چین تحریم های کروز, روبیو, اسمیت, براون بک برای انتقاد

پکن (AP) — چین روز دوشنبه گفت: آن را به اعمال تحریم بر سه قانونگذاران ایالات متحده و یک سفیر در پاسخ به اقداما

توسط MORVARIDEASIA در 23 تیر 1399

پکن (AP) — چین روز دوشنبه گفت: آن را به اعمال تحریم بر سه قانونگذاران ایالات متحده و یک سفیر در پاسخ به اقدامات مشابه گرفته شده توسط ایالات متحده در هفته گذشته در برابر مقامات چینی بیش از اتهام نقض حقوق بشر علیه مسلمانان در منطقه سین کیانگ.

ایالات متحده سناتور مارکو روبیو و تد کروز تشکر. کریس اسمیت و سفیر آزادی مذهبی سام براون بک هدف قرار گرفتند به عنوان کنگره-اجرایی کمیسیون در چین است. چهار بحرانی شده است از حزب حاکم کمونیست را نسبت به سیاست های گروه های اقلیت و مردم با ایمان است.

سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying گفت: ایالات متحده حرکت کرده بود "به طور جدی آسیب دیده و چین-روابط ایالات متحده" و چین مصمم به رعایت آن حاکمیت ملی در برابر آنچه آن را می بیند به عنوان دخالت در امور داخلی خود.

"چین پاسخ می دهند بیشتر با توجه به توسعه وضعیت" هوآ گفت.

او نمی هجی کردن تحریم های فراتر از گفته آنها مربوط به آمریکا هستند. ایالات متحده ممنوع است هر گونه معاملات املاک توسط آمریکایی ها با چهار مقام ارشد چینی مقامات و محروم سه نفر از آنها از ورود به ایالات متحده

وجود دارد هیچ نشانه ای است که هر یک از این تحریم آمریکایی ها تا به حال برنامه ای برای سفر به چین است.

تحریم مقامات چینی شامل چن Quanguo که سران شمال غربی منطقه سین کیانگ که در آن بیش از 1 میلیون نفر از اقلیت مسلمان گروه شده اند زندانی در چه چین از نظر de-افراط گرایی و بازآموزی مراکز.

منتقدان با تشبیه این اردوگاه به زندانها که زندانیان محکوم میشوند با کمی توجه روند و جایی که آنها مجبور به محکوم کردن خود به دین و زبان و فرهنگ و تعهد و وفاداری به حزب کمونیست و رهبر آن پینگ است. یک آسوشیتد پرس تحقیقات نیز کشف اتهامات که زنان در سین کیانگ را عمدتا بومی اویغوری گروه قومی بودند مجبور به استفاده از کنترل تولد و یا غیر ارادی تحت عقیم سازی.

روابط بین چین و ایالات متحده بدتر شده به طور پیوسته بیش از coronavirus pandemic, حقوق بشر, پکن سیاست به سمت هنگ کنگ و تجارت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز سیلی ویزا ممنوعیت مقامات چینی تلقی مسئول محرومیت خارجی' دسترسی به تبت همراه با آن دیده می شود به عنوان اجرای یک سرکوب حقوق مدنی در هنگ کنگ است.

با وجود چنین حرکت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون ادعا کرده است در یک کتاب جدید که مغلوب ساختن پیشی جستن گفته یازدهم حق با او بود برای ساخت اردوگاه های بازداشت در سین کیانگ.

اضافی ویزا محدودیت های قرار داده شده در دیگر حزب کمونیست مقامات اعتقاد به مسئول و یا همدستی در بازداشت و یا سوء استفاده از Uighurs, قزاق ها و اعضای دیگر گروه های اقلیت.

در علاوه بر این به چن سین کیانگ حزب وزیر امور خارجه و عضو در سطح ملی دفتر سیاسی دیگر تحریم مقامات زو هیلون, پارتی, منشی, از سین کیانگ سیاسی و حقوقی کمیته; Wang Mingshan, پارتی, منشی, از سین کیانگ عمومی اداره امنیت; و Huo Liujun سابق, مقام ارشد در نیروی انتظامی منطقه.

آنها خود را فوری اعضای خانواده در حال ممنوع از ورود به ایالات متحده است.

چین به دنبال سرکوب هر گونه اشاره تجزیه طلبان گرایش در میان Uighurs که منتقدان می گویند به مقدار یک کمپین فرهنگی نسل کشی است. Uighurs عمدتا مسلمان و ترک زبان دین اسلام و آسیای مرکزی فرهنگ آنها را متمایز از چین هان اکثریت.

در حالی که چین می گوید که آوردن رفاه و توسعه گسترده منابع غنی منطقه در میان بسیاری از سین کیانگ بومی گروه های قومی می گویند که آنها در حال رد گزینه های اقتصادی در حمایت از مهاجران از جاهای دیگر در چین است.

در ماه دسامبر گذشته سین کیانگ مقامات اعلام کرد که اردوگاه بسته شده بود و همه بازداشت شدگان بود "فارغ التحصیل" ادعا دشوار است برای اثبات مستقل داده شده تنگ نظارت و محدودیت در گزارش خود در منطقه است. برخی از Uighurs و قزاق ها گفته اند AP که بستگان خود را آزاد شده اند اما بسیاری دیگر می گویند عزیزان خود باقی می ماند در بازداشت بودند و محکوم به زندان و یا منتقل شده به کار اجباری در کارخانه های.

در اکتبر 2019 در ایالات متحده تحمیل محدودیت های ویزا از مقامات چینی "اعتقاد به مسئول و یا همدستی در" بازداشت مسلمانان در سین کیانگ. آن را نیز در لیست سیاه بیش از دو دوجین شرکت های چینی و سازمان های مرتبط به نقض حقوق بشر در منطقه — از جمله نظارت تولید کنندگان فن آوری و سین کیانگ عمومی اداره امنیت — به طور موثر مسدود کردن آنها از آمریکا خرید محصولات.

چین رسما ملحد دولت کمونیستی در ابتدا منکر از اردوگاه های اقامت اجباری در سین کیانگ اما در حال حاضر می گوید که آنها در حال آموزش فنی و حرفه ای تسهیلات با هدف مقابله با اسلام افراط گرایی و گرایش های جدایی طلب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب