهادت بود با تلفن انجام می شود از خارج از کمیته اتاق.

Blakeslee گفت او شده است در بحث و گفتگو با رهبر سنا در مورد یک جایگزین فرایند که در آن قانونگذاران خواهد رای از راه دور از خانه های خود را در یک خوراک ویدئویی زنده "که در آن آنها احاطه شده توسط لابی و منافع خاص" به منظور اطمینان از عادلانه روند.

سنا گفته مقامات دستورالعمل هنوز هم در حال توسعه از راه دور رای گیری.

تبلیغات

برنامه ریزی مکث در قانونگذاری عملیات نیز نیاز به تغییرات قابل توجهی در روند بررسی لوایح قبل از نهایی آرا گرفته شده در دو خانه. مهلت ارسال طرح های پیشنهادی برای پاک سیاست کمیته قرار بود ماه ژوئیه 31. اما مجلس نمایندگان و سنا باید برنامه ریزی کلید جلسات کمیته به خوبی به اوت.

سنا تحت یک پیش نویس برنامه به دست آمده از این دوران در حال برنامه ریزی برای برگزاری برخی جلسات کمیته در روزهای شنبه. با این حال نهایی سال از دو سال جلسه, زمان محدود است. کالیفرنیا قانون اساسی محدودیت عبور از بسیاری از لوایح پس از اوت. 31 حتی شماره سال است. زمان اضافی می تواند اضافه شود تنها اگر رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شد به تماس با یک جلسه ویژه قوه مقننه است.

قانونگذاران شروع به دیدن نتایج از محکم برنامه در روز پنج شنبه.

سناتور هانا-بث جکسون (D-سانتا باربارا), عضو کمیته قضایی مجلس سنا با ارسال نامه ای روز شنبه به همکاران اجازه آنها را می دانیم که او پانل تنها شنیدن 26 از 80 صورتحساب است که آن را receivedbecause آن تنها قادر به برگزاری حدود 12 ساعت از جلسات در مجموع.

تبلیغات

"با توجه به ناقص جلسه به دلیل COVID-19 گیر من ناخوشایند وظیفه تلاش برای شناسایی صورتحساب آن ما قادر خواهد بود برای شنیدن در مدت زمان محدود-قاب که در آن به ما داده شده به آنها را بشنود" جکسون نوشت:, و اضافه کرد که او آمد بسیاری از لوایح مربوط به COVID-19 یا عدالت کیفری اصلاحات.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن