شاهدانه کارآفرینان توافق می کنید به رها کردن طرح دعوی در دادگاه بیش از 'ناقص' فرآیند صدور مجوز

شاهدانه کارآفرینان توافق کرده اند که برای رها کردن طرح دعوی در دادگاه بیش از لس آنجلس به تلخی رقابت فرایند توز

توسط MORVARIDEASIA در 19 تیر 1399

شاهدانه کارآفرینان توافق کرده اند که برای رها کردن طرح دعوی در دادگاه بیش از لس آنجلس به تلخی رقابت فرایند توزیع مجوز خود را از این شهر به توافق فرایند بیشتر از متقاضیان رقابت های جدید برای باز کردن مغازه ها.

اجتماعی و حقوق صاحبان سهام صاحبان و کارگران Assn. و یکی از اعضای آن شکایت این شهرستان در ماه آوریل با این استدلال که روند درخواست برای باز کردن مغازه ها جدید بود به ضرب ناقص. صدها نفر از مردم آب گرفتگی اول بیا اول خدمت سیستم در عرض چند دقیقه امید برای یک شات در فقط 100 مجوز.

انجمن معتقد است که بیش از 200 متقاضیانی که دیده یک پلت فرم آنلاین قبل از ساعت 10 صبح — شروع رسمی زمان برای برنامه های کاربردی — یک ناعادلانه لبه بیش از دیگران است که منتظر ماند تا 10 صبح به ورود به سیستم در. آن را تا به حال تحت فشار قرار دادند برای شهرستان برای جلوگیری از توزیع مجوز برای مغازه ها جدید به آن دعوی در دادگاه.

این گروه استدلال می کنند که "این اساسی برای هر نمایشگاه مسابقه که رقبا باید شروع به در همان زمان و یا حداقل داده شود و اطلاعات دقیق در مورد زمانی که مسابقه آغاز خواهد شد."

تبلیغات

شهرستان وکلای مقابله است که تعداد کمی از مردم در واقع شروع برنامه های کاربردی خود را قبل از ساعت 10 صبح و لس آنجلس تحت فشار قرار دادند و برنامه های کاربردی خود را در خط به جایی که آنها خواهد بود اگر آنها آغاز شده بود در زمان یک فرآیند آن را به نام "عادی." L. A. همچنین با اشاره به ممیزی که این شهر در زمان مناسب و مقتضی برای جلوگیری از بی عدالتی.

توقف اجرای مجوز برای مغازه ها جدید به عنوان طرح دعوی در دادگاه انجام خواهد فقط "اجازه می دهد بازار غیرقانونی برای به دست آوردن جای پای قوی تر در جامعه و در عین حال" و صدمه دیده کارآفرینان انتظار برای باز کردن کسب و کار خود را شهرستان کنند.

این هفته یک گروه از متقاضیان نیز به دنبال دخالت در مورد این استدلال که متوقف کردن فرآیند صدور مجوز و یا واژگون شدن آن خواهد صدمه دیده است آنها از نظر مالی. برخی از رقبای آنها استدلال کرده بود سادگی است سریعتر به درخواست.

تبلیغات

تحت توافق حل و فصل با عدالت اجتماعی صاحبان و کارگران Assn., L. A. توافق برای ایجاد تغییرات به آن حشیش قوانین از جمله بررسی صلاحیت های بعدی 100 برنامه های کاربردی که در خط برای مجوز — احتمالا دو برابر شدن تعداد مجوز از این دور از برنامه های کاربردی.

این تغییرات شد و تایید شده توسط شورای شهر در هفته گذشته پس از ارتباط امضا در حل و فصل. شهردار اریک Garcetti امضا توافق این هفته است.

Kika کیت بنیانگذاران این انجمن که نام آن را "یک پیروزی بزرگ برای ما است." او در میان متقاضیان در L. A. اجتماعی سهام برنامه که با هدف کمک به حشیش کارآفرینان از جوامع سخت ترین ضربه از جنگ با مواد مخدر.

"عدالت اجتماعی متقاضیان با هم متحد شده و مطرح شده پول برای هزینه های قانونی به مبارزه با بی عدالتی از روند درخواست," او گفت: در یک بیانیه کوتاه.

تبلیغات

اضافه شده در پروانه های بهره مند خواهد شد بسیاری از کارآفرینان که نمی توانید برنامه های کاربردی خود را در سریع ترین — از جمله کیت خودش است که در میان بعدی 100 متقاضیان در خط — اما صدها نفر دیگر هنوز هم از شانس.

L. A. کند اما برنامه ریزی برای باز کردن دور دیگری از صدور مجوز جدید برای مغازه ها. دور بعدی متقاضیان انتخاب خواهد شد بر اساس یک سیستم قرعه کشی به جای اول بیا اول خدمت سیستم — یکی از بسیاری از تغییرات که مقامات شهر ساخته شده و به تازگی در واکنش به انتقاد از روند قبلی.

وزارت شاهدانه مقررات کاهش یافته است به نظر یکشنبه در طرح دعوی در دادگاه یا حل و فصل آن.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب