بسکتبال کالج گیر در برگزاری الگو در طول همه گیر

بیس بال آغاز کرد coronavirus-تاخیر نجومی با محدود سفر از راه دور و بدون فن در می ایستد. NBA خود را در دیزنی ج

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

بیس بال آغاز کرد coronavirus-تاخیر نجومی با محدود سفر از راه دور و بدون فن در می ایستد.

NBA خود را در دیزنی جهان حباب. NHL خواهد شد که دو حباب در تورنتو ادمونتون.

NFL rookies شروع گزارش به امکانات آموزش در هفته گذشته به عنوان تیم ساخت تا نسبت به شروع اردوگاه های آموزشی.

اما در حالی که ورزش های اصلی در حال پیدا کردن راه هایی برای بازگشت به رقابت بسکتبال کالج است که در یک الگوی برگزاری بسیار شبیه به فوتبال کالج است.

کالج بسکتبال مربیان استفاده بیش مربیان فوتبال در حالی که در برزخ است. پس از فصل خود را شروع می شود بعد از دریافت آنها فرصتی برای دیدن چه چیز از بازی هر دو در ورزش حرفه ای در فوتبال کالج است.

"من می دانم که این برای مطمئن شویم که: آن را نمی خواهد مثل هر فصل دیگر ما تا به حال," Southern Miss مربی Jay لدنر گفت. "و حتی اگر ما یک فصل شما قطعا به دنبال در تمام انواع از شانس و همه ما می دانیم که. اما فوتبال است که قطعا اول منظور از کسب و کار برای مدیران. بسیاری از آنچه اتفاق می افتد به آنها را در حال رفتن به درایو در نهایت چه اتفاقی می افتد به ما."

این 2019-20 کالج بسکتبال فصل را به پایان تاکید در مارس 17, زمانی که رشد همه گیر منجر به لغو مسابقات NCAA. یک تعداد انگشت شماری از لیگ موفق به کامل مسابقات کنفرانس اما اکثر آنها فقط گرفتن آغاز شده که فصل پلاگین کشیده شد.

در چهار ماه پس از این همه گیر ballooned است به عنوان نقاط داغ ظهور کرده اند تا در سراسر کشور است. جهان ورزش را آغاز کرده است برای بازگشت به زندگی در هفته های اخیر با شروع نسکار و UFC.

دیگر مهم ورزشی را دنبال کرد اما NCAA است و تاخیر در تصمیم گیری در مورد شروع فصل پاییز ورزش از جمله فوتبال است.

کالج بسکتبال به عنوان آن می ایستد در حال حاضر زنجان به آغاز Nov. 10. NCAA در ابتدا نگاه bumping تا شروع فصل به پرداخت هزینه بیشتر برنامه ریزی اتاق تکان دادن اما کنار گذاشته شد به عنوان COVID-19 موارد رز در ده ها تن از متحده است.

بازیکنان بسکتبال مانند دیگر دانشجو-ورزشکاران اجازه داده شد برای بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات در ماه گذشته. برخی مدارس متوقف تمرینات پس از چندین ورزشکاران آزمایش مثبت برای COVID-19 اما دیگران شده اند قادر به ادامه offseason برنامه های متعدد بهداشت احتیاطی در محل.

آیا فصل شروع می شود در زمان می شود تحت فشار قرار دادند پشت و یا کنار گذاشته است در مجموع بستگی دارد چه اتفاقی می افتد با این بیماری همه گیر و ورزش های دیگر بیش از چهار ماه آینده.

گیر در یک بازی انتظار آنها نمی توانند کنترل مربیان بسکتبال چاره ای اما برای آماده سازی به عنوان اگر فصل در زمان شروع خواهد شد.

"مردم گفت: اگر شما بازی نمی کند تا ژانویه است؟" ایالتی ساکرامنتو مربی برایان کاتز گفت. "من نمی دانم, اما من نمی دانم که جایگزین خوب نیست. اگر ما هیچ چیز و ناگهان ما در مسیر ما پشت 8-ball. بنابراین مهم این است که برای رفتن بر روی به طور معمول در محدوده و چارچوب آنچه که ما مجاز به انجام و در غیر این صورت فکر نمی کنم در مورد آن. ما باید آماده برای هر چیز و همه چیز."

کالج بسکتبال فصل می تواند در نهایت داشتن یک نگاه متفاوت در این فصل است.

ده بزرگ و Pac-12 تصمیم گرفتند برای از بین بردن nonconference بازی در فوتبال و دیگر کنفرانس های بزرگ با توجه به آن است.

کالج بسکتبال می تواند یک شبیه مسیر که فشار پشت شروع فصل تا ژانویه برای اکثر مدارس. اگر این بیماری همه گیر در ادامه به roil به سقوط NCAA می تواند فشار از شروع فصل تمام به ژانویه مرحله تنظیم به صورت بالقوه ممکن است جنون به جای ماه مارس است.

پیامدهای مالی را فشار NCAA به انجام آنچه در آن می توانید به بازی برخی از مرتب کردن بر اساس از فصل در حالی که تلاش برای نگه داشتن آن دانشجو-ورزشکاران امن است.

لغو 2020 NCAA Tournament منجر به $375 میلیون کمبود درآمد NCAA توزیع آن در مدارس عضو باعث موج دار شدن بودجه اثر در دانشگاههای سراسر کشور است.

از دست دادن فوتبال, بزرگترین پول ساز در ورزش خواهد بود یکی دیگر از ضربه بزرگ. سال دوم بدون مسابقات NCAA می تواند از نظر مالی فاجعه بار به خصوص برای کوچکتر مدارس.

"من می خواهم برای هر چیزی اگر ما در حال بازی" شمالی آریزونا مربی شین Burcar گفت. "آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که از دست دادن رقابت خرما. اگر ما در حال بازی 29 بازی یا 31 بازی, ما می خواهم به انجام این کار است. و اگر که به معنی بازی در مه, من کاملا خوب با یک ممکن است جنون."

بسیاری هنوز به تصمیم بیش از چهار ماه آینده. به عنوان این بیماری همه گیر نشان داده است بسیاری هنوز هم می تواند اتفاق می افتد در حال حاضر و پس از آن.

___

AP ورزشی نویسنده هارون ریش در, رالی, N. C. کمک به این داستان.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن