کلرادو معماران و طراحان Redux: Suchitra Mattai

دنور هنرمند Suchitra Mattai کار رفته در سراسر جهان هر چند این جریان بسیار شخصی سرچشمه سابقه خانوادگی در هم تنی

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

دنور هنرمند Suchitra Mattai کار رفته در سراسر جهان هر چند این جریان بسیار شخصی سرچشمه سابقه خانوادگی در هم تنیده با جهانی تر روایت است. او داستان خود را فراتر از جالب: او متولد شد و در گویان به یک خانواده از مهاجران از هند, حمل با تعلقات به هر دو امتیاز از میراث—دو مکان محدود با هم داستان استعمار. این برخورد از فرهنگ غنی و ظالمانه سیاست ضروری است به او ouevre اغلب تصاویری از کودکان در مناطق گرمسیری پس زمینه ارائه شده در همه چیز از ساری پیچ خورده به دیوار عظیم آویختن به دوزی embellishments و تصویری به عنوان دیده می شود در زمان نمایشگاه در K معاصر در دنور.

صرف نظر از موضوع Mattai سابق RedLine ساکن هنرمند که برای اولین بار کبوتر به کلرادو معماران و طراحان پرسشنامه در سال 2016 به نظر می رسد به رشد به عنوان یک هنرمند با هر پی در پی بدن کار می کنند. چگونه او در ادامه این شخصی دیالکتیک با ریشه های خود را? دریافت یک سرنخ به عنوان او را برمی گرداند و برای پاسخ به پرسش های جدید در باشگاه است.

Suchitra Mattai, Innocence and Everything After installation view.گسترش

Suchitra Mattai, بی گناهی و همه چیز پس از نصب مشاهده کنید.

عکس از وس Magyar حسن K معاصر

Westword: چگونه خلاق خود را به زندگی رشد کرده و یا دچار از شما آخرین پاسخ CC پرسشنامه?

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Suchitra Mattai: بسیار تغییر کرده است. عمل من همچنان به رشد و گسترش به عنوان مقیاس از کار من است. من تا به حال برخی از فرصت هایی که من هرگز خواب ممکن است. حمایت است که من در اینجا اجازه داده است من برای راه اندازی عمل من به سیستم عامل هر دو سطح ملی و بین المللی. البته Covid-19 انداخته است یک آچار را به تمام برنامه های ما اما من همچنان به عنوان هنرمندان انجام شده است.

به عنوان یک خلاق چه چشم انداز خود را برای کامل تر دنور (یا کلرادو)?

من می خواهم برای دیدن تغییر واقعی در راه درمان بی خانمان و بیمار روانی. من همچنین می خواهم برای دیدن سیاه و سفید زندگی می کند توجه به درخواست متوجه شدم و من می خواهم برای دیدن تنوع بیشتر در سطوح بالاتر از ما نهاد و در آنچه که به نمایش گذاشته شده در سراسر شهرستان.

Suchitra Mattai with sari tapestries.گسترش

Suchitra Mattai ساری با پرده.

عکس از وس اهل مجارستان

این زمان به چالش کشیدن برای هنرمندان و طراحان در منطقه مترو که قیمت به خارج از شهر توسط gentrification و افزایش اجاره. چه می توانید آنها را در مورد آن کوتاه ترک ؟

ما می تواند کمک به یکدیگر, و ما می تواند تشویق سیاستمداران و توسعه دهندگان برای پیدا کردن راه های خلاق به نگه داشتن ما در این شهرستان است. برای مثال سازمان هایی مانند RedLine در حال کمک به هنرمند فارغ التحصیلان گرداندن مراکز فساد توسط استودیو مقرون به صرفه فضاهای مطلوب—و گاهی اوقات اهدا—مکان.

آیا شما اتفاق می افتد به شروع به ساختن هنر در وهله اول ؟

هنر همواره زبان من از بزرگترین تسلط. آن است که تنها زبان که با من می توانید به اشتراک گذاری رویاهای من و ترس نقد هنجارهای فرهنگی و ارائه جایگزین برای جهان کج رفته است.

Suchitra Mattai, “An Ode to My Children, 2020, my children's clothes from when they were young, vintage fabric, embroidery floss.گسترش

Suchitra Mattai "یک قصیده به فرزندان من سال 2020 my لباس کودکان از زمانی که آنها جوان, پارچه, نخ گلدوزی.

عکس از وس Magyar حسن K معاصر

چه پروژه رویایی خود را?

من فراگیر رویا پروژه شامل بیدار شدن از خواب هر روز و صادقانه و تجربی آثار هنری است. رویای من پروژه در این بسیار دوم شامل یک حالت تعلیق قایق چوبی و 100 نفره ساری.

چه توصیه ای به شما یک جوان امیدوار در زمینه خود را?

نگه داشتن کار حتی زمانی که شما فکر می کنم شما در یک وقفه. یادگیری از طریق ساخت بسیار مهم در این زمینه ما. حمایت از هنرمندان دیگر و همین رقابت نیست. هنر ساختن است نه رقابت—این عمل به عنوان یک فرد تکامل است. اعتماد در کار خود و چشم پوشی از هر چیزی که خنثی رشد آن و صحت.

Suchitra Mattai, “We Are Rainbows, We Are Shadows,” 2020, jute, vintage shawl, hair curlers, vintage saris.گسترش

Suchitra Mattai "ما رنگین کمان ما سایه" 2020 گونی, قدیمی, شال, hair curlers, قدیمی, ساری.

عکس از وس Magyar حسن K معاصر

که مورد علاقه خود را کلرادو خلاق ؟

فیلمسازان و تهیه کنندگان هارون و آماندا Kopp دو تا از مورد علاقه من کلرادو معماران و طراحان است. آنها رویای بزرگ و ارائه الهام و امید به مردم در سراسر جهان است. داگ Kacena معتقد است در قدرت هنر می یابد و هوشمندانه راه را به ما خلاق جامعه شکوفا حتی در حال حاضر ما همه گیر. و البته شوهر من آدم گور که ایجاد و اجرا می شود دنور پروژه برای انسانی تحقیق (D-Phi). جدیدترین تلاش های تحریک آمیز جدید, پادکست, انسان, بافت, "بررسی سوالات بی انتها در زمان حال."

Suchitra Mattai, “Breathing Room, 2020,” vintage saris, driftwood, chair legs.گسترش

Suchitra Mattai, "تنفس اتاق 2020,", قدیمی, ساری, driftwood صندلی ،

عکس از وس Magyar حسن K معاصر

آنچه را در دستور کار خود در حال حاضر و در سال آینده ؟

من یک نمایشگاه انفرادی در K معاصر در حال حاضر به نام بی گناهی و همه چیز را پسو نمایشگاه گروهی در چند ماه آینده مانند برخوردهای فرهنگی: هنر آسیایی, Diasporas در امریکا لاتین و کارائیب 1945-در حال حاضربا موزه هنر آمریکا در واشنگتن و دوباره نگاه کنید: یک بررسی نقاشی معاصربا Hollis Taggart گالری.

Suchitra Mattai, “Imperfect Isometry.”گسترش

Suchitra Mattai, "ناقص Isometry."

حسن نیت ارائه میدهد از شارجه هنر پایه

که آیا شما فکر می کنید خواهد شد (و یا باید) متوجه در محلی هنر جامعه در سال آینده ؟

Trey دووال یکی از مورد علاقه من, هنرمندان محلی. کار او این است که تجربی و تجربی. من فکر می کنم ریگان Rosburg به طور مداوم در حال گسترش عمل او و هل دادن مرزهای. شما می توانید آنها را هر دو در RedLine مرکز هنر معاصر که در آن آنها در حال حاضر ساکنان.

Suchitra Mattai را در نمایشگاه انفرادی بی گناهی و همه چیز بعد از این است که در نمایش در K معاصر 1412 Wazee خیابان از طریق اوت 15. ثبت نام در پیشبرد آنلاین برای بیست دقیقه بهنگام ورود اسلات در دسترس روز سه شنبه از طریق شنبه بین 1 و 5 بعد از ظهر

نگه دارید تا با Suchitra Mattai و کار خود را آنلاین.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب