ستون: او یک جعبه برش نادیده گرفته و دستورات و یک پلیس را به ضرب گلوله شش بار. وجود دارد گزینه های بهتر?

ده سال پیش پس از بحث در مورد که در آن یک افسر پلیس لس آنجلس به ضرب گلوله کشته و یک مرد مسلح با چاقو گروه به من

توسط MORVARIDEASIA در 4 مرداد 1399

ده سال پیش پس از بحث در مورد که در آن یک افسر پلیس لس آنجلس به ضرب گلوله کشته و یک مرد مسلح با چاقو گروه به من پیشنهاد یک فرصت برای تقریبا تجربه آنچه در آن مانند به یک تقسیم دوم تصمیم گیری در مورد زمانی که به ساقه.

من یک دوره سقوط در LAPD مرگبار-نیروی سیاست و سپس فرستاده شده به یک فیلم شبیه ساز که در آن من تحویل داده شد یک سرویس کمربند با Glock نیمه. سپس آنها شروع به یک ویدیو که در آن یک سری از بازیگران, بازی های برگزار شده تهدید مظنون و من تا به حال برای فهمیدن اینکه آیا یا نه به ساقه.

آن آسان نبود. تصمیم گیری زمانی که یک مظنون ممکن است یک تهدید به یک افسر و یا افراد دیگر می تواند پیچیده باشد. و من در یک بازی ویدیویی نه دنیای واقعی که در آن فشار به شدید.

در یک صحنه مشکوک در یک اختلاف داخلی ضرب گلوله کشته شد من قبل از من رسیده سلاح من است. در یکی دیگر از من به ضرب گلوله کشته و یک مرد شارژ من با چاقو اما من مربی گفت: من صبر بیش از حد طولانی است و می تواند مجروح شده اند و یا کشته می شود.

تبلیغات

که آخرین صحنه به ذهن آمد در هفته گذشته زمانی که من خواندن یک داستان توسط همکاران من جیم Rainey و Andrew J. Campa در مورد یک افسر پلیس لس آنجلس که به ضرب گلوله کشته و یک مرد با یک تیغ لبه جعبه برش در آوریل 22, فقط در جنوب مرکز شهر L. A. داستان به نقل استفاده-از-نیروی متخصص اد Obayashi که در دفاع از این تیراندازی مرگبار از 38 ساله نصب فرش دانیل هرناندز با 23 ساله افسر تونی مک براید.

Obayashi آن را به نام "روشن توجیه تیراندازی" و گفت: "مطلقا هیچ شکی در ذهن من این افسر در مواجهه با یک تهدید فوری برای زندگی خود را."

من هیچ تخصصی فقط به خاطر من تا به حال چند دقیقه از تصویری شبیه سازی آموزش, اما من می بینم همه چیز کمی متفاوت است. قبل از من توضیح آنچه که من باید توجه داشته باشید که داستان های Rainey و Campa ارائه شده تا برخی از تاریخ جالب در مورد افسر مک براید:

"کشت و آنلاین ویدئوها نشان می دهد...افسر انفجار دور در اهداف با جایزه سرعت و دقت در تفنگ محدوده در سیمی ولی کوهپایه گفت:" داستان. "او cavorted و از میان گاهی اوقات در نظر هالیوود glitterati استفاده می شود که همان جرقه محدوده به سنگ تیز کردن gunplay استفاده می کنند برای فیلم و تلویزیون است."

تبلیغات

مک براید دختر جیمی مک براید صورت و دهان از پلیس محافظ لیگ و گاه به گاه یک بازیگر که نقش رابطه جنسی خشن پلیس و اراذل و اوباش خیابانی. وقتی مارس 25 کشتن جورج فلوید توسط, مینیاپولیس, پلیس منجر به سراسر کشور تظاهرات جیمی مک براید پاسخ بود برای قرار دادن یک Facebook پست با یک ویدیو از سابق پلیس لس آنجلس رئیس Daryl گیتس که رهبری این گروه در برخی از خشن ترین بیگانه سال است. "رئیس! هرگز از فروش و بازگشت نیروهای نظامی!" مک براید نوشت.

گناهان پدر نباید سرزنش فرزندان خود را و شاید تونی مک براید بسیار متفاوت نگرش از پدر او. اما نسبتا یا نه وضعیت او به عنوان یک اسلحه toting مدل و گالری تیراندازی doyenne آورده اضافی موشکافی به تیراندازی در آوریل 22 و دو وی از سوی مامورین پرونده های حقوقی قتل غیر عمدی و نقض حقوق مدنی واصل شده اند در برابر مک براید و شهرستان توسط بستگان هرناندز.

مک براید وکیل گفت: بار افسر ستودنی به کار گرفته و با حرکت سریع به حادثه اما یک وکیل برای مرد مرده, خانواده, مقابله, "آیا ما می خواهیم افسران پلیس به gunslingers یا به زندگی می کنند تا به پلیس لس آنجلس شعار 'برای محافظت و به خدمت است.'"

با توجه به LAPD حساب — که شامل تصویری از افسر بدن کم و غیر نظامی و شاهدان — مک براید و یک شریک بودند در پاسخ به یک تماس زمانی که آنها بر آمد نامربوط multivehicle تصادف. به آنها گفته شد که راننده یک کامیون بود و هنوز هم در خودرو و تلاش برای آسیب رساندن به خود با یک چاقو.

تبلیغات

مک براید توانست به راحتی سعی در مدیریت هرج و مرج صحنه, سفارش شهروندان به حرکت از راه. او به نام برای پشتیبان گیری و خواسته شریک زندگی خود را اگر آنها به حال کمتر-سلاح های کشنده, اما هیچ پاسخ شنیده می شود در این ویدئو. هرناندز از خودرو خود خارج شد و راه می رفت به آرامی در مک براید جهت نادیده گرفتن او خواستار او را به "نشان می دهد دست خود را," "ماندن در سمت راست وجود دارد" و "رها کردن چاقو."

"رها کردن آن را," او گفت: به عنوان هرناندز در زمان یک گام به سوی او شلیک دو بار. هرناندز کاهش یافت و به زانو های خود را منعکس و مک براید را به ضرب گلوله دو بار ضربه زدن او را. او پس از اخراج دو برابر بیشتر. Hernandez, حرکت, بود, دست به دستبند, توسط افسر دیگر. کالبد شکافی در بر داشت متامفتامین در سیستم خود را.

با نادیده گرفتن دستورات و پیشرفت به سوی یک افسر پلیس هرناندز قطعا خود را در معرض خطر و مک براید تا به حال به سرعت تصمیم می گیرید که چگونه به پاسخ.

"او تا به حال ترس در همه زمان ها و تیراندازی در کسی او احساس شد در آینده او و ... نسبت به دیگر شهروندان که در خارج وجود دارد" گفت: مک براید وکیل.

تبلیغات

اما زمانی که او برای اولین بار اخراج هرناندز به نظر می رسد تقریبا 20 فوت یا بیشتر به دور از او. اگر او تا به حال یک تفنگ تیراندازی ممکن است آسان تر برای توجیه گفت: یک حرفه ای اجرای قانون رسمی که خواسته نمی شود شناخته شده است.

یک جعبه برش قطعا می تواند یک سلاح کشنده اما از راه دور آن را نمی تواند فراموش کند. بنابراین باید مک براید تلاش کرده اند سخت تر به د-تشدید این وضعیت احتمالا با در نظر گرفتن پوشش پشت وسیله نقلیه خود را?

مطمئن شوید که او در خطر بود اما این بخشی از کار و نمی تواند متعدد افسران باید رام تک گمان می برند که یک تفنگ با زور باتوم اسلحه تیزر چیزی کمتر کشنده? و هنگامی که هرناندز پایین بود شد دو عکس لازم است به خصوص با توجه به این تماشاگران که می توانست ضربه اگر مک براید از دست رفته ؟

قانون اجرای رسمی من صحبت کرد و به پیش بینی LAPD رسیدگی به این موضوع ممکن است دریابید که این تیراندازی از لحاظ فنی در نیروی مرگبار سیاست اما این تاکتیک مک براید استفاده می شود می تواند در بر داشت در گسل.

تبلیغات

من تماس مرگبار-نیروی متخصص به نام Chet Epperson بازنشسته پلیس و رئیس پلیس که به خدمت در ایلینوی است و در حال حاضر یک سیاست پلیس مشاور و رئیس جمهور از آمریکایی ها برای موثر اجرای قانون است. او به تماشای ویدئو و تاکید کرد که او نمی داند که چه شواهد اضافی وجود دارد.

اما بر اساس آنچه که او را دیدم Epperson گفت: این نمایشگاه به بپرسید که چرا اضافی د-تشدید نمی شد, تلاش, چرا مک براید نمی دانم که آیا کمتر-سلاح های کشنده در دسترس بود چرا که او نمی پوشش پشت وسیله نقلیه خود را برای خرید زمان و چرا او اخراج آخرین دور پس از مشکوک بود تهدید شده بود کاهش یافته و تماشاگران هنوز در معرض خطر ضربه.

"بدون انجام هر گونه اندازه گیری, وجود دارد به نظر می رسد به من به برخی از فاصله بین تیراندازی افسر و گمان می برند که دارای سلاح اتمی" گفت: Courtney.

"او در دست خود را," او اضافه شده در مورد دور مذاکرات هرناندز پایین بود. "او در حال اجرا در این افسر. او نمی کشیدن یک تفنگ. او پرتاب چاقو. من بسیار سوال اضافی تخلیه از سلاح گرم در برابر یک مظنون هنگامی که او را پایین بدیهی است که نه در یک موضع مبارزه اما در یک زخمی موقعیت."

تبلیغات

آن را می تواند تا یک سال برای تکمیل رسمی بررسی تیراندازی و آن را سخت به درک. این راه بیش از حد طولانی به خصوص در حال حاضر که نیروی مرگبار علیه مردم رنگ است که در زیر میکروسکوپ. و این نه تنها اخیر استفاده از زور در مورد L. A. شهرستان که پرسش. یک ماه پس از Hernandez, تیراندازی, 18 سال, پیر, آندرس Guardado در پنج بار توسط Los Angeles County sheriff معاون در یک مورد با حداقل به بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده.

مطمئن شوید که آن را آسان به دوم حدس اقدامات پلیس از یک فاصله امن. اما زمانی که زندگی می کند گرفته می شود آن را یک وظیفه عمومی بپرسید چرا و به چالش پاسخ.

و حتی اگر تونی مک براید یافت که عمل مناسب من فکر می کنم که به عنوان یک قاعده کلی اگر شما می خواهید به یک پلیس که دستورات اعتماد و احترام آن را یک ایده خوب به یک مدرن روز Annie Oakley در رسانه های اجتماعی gleefully درو کردن هر هدف در دید.

steve.lopez@latimes.comtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب