Charles County, مدرسه, مدیره, رای به شروع سال با همه-آموزش مجازی

دانش آموزان در Charles County, Maryland, مدارس دولتی نمی خواهد شروع سال تحصیلی در فرد هیئت مدیره مدرسه شنبه ر

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

دانش آموزان در Charles County, Maryland, مدارس دولتی نمی خواهد شروع سال تحصیلی در فرد هیئت مدیره مدرسه شنبه رای دادند.

بر اساس این طرح دانش آموزان را دریافت کامل-روز آنلاین آموزش چهار روز در هفته با چهارشنبه تعیین شده به عنوان مطالعه مستقل روز هنگامی که دانش آموزان نیز می تواند ترتیب یک در یکی از جلسات با معلمان و مشاوران.

هیئت مدیره مدرسه رای برای دوره آموزش مجازی شروع 5-2; دانش آموز عضو هیئت مدیره مخالف این تصمیم است.

سیستم مدرسه در ابتدا پیشنهاد بازگشایی دانشگاه ها برای موارد خاص مانند دانش آموزان که, اینترنت, زبان انگلیسی, زبان آموزان و آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان است. اما هیئت مدیره مدرسه رای دادند در برابر این گزینه با استناد به نگرانی های ایمنی.

سرپرست کیمبرلی هیل گفت که می تواند علت عمده شکست برای برخی از دانش آموزان است.


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی


در یک بعد از انتشار سه شنبه هیئت مدیره مدرسه گفت: این امر شروع سال تحصیلی با آموزش مجازی با هدف حرکت به مرحله دوم که "شامل فرد آموزش برای اشخاص خاص از دانش آموزان است."

هیئت مدیره وظیفه مدیران به بررسی علمی و پدر و مادر از آن موارد خاص در مورد راحتی خود را از بازگشت به کلاس درس. پس از آن یافته های هیئت مدیره می تواند تصمیم به معکوس تصمیم خود را در ماه آینده اجازه می دهد دانش آموزان با نيازهای ويژه و برگشت در محوطه دانشگاه در اوایل سال تحصیلی.

آخرین بخش از توصیه می کند که شرایط بهداشتی را از دیگر فرصت های یادگیری برای کودکان ممکن است مرحله به مرحله در, در بزرگ, عضو هیئت مدیره ویرجینیا McGraw گفت.

گزینه های دیگر در نظر گرفته شد: آموزش مجازی برای سوم 12th نمرات و فرد از pre-K به درجه دوم و گروه های ویژه; 50 درصد از دانش آموزان انجام آموزش مجازی و نیمه دیگر حضور در مدرسه دو روز در هفته و در شخص یادگیری برای همه دانش آموزان است.

مدرسه شروع خواهد شد در اوت. 31.

برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید, مدرسه, سیستم وب سایت.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن