چین انفجار سد به انتشار سیلاب به عنوان تلفات

پکن (AP) — مقامات در چین مرکزی لعنتی یک سد یکشنبه به انتشار فزاینده آب در پشت آن در میان گسترده سیل در سراسر ک

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

پکن (AP) — مقامات در چین مرکزی لعنتی یک سد یکشنبه به انتشار فزاینده آب در پشت آن در میان گسترده سیل در سراسر کشور است که ادعا نمرات زندگی می کند.

دولت پخش دوربین مدار بسته گزارش سد در Chuhe رودخانه در استان آنهویی نابود شد با مواد منفجره در اوایل صبح روز یکشنبه پس از آن که سطح آب انتظار می رود به کاهش 70 سانتی متر (بیش از 2 فوت).

سطح آب در بسیاری از رودخانه ها از جمله توانا یانگ تسه شده اند غیر منتظره ای بالا در این سال به دلیل بارش باران های سیل.

انفجار سدها و سدهای برای تخلیه آب شد یک پاسخ شاغل در چین بدترین سیل در سال های اخیر در سال 1998 زمانی که بیش از 2000 نفر کشته و تقریبا 3 میلیون خانه ویران شد.

هفته گذشته عظیم الجثه سد سه دره در یانگ تسه باز سه floodgates به عنوان سطح آب پشت سد عظیم افزایش بیش از 15 متر (50 فوت) بالاتر از سیل سطح. یکی دیگر از سیل تاج است که انتظار می رود برای رسیدن به این سد در روز سه شنبه.

در جای دیگر سربازان و کارگران شده اند تست قدرت از سدهای و جلوگيري از آنها را با کیسه های شن و سنگ. در روز شنبه آتش نشانان و دیگران به پایان رسید پر کردن در یک 188 متر (620-پا) شکستن در پینگ دریاچه چین بزرگترین دریاچه های آب شیرین که بود باعث جاری شدن سیل گسترده در سراسر 15 روستاها و مزارع کشاورزی در استان جیانگشی. بیش از 14000 نفر تخلیه شدند.

فصلی و جاری شدن سیل حملات زیادی قطعات از چین سالانه به خصوص در مرکز و مناطق جنوبی اما شده است به خصوص شدید در این تابستان. بیش از 150 نفر کشته شده اند و یا در حال از دست رفته در جاری شدن سیل و رانش زمین در آورده با بارش باران های سیل — 23 آنها را از روز پنج شنبه به تنهایی.

حدود 1.8 میلیون نفر شده اند تخلیه و زیان مستقیم نسبت به جاری شدن سیل در برآورد بیش از 49 میلیارد یوان (7 میلیارد دلار) با توجه به وزارت مدیریت اضطراری.

شهرهای بزرگ که در امان است اما نگرانی افزایش یافته است بیش از ووهان و دیگر شهرهای پایین دست که خانه را به ده ها میلیون نفر از مردم است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب