Cannajuana داروخانه طول می کشد بیش از گذشته MMJ امریکا فضای

ترین عملیات تهیه ماری جوانا فروشگاه های برچسب شده "رشد" اما کشت ایجاد محصول برای Cannajuana جدید درمانگاه در ج

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

ترین عملیات تهیه ماری جوانا فروشگاه های برچسب شده "رشد" اما کشت ایجاد محصول برای Cannajuana جدید درمانگاه در جنوب دنور است خیلی بیشتر از یک باغ.

درست در کنار Cannajuana ماری جوانا گیاهان میخک و گزنه گیاهان که سهم در حال رشد با توطئه های شاهدانه به منظور ایجاد زندگی می کنند خاک با توجه به داروخانه مدیر کل مقابله شلتون که تا به حال به پایان مصاحبه ما با آماده کردن یخچال خود را به جای یک تازه منظور از آفت-کشتن اشکالات.

"ما باید بیشتر تنوع زیستی رفتن در داخل ساختمان ما از بسیاری از آزاد رشد می کند" شلتون می گوید. "ما هنوز ثبات ساختمان در حال حاضر. ما نه فقط نگه داشتن علف های هرز گیاهان سالم; ما واقعا نگه داشتن این خاک توطئه های سالم بیش از حد."

واقع در 1155 جنوبی چروکی خیابان Cannajuana تاسیس شد و در اوایل تابستان امسال توسط Matthew Sanders, دیرین عضو کلرادو شاهدانه صنعت و استخراج فضا. فروشگاه تا به حال نرم و باز در مه; افتتاح بزرگ برگزار خواهد شد و ظرف دو ماه آینده پس از درمانگاه باغ را عمده برداشت آماده است.

Inside the garden at Cannajuana.

داخل باغ در Cannajuana.

حسن نیت ارائه میدهد از Cannajuana

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"ما هنوز در حال بازسازی و نمی توانیم به طور کامل منتشر شد ما گل, بنابراین من نمی توانم بگویم ما تا به حال ما افتتاح فقط رتبهدهی نشده است" شلتون توضیح می دهد.

مقایسه Cannajuana را فشار صف که از یک قنادی شلتون می گوید مشتریان به انتظار قوی صف پاپایا کیک معجزه بیگانه کوکی ها و بسیاری از دیگر گونه های ماری جوانا با نام پایان دادن به در "کوکی ها" "کیک" و "پای." Cannajuana همچنین دارای یک تزریق-تولید محصول مجوز او اشاره می کند و درمانگاه آغاز خواهد شد فروش Cannajuana کنسانتره هنگامی که داروخانه را کشت که زمزمه همراه است.

اگر چه این درمانگاه تنها برای ثبت نام ماری جوانا پزشکی بیماران در حال حاضر صاحبان در حال حاضر در تلاش برای فعال کردن مکان تفریحی فروش مجوز و امید به باز برای همه تا پایان سال است. در طول COVID-19 pandemic, فروشگاه کوتاه ساعت 10 صبح تا 7 بعد از ظهر — اما را گسترش خواهد داد که در آینده شلتون می گوید.

این نقطه در جنوب خیابان چروکی که قبلا قرار دارد آخرین پایگاه از MMJ امریکا یکی از کلرادو اوایل تفریحی داروخانه زنجیره ای است که پس از عمل یک تعداد انگشت شماری از گلدان مغازه در منطقه دنور. اما آن را بسته و آن مکان در مثلث طلایی و تخته سنگ و سپس فروش آن در مرکز شهر فروشگاه به LOVA داروخانه های زنجیره ای در سال 2019. (با نام تجاری انتقال در آن محل در حال انجام است.)tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب