کالیفرنیا اجازه می دهد تا سینما برای بازگشایی در اکثر شهرستانهای

California counties که اجازه داده شده به سرعت بازگشایی اقتصاد خود می تواند تصمیم به بازگشایی سینما به عنوان او

توسط MORVARIDEASIA در 20 خرداد 1399

California counties که اجازه داده شده به سرعت بازگشایی اقتصاد خود می تواند تصمیم به بازگشایی سینما به عنوان اوایل به عنوان جمعه با توجه به دولت جدید دستورالعمل دوشنبه منتشر شد.

هر محلی افسر بهداشت دارای اختیارات لازم برای تصمیم گیری که آیا برای حرکت رو به جلو با آرامش محدودیت در بازگشایی تئاتر. در حالی که دولت فراهم می کند راهنمایی در مورد چگونگی کسب و کار می تواند بازگشایی استان ها تصمیم گیری زمانی که آنها رخ می دهد.

قوانین جدید خواهد محدود کردن تعداد مهمانان در سینما به 25 درصد از تئاتر ظرفیت و یا حداکثر 100 شرکت کنندگان هر کدام که کمتر است.

همچنین تئاتر نیاز به پیاده سازی یک سیستم رزرو به محدودیت تعداد شرکت کنندگان ورود به تئاتر در زمانی که ممکن است. "تعیین زمان ورود به عنوان بخشی از رزرو در صورت امکان به طوری که مشتریان می رسند و وارد تئاتر در مبهوت گروه" دولت قوانین می گویند.

تبلیغات

برای نگه داشتن مهمان شش پا و دور از دیگران, تئاتر در حال به نزدیک و یا در غیر این صورت حذف کرسی از استفاده که ممکن است نیاز به صندلی در هر ردیف و یا مسدود کردن صندلی در شطرنجی که در آن هیچ کس نشسته است به طور مستقیم در پشت دیگر کاربران.

قوانین را بخواهید مراجعان به سایش پوشش صورت در هنگام غذا خوردن یا نوشیدن. کارکنان نیاز به در دسترس خواهد بود برای کمک به usher مردم قبل نشان می دهد آغاز می شود و در نتیجه آن به منظور کاهش ازدحام در هنگام ورود و یا خروج.

دستورالعمل ها همچنین نشان می دهد با استفاده از یکبار مصرف و یا قابل شستشو پوشش می دهد صندلی در تئاتر "به خصوص در سطوح متخلخل است که دشوار است به درستی تمیز کردن. دور بیندازید و به جای صندلی را پوشش می دهد بین هر بار استفاده" دستورالعمل می گویند.

تبلیغات

اما هفت کالیفرنیا 58 استان ها باید ثبت گواهی مدارک به بازگشایی اقتصاد خود را در سرعت. شش نفر از شهرستانهای است که انجام داده اند به طوری که در منطقه خلیج سان فرانسیسکو — Alameda, Contra Costa, Marin, San Francisco, San Mateo و سانتا کلارا — و هفتم Imperial County شرق سن دیگو است که در مواجهه با بد شیوع.

قوانین نیز اجازه می دهد تا دیگر خانواده مرکز سرگرمی اپراتورها مانند بولینگ alleys, مینیاتور گلف پنبه حلاجی شده قفس و بازی های آرکید برای بازگشایی شده است.

هفته گذشته مقامات دولتی منتشر پیشنهادی صنعت راهنمایی برای امکانات تناسب اندام است که می تواند اجازه می دهد تا ورزشگاه به باز کردن در خیلی از کالیفرنیا به عنوان اوایل به عنوان این جمعه.

پیشنهاد قوانین شامل فاصله تجهیزات حداقل شش فوت از هم جدا با فاصله بیشتری برای تردمیل و دیگر بالا-اعمال تناسب اندام هوازی تجهیزات با توجه به تعلیق سرویس مراقبت از کودکان و خدمات غذایی و محدود کردن ظرفیت با تصویب یک سیستم رزرو.

تبلیغات

تحت دستورالعمل های شخصی مربیان باید با استفاده از پوشش صورت و جلوگیری از تماس نزدیک و مراجعان به شدت تشویق به پوشیدن صورت پوشش بیش از حد. کلاس های ورزش گروهی می باید محدود به نگه داشتن شش پا از فاصله بین مردم و نشان می دهد در حال حرکت به کلاس های خارج از منزل و یا فضاهای بزرگتر مانند یک اندازه کامل بسکتبال.

سونا, اتاق بخار و وان داغ باید باقی می ماند بسته هدایت می گوید.

Lin گزارش از سان فرانسیسکو Willon از ساکرامنتو.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن