کالیفرنیا زندانها باید بگذاریم فضا برای COVID-19 بیماران قاضی دستور

یک قاضی فدرال نظارت بر دادخواهی در مورد درمان زندانیان کالیفرنیا دستور داده است تا دولت به کنار حداقل 100 تخت

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

یک قاضی فدرال نظارت بر دادخواهی در مورد درمان زندانیان کالیفرنیا دستور داده است تا دولت به کنار حداقل 100 تخت در هر یک از آن 35 زندانها رسیدگی به پتانسیل coronavirus شیوع بیماری و جلوگیری از تکرار ویرانگر گسترش در سن کوئنتین.

ایالات متحده منطقه قاضی جان Tigar روز چهارشنبه دستور وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی به شناسایی فضا در 30 از امکانات آن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جداسازی زندانیان که تست مثبت برای ویروس.

دولت باید به اهل بیت وکلا و فدرال گیرنده J. Clark کلسو — که منصوب شده توسط دادگاه برای حفاظت از زندانيان پزشکی حقوق و قبلا تحت فشار قرار دادند برای فضای بیشتر برای زندانیان جدا شود — یک لیست از دسترس اقامت در هفته آینده. در دو هفته باقی مانده پنج زندانها نیز باید شناسایی فضا.

"هیچ یک از اختلافات که کنار گذاشتن فضا برای جداسازی و قرنطینه در صورت شیوع لازم است" Tigar گفت: در سفارش.

تبلیغات

قاضی اجرا در آنچه او را توصیف به عنوان یک نسخه اصلاح شده از یک پیشنهاد از وکلای مدافع زندانیان.

"شاکیان متخصص برای مثال آمده است که '[p]eople با تایید موارد یا که علائم این ویروس باید جدا از کسانی که در قرنطینه به عنوان موارد مشکوک و هر دو گروه باید جدا از افرادی که بدون علامت و مشکوک به عفونت است. بدون فضای کافی برای به انجام رساندن این جدایی جزئی شیوع بیماری می تواند به سرعت شعله ور به یک فاجعه سطح' " Tigar گفت.

او به دولت تا اوایل سپتامبر برای تکمیل هر مورد نیاز کار می کنند.

چهار زندان در حال حاضر دیده می شود عمده COVID-19 شیوع و قاضی اشاره کرد که بدون عمل دیگر شیوع می تواند رخ دهد در جاهای دیگر. Tigar تبدیل به یک اصلی تصمیم ساز در کالیفرنیا چگونه زندانها و رسیدگی به آنها در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

بیش از 7,200 زندانیان دارای آزمایش مثبت در سطح ایالت و بیماری منجر به کشته شدن 42 زندانیان — از جمله 15 در زندان ایالتی سن کوئنتین و 19 در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین.

"این باید اتفاق افتاده است چندی پیش" گفت: Michael W. بین سرب وکیل برای زندانیان در یک جداگانه مورد پزشکی. "هر کس موافق 100 تخت است که واقعا کافی است."

Bien گفت: از جنبه های مهم است که Tigar است باز کردن درب به بسیاری از بسترها و پتانسیل آزادی زندانیان برای ایجاد فضا.

تبلیغات

زمان و به تازگی منتشر شده زندانیان را تشریح ترس به عنوان ویروس با شدت گرفتن و, یک, یکی, زندانیان بدست بیمار و در برخی موارد فوت کرد. چندین گفت: آنها احساس درماندگی چرا که آنها نمی تواند به راحتی عمل اجتماعی فاصله و یا اقدامات احتیاطی دیگر.

به عنوان بحران در سن کوئنتین تشدید Gov. گاوین Newsom تصمیم به انتشار تا 8,000 زندانیان در بالای 3,500 او در حال حاضر مجموعه ای رایگان. Tigar تا به حال برای اولین بار پیشنهاد این حرکت پس از تور زندان با فرماندار در کنار او.

با حدود 50000 پزشکی آسیب پذیر زندانیان در پشت میله های زندان, دفتر حقوقی و وکلای زندانیان بارها و بارها تحت فشار قرار دادند برای انتشار, اما هر دو Tigar و سه قاضی فدرال پنل را تا کنون رد حرکات به دنبال آزادی جمعی از زندانیان.

در جدید ترین سفارش Tigar گفت: دولت است که باید فضای خالی بود در اسرع وقت عملا ممکن است.

تبلیغات

"در برنامه ریزی موثر برای جداسازی و قرنطینه فضا هر موسسه باید به حساب عوامل منحصر به فرد است که ممکن است تاثیر که در آن یک فرد زندانی می شود قرار دارد. نمونه هایی از این عوامل عبارتند از: ناتوانی, بهداشت روان و محدود مسکن نیاز دارد," او گفت:.

به عنوان ویروس از طریق گسترش خوابگاه-مانند سربازخانه در چین, زندان, دولت در تلاش برای نگه داشتن زندانیان اجتماعی فاصله گرفته و در نهایت قرار دادن چادر خارج منتقل و تخت به امکانات دیگر.

کلسو تحت فشار قرار دادند برای غلاف از زندانیان به تاسیس شود اما زندانیان گفت: هیچ ترتیب ارائه شده واقعی هر فاصله کمک خواهد کرد که جلوگیری از گسترش این بیماری است.

Tigar تصویب یک طرح در ماه مه توسط دولت و وکلای زندانی برای انتقال 700 از مهمترین پزشکی آسیب پذیر زندانیان خارج از چین. اما برخی از زندانیان شده تست شده برای بیش از سه هفته قبل از حرکت کلسو گفت و در نهایت انتقال 121 زندانیان به سن کوئنتین و 66 به کورکوران زندان های کشور راه اندازی شد این ویروس در آن امکانات است.

تبلیغات

بیش از 2100 زندانیان را پس از آزمایش مثبت در سن کوئنتین و بیش از ده نفر از جمله هشت در انتظار اعدام هستند. در پی شیوع, دولت, پزشکی, مدیر نظارت بر زندانی بهداشت برداشته شد و از موقعیت خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن