کالج 2020: یک روز در زندگی اجتماعی فاصله دانشجویی

راوی و پریا رایلی دوقلوها از لس آنجلس به مدت طولانی تصور زندگی در خوابگاه و دانشجوی سال اول حضور در کلاس در دا

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

راوی و پریا رایلی دوقلوها از لس آنجلس به مدت طولانی تصور زندگی در خوابگاه و دانشجوی سال اول حضور در کلاس در دانشگاه برکلی در پاییز: هم اتاقی بسته بندی شده در سخنرانی ها تمام شب مطالعه جلسات با دوستان.

اما همه آنها سال اول انتظارات تحقق خواهد شد. هر چند برکلی انتظار برای برگزاری برخی از کلاس های حضوری پاییز امسال مشروط به پایین coronavirus تعداد مورد آن اتخاذ خواهد شد فاصله فیزیکی و تمیز کردن اقدامات مشابه به مدارس سراسر کشور است.

که می گوید: Ravi بهتر است به آموزش از راه دور.

"ماندن آنلاین و ماندن در منزل — منظورم این است که شما تقریبا تضمین است که شما نمی خواهید به هر گونه ظاهر هر آنچه یک دانشجوی سال اول تجربه خواهد بود. در حالی که با یک سیستم ترکیبی شاید احتمال وجود دارد," او گفت:.

تبلیغات

مدیران در جنوب کالیفرنیا مدارس می گویند جزئیات زندگی دانشجویی خود را در دانشگاه هنوز در حال نهایی.

"ما 10,000 حالات; ما فقط مطمئن نیست که کدام یک از 10000 است که قرار است اجرا شود" گفت: Michael Feltner رئیس پپرداین را Seaver کالج.

بر اساس مصاحبه با مدیران کار خود را در مدارس برنامه ها و طرح های فرموله شده توسط گروه های بزرگتر از مدارس در اینجا چیزی است که یک روز در پردیس زندگی ممکن است نگاه مانند سقوط می آیند.

A student sits at a desk in a dorm room.

UCLA, دانشجو, خروس Laney حضور یک کلاس آنلاین در اتاق خوابگاه در محوطه دانشگاه در ماه مارس است.

(Christina خانه / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

9 صبح: اتاق خوابگاه آمار چرت زدن


برخی از دانش آموزان ممکن است از خواب بیدار در یک نمونه سالن محل اقامت. در پردیس مسکن شکافها را اجرا خواهد کرد به عنوان برخی از خوابگاه در حال تبدیل به قرنطینه خوابگاه. برای پر کردن شکاف کالج پومونا برای مثال اجاره واحد در محلی در مجتمع های آپارتمانی. مدرسه را تعیین خواهد کرد اواخر ماه جولای که آیا آنها خواهد بود قادر به حرکت به جلو با مسکن دانش آموزان است.

خوابگاه در دانشگاه Biola در لا میردا خواهد خانه بیش از دو دانشجو در هر اتاق — بیش از سه برابر. رئیس جمهور بری کوری نمی کنم Biola را مجبور به انکار مسکن به هیچ دانشجویان اما او پیش بینی بیشتر سالمندان را انتخاب کردن برای زندگی خارج از دانشگاه.

مسکن محدودیت نیز ممکن است منع بازديد توسط دانش آموزان به سایر خوابگاه. هیچ sleepovers.

تبلیغات

9:15 صبح: حمام و سرویس بهداشتی


در بسیاری از مدارس صبح زود سفر به یک سالن حمام در حال حاضر نیاز به صورت پوشش و دستمال مرطوب.

و دانش آموزان ممکن است باید صبر کنید برای ورود امکانات به مدارس محدود حمام اشغال. دیگران را اختصاص به ساکنان شخصی غرفه نگه داشتن آلودگی را به حداقل برساند.

هنگامی که شما در آن شما با استفاده از دستمال مرطوب برای تمیز کردن صندلی توالت, گفت:, کالج پومونا جمهور گابریل استار که به ریاست بازگشایی نیروی کار برای 85-کالج Assn. مستقل کالیفرنیا کالج ها و دانشگاه ها. برخی از مدارس ممکن است نصب اتوماتیک flushers غرق و حوله اسپری. و به یاد داشته باشید "پوشیدن ماسک حتی در دستشویی. نه در حمام, بدیهی است که" استار گفت.

اما در حال حاضر تمام خوابگاه دستورالعمل تنها penciled در.

تبلیغات

"این می تواند باشد که ما را کف به عنوان چیزی شبیه به یک خانواده واحد است. و سپس در طبقه پوشش خواهد بود نه به عنوان شدیدا کنترل می شود. اما اگر شما در سمت چپ طبقه خود و سپس شما قطعا نیاز به یک چهره پوشش" استار اضافه شده است.

9:35 صبح: پیاده روی به کلاس


ثبت نام برای یک ساعت 10 صبح کلاس ؟ شما ممکن است نیاز به ترک زمان اضافی برای راه رفتن یک مسیر جایگزین. بسیاری از مدارس در حال ایجاد یک راه راه برای نگه داشتن دانش آموزان از تنفس در هر یک از دیگر.
A student bikes on a pathway at Biola University.

دانشگاه Biola در لا میردا برنامه ای برای برگزاری کلاس ها در پردیس در پاییز.

(Austin مطلوب)

هنگامی که شما به یک ورودی ساختمان, شما ممکن است با یک دانشجوی پرستاری گفت: Biola کوری که منجر به یک تیم مشاوره لس آنجلس در مورد نحوه بازگشایی دانشگاه ها. دانش آموز خواهد خود را اسکن با پیشانی بدون تماس دماسنج مادون قرمز. اگر شما در محدوده نرمال آنها انتقال نتایج خود را به یک برنامه را بر روی تلفن خود را, بنابراین شما لازم نیست که برای آزمایش دوباره برای یک روز یا بیشتر.

تبلیغات

همانطور که شما سر خود را به کلاس درس, ساختمان, شما گرفتن یک سرنگ ضد عفونی کننده دست (Biola دستور داده است تا 144 گالن).

اما تنها برخی از دانش آموزان را به یک ساختمان است. دیگران ممکن است جلسه در یک تئاتر باغ یا چادر.

"یک کلاس بزرگ برای ما خواهد بود 50. که رفتن به باید تقسیم به دو بخش 25" پپرداین را Feltner گفت. "بنابراین ما به دنبال فضاهای. ما در حال ایجاد فضاهای. ما خواهد بود با در نظر گرفتن فضاهای که نبوده است کلاس های درس و ساخت آنها درس گرفته است."

تبلیغات

با کلاس ها در مکان های غیر متعارف دانش آموزان ممکن است فاصله طولانی تر به راه رفتن. این زوج با نیاز به کمتر, تراکم به معنی کالج ها را افزایش می دهد زمان استراحت بین کلاس ها.

برخی از مدارس ممکن است تا حد زیادی گسترش برنامه دوره. این ممکن است منجر به پراکنده کلاس بار.

در Biola اولین کلاس ها شروع خواهد شد در 7:20 صبح آخرین به پایان خواهد رسید در 10:30 p. m.

"دانشگاه ما اتحاد گسترده تر گروه هر روز و روزهای شنبه نیز برای دوره های. [شنبه دوره] همچنین محدود کردن تعدادی از دانش آموزان که در حال رفتن به می خواهم برای رفتن به خانه را خاموش و یا تعطیلات آخر هفته" کوری گفت.

تبلیغات

ساعت 10 صبح: زمان کلاس


نام این بازی در پاییز امسال خواهد بود "hy/انعطاف پذیری دوره های" کوری گفت. این بدان معناست که کلاس است که سازگار به صورت حضوری و آموزش آنلاین.

برخی از دانش آموزان نیاز به مطالعه تنها آنلاین. بین المللی دانشجویان و دانش آموزان در معرض coronavirus نباید در یک نقطه ضعف در دوره خود. دو هفته قرنطينه نگه دارید ممکن است دیگر دانش آموزان از کلاس درس.

در برخی از دانشگاه ها و اساتید و ممکن است را انتخاب کنید به تلنگر کلاس های خود را به طور کامل آنلاین و یا نگه دارید و تنها گروه های بحث در فرد است.

چالش های خاص برای کالج کلرمونت است سازمانی ارائه شده است. در حالی که برخی از دانش آموزان در هفت دانشکده کنسرسیوم می تواند در کلاس های دیگر دانشگاه در نمونه ترم که ممکن است امکان پذیر نمی شود این سال است.

تبلیغات

"این یک موضوع بحث در میان همه روسای جمهور در حال حاضر" استار گفت. "و ما نیز باید یکی از غیر معمول بخش, است که ما باید برخی از بخش های که به اشتراک گذاشته شده, برای مثال, Africana Studies. وجود دارد تنها یک Africana Studies Department که به اشتراک گذاشته شده توسط تمام پنج مقطع کارشناسی دانشکده است."

1918 آنفولانزا یکی از بدترین بیماری های همه گیر در تاریخ آلوده کردن یک سوم از جمعیت جهان است. چگونه شهرستانها در پاسخ به این بحران در سال 1918 فراهم می کند درس در دست زدن به COVID-19 امروز.

ظهر: چنگ زدن نیش


بسیاری از مدارس ارائه خواهد شد گرفتن و رفتن وعده های غذایی و یا مواد غذایی گود توسط کافه تریا کارکنان. آنها سعی می کنید برای از بین بردن صف های طولانی و کافه تریا ازدحام بنابراین شما احتمالا غذا خوردن در خارج.

کانی هورتون پپرداین معاون امور دانشجویی می بیند سقوط 2020 به عنوان یک زمان برای وصله پینه کردن گزینه های ناهار خوری با اضافه کردن کامیون مواد غذایی در اطراف مالیبو پردیس. خود خدمت به ناهار خوری را ایجاد فرصت برای انتقال ویروس.

تبلیغات

"ما نمی خواهیم مردم برگزاری همان دسته ملاقه," او گفت:. اما "ما می خواهیم به فکر می کنم در مورد تجربه دانش آموز بیش از حد. ما نمی خواهیم آن را به تمام چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد " یا " تمام چیزهایی که شما نمی تواند داشته باشد.' اجازه دهید آن را سرگرم کننده است. اجازه دهید آن را راحت است. اجازه دهید آن را پس از تغییرات وجود دارد."

بسیاری از مدارس پیش بینی است که دانش آموز آشپزخانه را در دسترس باقی می ماند تا زمانی که کاربران در حفظ و کانتر تمیز و خودداری از چسبیدن دست خود را در به اشتراک گذاشته پاپ کورن.

4 p. m. و فعالیت های ورزشی


درست مثل زمان کلاس شما خواهد شد انتظار می رود به دنبال فیزیکی فاصله اقدامات در طول فعالیت های فوق برنامه.

پس از 112 coronavirus موارد مربوط به یک کلاس رقص در کره جنوبی روشن شده است که داخل کلاس های ورزش و رقص, تمرینات مستلزم تدابیر شدید. آنها نیاز به ماسک, در حالی که منع شریک رقص و تماس تریک.

تبلیغات

استار می یابد که مایه تاسف است. او شروع به رقص به دلیل آن اجازه بشر-تماس با ما.

"پس از من به پایان رسید راگبی با تکان مغزی بودم: 'چه چیز دیگری می توانم انجام دهم که من اجرا را به مردم اما بیشتر به آرامی?' و آن رقص مدرن!" او گفت:.

به عنوان مدارس انطباق extracurriculars به سلامتی مقررات آنها استراتژی برای حفظ جامعه-مزایای ساختمان از فعالیت های.

تبلیغات

"چه ما همیشه می خواهیم از زندگی دانشجویی را تجربه کنید ؟ ما می خواهیم یک حس اجتماعی. ما می خواهیم یک حس سرگرم کننده, سنت, ارتباط و رهبری فرصت" هورتون گفت. "ما می خواهیم به از دست دادن بینایی از آنچه که ما در حال تلاش برای به انجام رساندن."

یک مزیت برای کالیفرنیا مدارس, او گفت:, زرق و برق دار است آب و هوا. برخی از فعالیت های حرکت خارج از منزل; در نظر او باید آن را در حال حاضر شده است که در راه است. و در حال حاضر فعالیت در فضای باز ممکن است آسان به جای.

An aerial view of Pepperdine University's seaside campus

اگر شما به پپرداین شما هیچ بهانه ای به داخل خانه است.

(دانشگاه)

"گشت و گذار است که احتمالا خوب! به دلیل آن را بسیار مستقل و آن را خارج و آن را در آب" او گفت:.

تبلیغات

یکی دیگر از محبوب پپرداین فعالیت رشد خواهد کرد این سقوط.

"ما همچنین باید یک esports برنامه است که رونق را به عنوان ما صحبت می کنند. آنها می گویند درونگرا شده است آموزش برای این لحظه. بنابراین باید esports, مردم," او گفت:.

6 p. m. معنویت


بزرگ رویدادهای مذهبی ممکن است ممکن است. پپرداین معمولا دارای یک هفتگی چپل خدمات در ورزشگاه و دیگر خدمات در یک سالن آمفی تئاتر.

دانشگاه معتقد است که ایمان نقش حیاتی در آموزش و پرورش بنابراین رهبران در حال بررسی راه های جدید دانش آموزان می توانند عبادت و رشد است. آنها برنامه ریزی برای ارائه مطلب علمی-چراغ کوچک-بحث های گروهی در مورد کتاب و یا کتاب. کتاب مقدس ارقام که مدل انعطاف پذیری به نظر می رسد به خصوص مناسب در طول یک بیماری همه گیر.

تبلیغات

کوری گفت که Biola بیش از 1000 شخص دانشجو-led عبادت نخواهد بود و ممکن است این سقوط. در عوض او با توجه به کوچکتر خدمات در طول هفته.

"شاید چیزی که نیاز دانش آموزان در حال حاضر. به جای بزرگ بالا-جمع آوری انرژی چیزی است که باعث می شود آنها را به فکر کردن و اندیشیدن بیشتر در مورد زندگی در میان یک اختلال عمده," او گفت:.

10 p. m.: حوادث ؟ احزاب ؟ شب زنده داری?


همه دانشگاه, فعالیت, زیادی, حوادث احزاب و شب زنده داری ممکن است بزرگترین ضربه. اما این بدان معنا نیست که این همه از بین رفته اند. برخی از رویدادهای مهم خواهد بود تقسیم به چند کوچکتر فعالیت است. رویدادهای دیگر برگزار خواهد شد از راه دور و یا نیمه آنلاین و نیمی در فرد است.

تبلیغات

"ما تصور یک قهوه خانه به عنوان مثال که در آن شاید برای اولین بار 25 نفر که ثبت نام کنید برای دیدن [سرگرمی] در یک زندگی اجتماعی فاصله تئاتر راه اندازی, اما پس از آن افراد دیگر می توانید آن را به livestreamed," هورتون گفت.

دانشجو رهبری — به خصوص خواهری و برادری رئیس جمهور — باید نقش مهمی در تطبیق با شب زنده داری به کوروناویروس.

Concertgoers sit on folding chairs at the Rose Bowl in 2019

نیاز به اجتماعی فاصله با توجه به کروناویروس مطرح خواهد شد یک چالش برای فرد در حوادث مانند این کنسرت BTS در رز باول سال گذشته است.

(کنت نیشیمورا / لس آنجلس تایمز)

استار گفت که اجتماعی فاصله ممکن است تنها محدودیت.

تبلیغات

"الکل و مواد مخدر را قضاوت خود را آنقدر گرم نیست. شما احتمال بیشتری برای کاهش خویشتنداری خود را به سوء تفاهم خطر و به دست بالا گرفتن توانایی های خود را. من تصور می کنم که وجود خواهد داشت برخی از بسیار تنگ صفر-تحمل سیاست در بسیاری از اماکن" استار گفت. "اگر شما می خواهید به یک لیوان شراب در اتاق خود شما بیش از 21 شما در حال صحبت کردن به یک دوست در اتاق خود را و شما به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته که احتمالا OK. اما یک kegger است."

با این حال مدارس و دانش آموزان وفق مدیران مشتاق برای دانش آموزان به بازگشت به دانشگاه. دانش آموزان مشتاقانه منتظر دیدن دوستان خود و فرار از پدر و مادر خود را خانواده.

"زمانی که من صحبت کردن با دانش آموزان و من می بینم انرژی است که آنها و شور و هیجان است که آنها را به پشت, آن را سخت برای آن نیست که باید عفونی" Feltner گفت. "که احتمالا یک کلمه بد برای استفاده در این زمان است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب