ستون: به عنوان یک آینده نامشخص بافندگی لس آنجلس مبادله دیدار با فروشندگان زندگی در لحظه

من صرف بسیاری از بعد از ظهر در تلاش برای ایجاد حس بی نهایت چندپاره و فاقد تأثیرگذاری جهانی تجارت است که در لس

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

من صرف بسیاری از بعد از ظهر در تلاش برای ایجاد حس بی نهایت چندپاره و فاقد تأثیرگذاری جهانی تجارت است که در لس آنجلس مبادله دیدار خواهد کرد.

آن عمدتا لباس, طلا و جواهر الکترونیک و چمدان, فروشگاه,, اما, نیز وجود دارد کودک عیسی مسیح مجسمه از پوست هر تن روغن نقاشی از مایکل جردن با بازوی خود را در اطراف کوبه برایانت و جیمز LeBron ماکت سامورایی, شمشیر, banh سکته قلبی و موسیقی زنده.

فروشندگان و تولید تی شرت سفارشی به سرعت در حال که شعار های خود را به عنوان خوانده شده مانند یک صفحه-چاپ جایگزین برای روزنامه, صفحه اول: "استراحت در صلح Nipsey Hussle," "RIP کوبه و Gianna" و بیش از حد خوش بینانه "من جان سالم به در coronavirus سال 2020 است." این روز شما خواهید دید بسیاری از ماسک و دستکش و در صورت سپر. و به ناچار شما را به نوبه خود گوشه و خودتان را گرفتار شوم زل زل نگاه کردن از یک طوطی کوچک دراز دم از تعویض در دیدار با پت فروشگاه.

من شده فکر کردن زیادی در مورد مبادله ملاقات به تازگی به دلیل به مقابله با ما عمیق اقتصادی عدم قطعیت در آورده با COVID-19 گیر مبادله ملاقات در لحظه زندگی می کنند. آنها انعطاف پذیر و چالاک شکل از تجارت است که باعث ایجاد فضای عمومی و فرصت های اقتصادی از هوا نازک و استفاده نشده املاک و مستغلات و آنها را قادر خانواده های فقیر به آنچه آنها نیاز دارید در یک قیمت آنها می توانید استطاعت و در زبان آنها می توانند درک کنند.

تبلیغات

و دیگر هیچ کسب و کار با موفقیت در خدمت بسیاری از انواع مختلف از مردم در همان زمان — سالمندان اسپانیایی زبان تصویری بازی طرفداران که می توانید با استفاده از اینترنت مهاجران آسیایی به دنبال چانه زنی در آشپزخانه لوازم کودکان و نوجوانان با کمی و یا بدون کمک هزینه که با این وجود هنوز هم نیاز به جلو و ساز و برگ.

هفته گذشته من بررسی بر روی سید حسین مبادله دیدار با لباس فروشنده از پاکستان که من ملاقات کرد قبل از همه گیر آمار و همه چیز را تغییر داد. من به دیدن او در کار با باز کردن جعبه با همسر خود. مبادله دیدار بود شلوغ تر از همیشه است و در واقع برجسته چندین کسب و کار جدید. من از حسین (ع) اگر او نگران آینده و ادامه بحران بهداشت و درمان.

"اگر ساختمان به فروش می رسد ؟ اگر چه ما در حال لگد کردن ؟ دوست من من نمی دانم. شاید کسی خواهد آمد و به من شلیک کنید و من می میرم فردا!" حسین گفت: شوخی اما نه لبخند بر لب.

تبلیغات

حسین (ع) و مردم در مبادله دیدار همواره شناخته شده است چیزی که بسیاری از ما فقط از آمدن به grips با: آینده تضمین شده نیست. یک تعویض در دیدار با مدیر که نام من استفاده نیست چرا که او در این کشور به طور غیرقانونی خلاصه آن: "در اینجا زندگی می کنیم همیشه در لحظه. ما می خواهیم آنچه ما می خواهیم از حق دور و مهم نیست که اگر برای ما خوب است یا نه. چرا که لحظه ای است که گاهی اوقات همه ما است."

من نمی تواند بگوید که آیا او آن را به معنای از امید و یا ناامیدی است.

::

ملاقات با مبادله و بازار کک در حال عمل قدیمی در ایالات متحده و تا دهه 1960 آنها اکثرا پر سفید از فروشندگان که به فروش بیشتر دست دوم کالا در خارج از منزل گفت: ادنا Ledesma, دستیار استاد در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است که تحقیق تعویض کرد.

در دهه 1970 مهاجران آمریکای لاتین آغاز شده و فروش کالاهای فرهنگی و مقرون به صرفه خدمات در ملاقات با مبادله گاهی اوقات و تعویض در دیدار شروع به نگاه و احساس از tianguisیا باز هوا بازار در مکزیک است.

تبلیغات

در همان زمان کاهش درایو در سینما منجر به گسترش مبادله ملاقات و بازارهای کک رانده شده توسط صاحبان املاک است که به دنبال راه هایی برای تقویت خود ضعیف سود با اجاره کردن خواص خود را در طول روز. خیابان ها و کوچه ها از بسیاری از تعویض در دیدار هنوز گذاشته در دامن زد الگوی drive-in movie پارکینگ و بسیاری از اصطبل بودند سابق پارکینگ نقاط Ledesma گفت.

به عنوان تعویض در دیدار منفجر شد و در عدد موجی از کالاهای وارداتی از آسیا و آب گرفتگی بازار آمریکا. مهاجران آسیایی, بیشتر, کره ای, با استفاده از ارتباطات خود در صنعت واردات و صادرات به عرضه کالا به تعویض در دیدار با مغازه ها و راه اندازی خود را در اصطبل. مبادله ملاقات شروع به ویژگی های جدید ارزان کالا از آسیا به جای دست دوم اموال و آنها شروع به شبیه کره ای مقرون به صرفه بازار.

در لس آنجلس به عنوان فرار سرمایه گذاران جنوبی L. A. در 80s و 90s کره ای مهاجران خریداری خالی و استفاده نشده خواص آنها را پشت سر گذاشته و تبدیل آنها به داخل سالن ملاقات با مبادله. کسب و کار به دادگاه تجدید نظر به مهاجران بودند که بسته خروج از اقتصاد رسمی توسط تبعیض موانع فرهنگی و عدم سرمایه است.

فروش عمدتا سیاه و سفید مشتریان مبادله ملاقات در جنوب لس آنجلس شد سایت از بی سابقه و تاریخی تعاملات فرهنگی است که کمک به افزایش West Coast hip-hop.

تبلیغات

استیو یانو ژاپنی آمریکایی از وهیتیر که متعلق به یک ذخیره رکورد در Roadium مبادله دیدار در تورنس به معرفی Dr. Dre به Eazy-E. Wan Kim Joon, یک کره جنوبی مهاجر فرار یک رکورد ذخیره در کامپتون مبادله دیدار و به فروش می رسد N. W. A پرونده هنگام ثبت شرکتها با نادیده گرفتن هیپ هاپ.

L. A. مبادله ملاقات به خصوص کامپتون, مد, مرکز, شد, جشن بخشی از فرهنگ هیپ هاپ. در یکی از این دو موسیقی فیلم برای "کالیفرنیا عشق" Tupac Shakur می رود به کامپتون, مد, مرکز, بنابراین او می تواند انتخاب کنید تا لباس جدید برای یک حزب در Dr. Dre ، Kendrick Lamar ادامه سنت در موزیک ویدئو خود را برای "King Kunta," رقص در مبادله دیدار پشت بام.

اما امروز کامپتون, مد, مرکز خارج شده Supercenter فروشگاه. گواهی آن را به این واقعیت است که مبادله ملاقات به ندرت الهام بخش جامعه غرور و افتخار است. هیچ مبادله دیدار برخوردار تاریخی, حفاظت, حتی اگر برخی از آنها نزدیک به یک قرن ، کالیفرنیای جنوبی شهرستان رهبران در واقع آنها را در نظر گرفته آفات و تنظیم آنها را به عنوان آنها را مشروب و دخانیات مغازه با Gardena حتی اتخاذ یک مهلت قانونی جدید تعویض کرد.

در 80s و 90s مبادله دیدار به دست آورد و شهرت برای فروش جعلی و یا به طور غیر قانونی به دست آمده و کالا. تیراندازی در ملاقات با مبادله ناشی از بسیاری از رهبران به این نتیجه که تعویض در دیدار خود بودند و امنیت عمومی نگرانی است. در شهر لس آنجلس عامل مبادله دیدار با نیاز به یک مجوز از هیئت مدیره از پلیس کمیسیون و اگر فعالیت های جنایی در یک مبادله دیدار باعث افزایش در هزینه های مبادله دیدار اپراتور ممکن است مورد نیاز برای جبران این شهرستان در صندوق به طور کلی برای زمان.

تبلیغات

مبادله دیدار تا به حال یک رابطه پیچیده با جوامع آنها به عنوان به خوبی. ساکنان سیاه عادت به خرید در نام تجاری فروشگاه در نظر گرفته شده تعویض در دیدار جمع و جور کردن. به رونق کسب و کار عمدتا متعلق به کره مهاجران در زمان پول از جامعه سیاه جرقه تنش در محله طولانی سرقت از منابع است.

حداقل 385 کره ای آمریکایی متعلق به تعویض در دیدار غارت شد یا سوزانده در سال 1992 و 191 تعویض در دیدار کاملا نابود شده با توجه به ادوارد چانگ یک مطالعات قومی و استاد در دانشگاه ریورساید.

حتی فروشندگان خود احساس تضاد در مورد مبادله دیدار که آنها را ارائه می دهد فرصت های اقتصادی اما با یک سقف کم است. برخی از تعویض در دیدار با صاحبان فروشگاه learn American شیوه های کسب و کار و حرکت به آجر و ملات فضاهای اما برخی دیگر مانند Yoyo خوان, 68, مهاجر از تایوان گیر وجود دارد.

ژوئن شروع به کار در پدر و مادر او در سال 1984 به دلیل "من فریب بود," او گفت: در ماندارین یکی دیگر از شوخی با لبخند. "من قدیمی ترین بود و من قرار بود برای کمک به پدر و مادر من. این واقعا غیر قابل توضیح وضعیت."

تبلیغات

او 32 در آن زمان و در حال حاضر او ' 68 با مقدار زیادی از موجودی که هیچ کس می خواهد به خرید دیگر وضعیت او به عنوان توصیف mo مینگ چی miao — غیر قابل توضیح گیج کننده. وقتی دیدم او هفته گذشته او گفت که او آماده شد تا مغازه و بازگشت به تایوان — اگر او می تواند پرواز.

جنیفر alexandria pro uk که پدر و مادر فرار یک فروشگاه دوچرخه در Starlite مبادله دیدار در سوت ال مونته نیز تا به حال یک رابطه عشق و نفرت با مبادله دیدار.

"این بیشتر نفرت از عشق برای مطمئن" alexandria pro uk گفت.

به عنوان یک بچه او همیشه سعی کردم به ثبت نام برای فعالیت های مدرسه است که اتفاق افتاده است در تعطیلات آخر هفته که معمولا محفوظ است برای کمک به در ایستاده است. او به خاطر طولانی در پای تخت او پس از مادر او بیدار او را در ساعت 5 و نیمه خواب و انتظار ناامیدانه برای بینهایت کوچک فرصتی که مادر او نمی خواهد به او نیاز آن روز که البته هرگز اتفاق افتاده است.

تبلیغات

اما به عنوان او مسن تر او بزرگ شد به درک تجربه بیشتر — چگونه یک مبادله دیدار می تواند اجازه دهید بچه با دمینگویا یکشنبه کمک هزینه به قیمت مناسب ناخن و آرایش حتی اگر مارک های جعلی بودند گاهی اوقات. او را دیدم که چگونه خود را ایستاده به کمک شناور خانواده زمانی که پدرش مجروح شد و مجبور به ترک شغل خود را در Santa Fe Railway. او علاقه از آنچه او به نام "مبادله دیدار با کمد لباس" — به طور بالقوه واقعی Unionbay تی شرت ها قطعا جعلی صحبت های ارزان ساعت های کاسیو او accessorize با به عنوان یک نوجوان.

در دبیرستان alexandria pro uk و برادر او در زمان بیش از خانواده دوچرخه ایستاده است. یک ماه آنها دیر پرداخت و مبادله دیدار اپراتور سعی کردم به دور از فضای خود را. ناگهان او احساس خشم و غم و اندوه و ناباوری.

Alexandria pro uk و برادر او جمع آوری امضا برای طومار لابی همسایگان خود و مبارزه تا زمانی که آنها به یک سازش که به آنها اجازه استفاده از فضا در روزهای یکشنبه.

"تا آنجا که من و برادرم متنفر مبادله ملاقات این بود, شما نمی توانید این کار را به ما! چگونه جرات شما ؟ ما شده ایم به طوری وفادار مردم می دانند ما این است که ما نقطه" گفت: alexandria pro uk که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک طراح در موسسه اسمیتسونیان در واشنگتن است.

تبلیغات

آنها نمی توانند زندگی خود را تصور کنید بدون که فضا — این سابق نقطه پارکینگ به صورت یک درایو در فیلم و تئاتر که در آن آنها تا به حال ساخته شده زندگی خود و در برابر همه شانس ساخته شده به خود را دارند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب