کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از سیاست محدود کردن دانشجویان بین المللی در کالج های دولتی

کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه به چالش جدید قوانین ویزا که نوار دانشجویان بین المللی از مان

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

کالیفرنیا شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه به چالش جدید قوانین ویزا که نوار دانشجویان بین المللی از ماندن در آمریکا اگر آنها را تمام کلاس های خود را آنلاین استدلال آن می تواند بدتر از گسترش COVID-19 نیاز به حضور فرد است.

این طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در شمال کالیفرنیا است که توسط رهبران از ایالت کالیفرنیا و دانشگاه کالیفرنیا کالج ها و سیستم های مدعی است که سیاست جدید فدرال ناعادلانه مضرات دانشجویان و دانشگاه ها رنج می برند از نظر مالی از درآمد از دست داد.

"این است که سنگدلانه و انعطاف ناپذیر سیاست است که ناعادلانه ما را مختل بیشتر از 10,300 بین المللی پیشرفت دانش آموزان به یک مدرک بی ارزش قرار دادن آنها در موقعیت بسیار دشوار است," Cal State صدراعظم تیموتی سفید در بیانیه ای گفت.

کال سیستم دولتی برنامه ای برای ارائه در درجه اول کلاس های آنلاین این سقوط به دلیل تجدید حیات COVID-19 در کالیفرنیا است.

تبلیغات

سیاست ارشاد صادر دوشنبه توسط ایالات متحده مهاجرت و گمرک نیز دیده می شود به عنوان مضر به کالیفرنیا کالج, که در آن برخی از 21,000 دانشجویان بین المللی ثبت نام با توجه به صدراعظم الی Ortiz Oakley.

"ما نمی خواهد قربانی بهره مند از تنوع تجارب و دیدگاه است که دانشجویان بین المللی را به کالج های ما و نه ما قربانی ایمنی از هر دانشجویی دانشکده یا عضو هیات ما در 115 کالج" Oakley گفت.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال یک دستور برای جلوگیری از تغییر در سیاست می گوید دولت فدرال موفق به دنبال روش برای اطلاع و اظهار نظر برای قانون ساخت و در آن مدعی تغییر خواهد آسیبی دانشگاه بودجه و سلامت را به خطر اندازد از دانشجویان و استادان اگر این مدارس مجبور به برگزاری کلاس های حضوری در طول بیماری همه گیر.

"علاوه بر اینکه بی رحمانه متهمان تلاش در تغییر سیاست به زور در شخص یادگیری در وسط یک بیماری همه گیر پوچ است و ماهیت خودسرانه و هوس باز در انجام تخلف اداری روش عمل" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

تبلیغات

دانشگاه کالیفرنیا است به طور جداگانه برنامه ریزی برای رفتن به دادگاه به دنبال موقت سفارش محدود به نوار اجرای سیاست جدید فدرال بر اساس آن نقض حقوق دانشگاه و دانش آموزان خود را.

بیش از 27,000 UC دانشجویان در سال گذشته بودند غیر ساکن دانشجویان بین المللی که می تواند تحت تاثیر قرار.

در همان زمان USC اتحاد پیوست کوتاهی amicus حمایت از طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط دانشگاه هاروارد و موسسه تکنولوژی ماساچوست است که به چالش فدرال قوانین USC جمهور کارول Folt گفت: در رسانه های اجتماعی, و اضافه کرد که این دانشگاه "به طور فعال با توجه به سایر گزینه های قانونی."

جدید قوانین فدرال برای دانشجو و بازدیدکننده تبادل برنامه نوار غیرمهاجرتی دانش آموزانی که در یک بار دوره کامل آنلاین از باقی مانده در ایالات متحده و جلوگیری از بازگشت از کسانی که در سمت چپ این کشور در طول شیوع کروناویروس.

تبلیغات

دانشجویان بین المللی که مایل به اقامت در ایالات متحده را مجبور به ثبت نام در یک دانشگاه ارائه در کلاس های حضوری و یا ترکیبی از برنامه های آنلاین و حضوری دوره.

در بیانیه ای یخ گفت که دانشجویان بین المللی اعطا شده بود معافیت موقت اجازه می دهد آنها را برای شرکت در دوره های آنلاین به دلیل COVID-19.

"این سیاست مجاز غیرمهاجرتی دانش آموزان را بیشتر دوره های آنلاین از به طور معمول مجاز توسط فدرال مقررات برای حفظ وضعیت غیرمهاجرتی خود را در طول COVID-19 اضطراری" آژانس گفت.

اما کالیفرنیا Atty. ژنرال خاویر بکررا گفت: او در حال رفتن به دادگاه برای حفظ توانایی دانشجویان بین المللی برای تحصیل در ایالات متحده

تبلیغات

"وای بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای به خطر می اندازند نه تنها فرصت های آموزش و پرورش برای دانش آموزانی که به دست آورده شانس خود را برای رفتن به کالج و اما در حال حاضر سلامت خود و رفاه و همچنین" بکررا گفت.

طرح دعوی در دادگاه است که 86 ثبت شده توسط بکررا در برابر تهمت و دولت با دیگران به چالش کشیدن سیاست های فدرال از جمله کسانی که بر محیط زیست و بهداشت و درمان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب