کلرادو سناتور معرفی لایحه گسترش Takeout مشروب فروش

یک بارقه خبر خوب برای رستوران ها و بارها در طول, در غیر این صورت ویرانگر coronavirus خاموش کردن دوره از 17 مار

توسط MORVARIDEASIA در 16 خرداد 1399

یک بارقه خبر خوب برای رستوران ها و بارها در طول, در غیر این صورت ویرانگر coronavirus خاموش کردن دوره از 17 مارس 27 مه بوده است موقت ایالت اجرایی به منظور اجازه می دهد takeout مشروب فروش است. راحتی برای مشتریان گرفتن مواد غذایی بروید و کمی بیشتر از درآمد برای کسب و کار شد و هر دو تقویت روحیه و تاسیسات برای این صنعت است.

اما این فرمان اجرایی دارای تاریخ انقضا و فرماندار Jared پلیس در حال حاضر به تمدید آن دو اصل مهم موجود مشروب قوانین ممنوعیت takeout مشروب فروش برای همه آنها به جز چند مورد استثنا (کارخانه های لبنی از wineries و مشروب می توانید حداقل فروش بطری و قوطی Crowlers و growlers کردن درب). دو سناتور امور خارجه, Kevin Priola (R-Henderson) و جف بریجز (D-گرینوود) می خواهید به ایجاد تغییرات موقت کمی بیشتر دائمی به طوری که آنها را معرفی کرده ام سنا لایحه 213 به گسترش خارج از محل فروش برای دو سال.

اگر به قانون مصوب در این لایحه اجازه می دهد تعدادی از انواع مختلف از موسسات از جمله رستوران ها, میله, مشروب, ماشین منگنه از wineries و باشگاه به فروش ظروف مهر و موم شده از بیش از 750 میلی لیتر از الکل یا شراب یا 72 اونس آبجو یا شراب برای بایگانی اطلاعات و تحویل. کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به درخواست برای مجوز برای به فروش آنها می خواهم که به پرداخت هزینه برای مجوز.

مانند فرمان اجرایی جدید لایحه دارای تاریخ انقضا اما نه تا ژوئیه 1, 2022, که در آن نقطه قوانین و مقررات می تواند بازبینی شود.

تا آنجا که دقیق انواع ظروف که اجازه داده می شود که می تواند به کلرادو مشروب اجرای بدست آورد. برخی از کشورها در حال حاضر اجازه می دهد برای رفتن فنجان کوکتل است که مهر و موم شده با پلاستیک غشای مانند یک boba اسموتی. امکانات دیگر شامل Crowler-نوع قوطی که پر شده و مهر و موم شده در پشت نوار بطری یا growlers با درب و یا حتی فقط فنجان های پلاستیکی و درب با متصل کاغذ مهر و موم را نشان می دهد که ظرف نکرده اند و باز در حمل و نقل.

Mizu Izakaya has been bottling cocktails for customers to take home.

Mizu Izakaya شده است بتلنج کوکتل برای مشتریان به خانه می برد.

Tj Vong

کلرادو انجمن رستوران انداخته است حمایت خود را پشت این لایحه اشاره کرد که "85 درصد از کلرادو بزرگسالان گفت: آنها علاقه داشتن الکل به رفتن و تحویل در نظرسنجی اخیر" با توجه به سونیا Riggs سازمان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت. سازمان تنظیم مقررات همچنین اشاره می کند که 87 درصد از رستوران ها گزارش داده اند که درآمد درآمد از takeout مشروب الکلی و 20 درصد می گویند که درآمد بوده است "قابل توجه است."

"توانایی به فروش الکل برای بایگانی اطلاعات و تحویل نجات داده است بسیاری از رستوران ها از بیرون رفتن از کسب و کار در طول COVID-19 pandemic; اما اکثر سنتی میخانه و بارها قادر به شرکت با توجه به محدود منوی غذا گفت:" استفانی Fransen هیکس مدیر اجرایی میخانه لیگ
کلرادو در بیانیه ای گفت. "عبور از قانون اجازه می دهد تا رستوران ها و کافه ها برای ادامه فروش الکل برای بایگانی اطلاعات و تحویل لازم است در حصول اطمینان از به عنوان بسیاری از ما با ارزش کسب و کارهای محلی برای زنده ماندن خسته کننده بهبود اقتصادی دوره ما جلوتر از ما."

استدلال علیه این لایحه بوجود آمده اند از مشروب صاحبان فروشگاه که نگران باشید که takeout فروش از رستوران ها و کافه ها می تواند برش را به کسب و کار خود را, اما قیمت بالاتر از آبجو, شراب و کوکتل در تمام موسسات خدمات باید در حفظ و بایگانی اطلاعات خرید و فروش به راحتی مبتنی بر خرید و بعید می تبدیل شدن به جایگزینی برای بسته بندی مشروبات الکلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب