آشپز کری سواحل می پیوندد همان کافه تیم

آشپز کری سواحل هیچ غریبه ای به مواد غذایی مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی; او آشپز در کار گزینه های برای زنان

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

آشپز کری سواحل هیچ غریبه ای به مواد غذایی مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی; او آشپز در کار گزینه های برای زنان برای چندین سال قبل از وارد شدن به رستوران سال گذشته است. سواحل چپ WOW به سر آشپزخانه در جای که باز در سال گذشته به عنوان یک گیاهخوار, کافه نوار آب میوه و ورزشگاه; این بسته در بهار گذشته.

در حالی که در جای دیگری بود تاسف از تلفات این بیماری همه گیر کوروناویروس در دسترس بودن سواحل تبدیل به یک چیز خوب برای همین کافه های غیر انتفاعی ناهار رستوران در 2023 شرق, Colfax, خیابان است که ارائه می دهد پرداخت آنچه شما می توانید منو. Letisha استیل ، افسر عملیات و آشپز در همان کافه می گوید: این سازمان دریافت کرده بود کمک مالی به استخدام یکی دیگر از آشپزی حرفه ای در آغاز سال است. "ما در آغاز کار ما آموزش برنامه حدود یک سال پیش و برخی از کمک های مالی به استخدام کسی برای رسیدگی به برنامه" استیل توضیح می دهد و اضافه کرد که کوک به کار آشپزی و آموزش و پرورش, مدیر برنامه, موقعیت بود فقط باز می شوند.

انتخاب واضح بود برای استیل بنابراین او به سرعت مورد استقبال سواحل در هیئت مدیره در موقعیت. "کری و من شده اند از جمله دوستان خوب بیش از دوازده سال گذشته" استیل یادداشت ها. "او را دوست دارد به آموزش به خصوص افرادی که ممکن است دسترسی به یک آشپزی سنتی آموزش و پرورش است."

آموزش برنامه شروع می شود با ایمنی و بهداشت و همچنین شامل مهارت های چاقو "و تمام پخت و پخت و پز از ابتدا که ما انجام می دهیم — مهارت های مردم نیاز به گرفتن پای خود را در درب" استیل می گوید. رایگان کلاس ها در راستای "مردمی که خود را بی خانمان و یا نبوده است در یک وضعیت به نگه داشتن یک شغل ثابت" او می افزاید. "این یک پله سنگ از محل هرج و مرج به جای ثبات."

کافه خود را به تازگی دریافت برخی از ارتقاء از جمله طبقه جدید در آشپزخانه و اتاق ناهار خوری که در حال حاضر بسته به در خانه ناهار خوری. اما استیل می گوید آنها شده است قادر به گسترش پاسیو با تشکر برای گرفتن یک کمی فضای اضافی از توت کیک فروشگاه درب بعدی.

شما همچنین می توانید گرفتن همان کافه کامیون مواد غذایی هر چهارشنبه در پرداخت آنچه شما می توانید کشاورزان' بازار در 3459 Ringsby دادگاه سازمان با تمرکز بر نقاط خانواده مرکز منابع و شهر از دست رفته یک کافی شاپ در تاکسی توسعه است. همان کافه وب سایت برای جزئیات بیشتر در آشپزی به کار برنامه های آموزشی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن