کالیفرنیا رکورد بالاترین coronavirus مرگ کل در یک روز به مرگ و میر تصویب 8,000

کالیفرنیا ثبت شده ترین coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز در میان سنبله در عفونت است که تحت فشار قرار دا

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

کالیفرنیا ثبت شده ترین coronavirus مربوط به مرگ و میر در یک روز در میان سنبله در عفونت است که تحت فشار قرار دادند تا دولت را تجمعی مورد تعداد به بالاترین در کشور است.

چهارشنبه 157 مرگ و میر — دولت بالاترین یک روز تلفات در عین حال با توجه به بار' coronavirus ردیاب — تحت فشار قرار دادند کالیفرنیا مرگ و میر بالاتر از 8000.

این جدی مرگ و میر ادامه آنچه را که یک هفته بی سابقه در کالیفرنیا از نظر COVID-19 شیوع.

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: بعد از ظهر چهارشنبه که 12,807 جدید کروناویروس عفونت گزارش شده بود در سطح ایالت در 24 ساعت گذشته یک رکورد بالا است.

تبلیغات

بیش از 421,000 COVID-19 موارد گزارش شده در سطح ایالت در طول دوره این بیماری همه گیر. این بدان معناست که حدود 1 در هر 94 کالیفرنیا تا به حال تایید عفونت در برخی از نقطه.

در سطح ایالت 7,170 تایید COVID-19 بیماران بستری از دوشنبه — نیز بالا و افزایش 18% از دو هفته پیش با 2,058 مردم در بخش مراقبت های ویژه, با توجه به وزارت امور خارجه از سلامت عمومی است.

"این فقط یک یادآوری ... از میزان تاثیر این ویروس همچنان به" Newsom گفت: در جلسه روز شنبه.

تبلیغات

لس آنجلس همچنان به تحمل فشار از ایالت موج — با بیش از 165,000 مجموع موارد و 4,200 مرگ و میر تایید کرد که از پنج شنبه صبح.

آنقدر شدید است که شیوع است که مقامات بهداشت گفت: COVID-19 است در مسیر به دومین علت مرگ و میر در این شهرستان است.

از ژانویه تا ژوئن COVID-19 کشته در حدود 3,400 مردم با توجه به شهرستان در وزارت بهداشت. بیش از مدت مشابه در سال گذشته تنها بیماری عروق کرونر قلب نسبت داده شد به عنوان علت مرگ و میر بیشتر با نزدیک به 5,800.

تبلیغات

در طول شش ماه اول این سال COVID-19 همچنین کشته شدن بیش از دو بار به عنوان بسیاری از مردم در L. A. شهرستان به عنوان پنومونی و آنفلوانزا را در طول فصل آنفولانزا — که زد از اکتبر تا مارس, سلامت, مقامات گفت.

"یکی از دلایلی که ما در حال کار بسیار سخت به صاف و منحنی سرعت گسترش COVID-19 است برای محدود کردن فشار بر ما سیستم بهداشت و درمان به طوری که زمانی که فصل آنفولانزا می رسد در چند ماه کوتاه, ما, شما قادر خواهید بود برای مهار و کاهش سرعت گسترش COVID-19 در حالی که ما می دانیم که بیمارستان های ما نیز نیاز به مراقبت از افراد مبتلا به آنفلوانزا" شهرستان سلامت عمومی مدیر باربارا فرر گفت.

در طول همه گیر مقامات موعظه اهمیت مسطح منحنی — برگزاری میزان عفونت های جدید در چک به طوری که سیستم بهداشت و درمان نیست غرق شده است.

تبلیغات

کارشناسان می گویند بستری شدن در بیمارستان و مرگ بالغ منعکس قرار گرفتن در معرض ویروس رخ داده است که هفته پیش پس از آن طول می کشد زمان تا ببینید که چگونه تغییرات رفتاری موثر بر انتقال و اینکه آیا اقدامات اجرا شده برای جلوگیری از گسترش این بیماری مشغول به کار هستند.

"من فکر می کنم ما شروع به خروج از پناهگاه در محل مدتی در اطراف یادبود بعد عاطفی و جسمی. و ما در حال پرداخت قیمت است که گفت:" نیکلاس Jewell یک آمار اقتدار در UC برکلی. "مثل ما باید tiptoeing بر روی یخ. آنچه ما را به جای همه اجرا بر روی یخ و برخی نه بیش از حد با احتیاط. و بسیاری از مردم از طریق کاهش یخ."

کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی, منشی, دکتر مارک Ghaly گفت: آن را می تواند سه تا پنج هفته برای دیدن کامل تاثیر اقدامات دولت گرفته شده به تازگی — از جمله صدور جهانی ماسک صورت سفارش در ژوئن 18 و تجدید محدودیت در فعالیت های متعدد و کسب و کار هفته گذشته است.

با این حال وجود دارد برخی از پتانسیل امیدوار کننده نشانه. L. A. شهردار اریک Garcetti گفت: این ویروس در صورت رای مثبت تا به حال کمی کاهش یافته و برای اولین بار در چند هفته — از هفت روز به طور متوسط از 13.6 درصد در هفته گذشته به 10 درصد.

تبلیغات

هر چند COVID-19 تهدید سطح باقی می ماند در نارنجی یا خطر بالا Garcetti گفت: این شهرستان است "نه در حال حرکت به قرمز است و ما در حال بسته شدن هر گونه کسب و کار و یا فعالیت است."

"بین تعطیلی دو هفته پیش و تجدید هوشیاری که من قطعا احساس در سراسر شهر ما می دانیم که در هفته آینده یا هم هدایت ما شهرستان در بخش بهداشت و درمان با داده ها — که در آن ما هستند و که در آن ما در حال حرکت," او گفت:.

بار کارکنان نویسندگان Alejandra ریس-Velarde و جیمز Rainey کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب