پول نقد, علف های هرز به سرقت رفته از Veritas کوکی ها رشد ماری جوانا عملیات

سارق آمار دنور کشت که منابع دو محبوب ماری جوانا مارک اواخر هفته گذشته با توجه به این عملیات را از صاحبان که در

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

سارق آمار دنور کشت که منابع دو محبوب ماری جوانا مارک اواخر هفته گذشته با توجه به این عملیات را از صاحبان که در حال ارائه یک پاداش برای اطلاعاتی که کمک می کند تا گرفتن مجرمان است.

Veritas خوب شاهدانه مالک مایک Lebowitz را تجربه کرده است سهم عادلانه خود را نمیتوانیم در طول یک دهه در صنعت ماری جوانا; که در آن تجاری رو به رشد عملیات محبوب هدف در خارج از ساعت. اما این حادثه در تاریخ 10 ژوئیه نیش بدترین او می گوید.

"بسیاری از این افراد احتمالا شغل در صنعت و مورد مفاصل هیچ جناس در نظر گرفته شده. اما آنها از انجام این کار و من فکر می کنم ما کار خاص بود از داخل نفوذ" Lebowitz توضیح می دهد. "من نمی دانم اگر آن را داخل در شرایط یک کارمند فعلی اما یکی از افراد دیده می شود در این ویدئو می داند جای خوب کجا بروید و چه باید بکنید."

در داخل شغل توسط کارمندان و کارکنان موقت زشت است و در حقیقت ماری جوانا صنعت Lebowitz می افزاید: اگر چه او دیده می شود یک اشتباه احمقانه را حلقه سرقت و تلاش های آشکار بیگانگان و همچنین.

"شما باید به طور موقت نیروی انسانی شرکت های برق و لوله کش و پیک به معنای واقعی کلمه جمع آوری پول نقد — شما نمی توانید تعصب خود را در برابر هر کسی که قصد دارد برای انجام یک کار" او می گوید. "اما آن را بسیار هماهنگ پس از آن به ما می گوید کسی می دانست که نقطه هست. که فقط نیش. پول می آید و پول می رود اما این ایده که کسی که انجام داد این است که به طور بالقوه هنوز کار برای ما واقعا لطمه می زند."

این burglarized کشت نیز رشد گونه برای کوکی ها محبوب ماری جوانا نام تجاری را از منطقه خلیج است که در صدور مجوز مقابله با Veritas در کلرادو. به فروش می رسد تا آنجا که $70 برای 3.5 گرم کوکی محصولات شده اند بسیار پس از دنبال پس از debuting در کلرادو بیش از دو ماه پیش و نیز گرفته شده از رشد با توجه به Veritas.

Cash, Weed Stolen From Veritas, Cookies Marijuana Growing Operation

Veritas Instagram صفحه

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

دنور اداره پلیس در حال بررسی این سرقت و Veritas همچنین قصد دارد به استخدام یک محقق خصوصی. اما این شرکت نیست و بسته به هر کدام از این پروب برای دستگیر کردن دزد. در آن Instagram صفحه Veritas ارائه شده است $25,000 به هر کسی که فراهم می کند "اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت" از دو نفر دیده می شود در امنیت فیلم; نکات می توان به info@veritascannabis.com

تشکیل پرونده بیمه ادعا می کنند بیش از یک سرقت-علف های هرز حادثه شده خواهد بود غیر قابل تصور برای Lebowitz عنوان کمی تا پنج سال پیش, اما او را به پر کردن یک در حال حاضر. وجود اموال آسیب به پوشش و ماری جوانا و پول نقد به سرقت رفته بودند از Veritas رشد انبار او می گوید: اگر او کاهش بگم چقدر.

وجود دارد یک رشته از سرقت های مسلحانه در دنور-منطقه درمانگاه ها از اواخر سال 2019 از طریق ژانویه و در حالی که مردم مسئول به نظر می رسد در حال حاضر تخمگذار پایین در ماه ژوئن DPD ارسال توجه به کسب و کارهای محلی هشدار در مورد افزایش جرم و جنایت در درمانگاه و ماری جوانا رشد می کند. بخش پیشنهاد اضافه کردن اقدامات امنیتی آن را نیز ارائه اضافی گشت در محله اگر کسب و کار مورد نظر آنها است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب