ستون اول: از متناوب و میر از این بیماری همه گیر یک داستان از محبت انسان پدیدار

الکس برنارد اختصاصی زندگی خود را برای خدمت به مردم که رنج می برند. به عنوان یک کشیش در کویر حکومت کلیسا در داو

توسط MORVARIDEASIA در 10 مرداد 1399

الکس برنارد اختصاصی زندگی خود را برای خدمت به مردم که رنج می برند. به عنوان یک کشیش در کویر حکومت کلیسا در داونی را سازماندهی مواد غذایی تحویل برنامه های مربی جوان و مردم مشغول به کار به عنوان یک مشاور سوء مصرف مواد. او همچنین به طور داوطلبانه به عنوان یک روحانی در همان بیمارستان که در آن او در نهایت مرگ از COVID-19.

"تمام عمر خود را در خدمت مردم دیگر گفت:" همسرش, بلانکا.

برنارد یکی از بیش از 9000 افرادی که فوت کرده اند از COVID-19 در کالیفرنیا است. در مستند داستان های خود را برای "همه گیر تلفن," مداوم ادای احترام به کالیفرنیا coronavirus قربانیان بار صحبت کرده است با صدها نفر از مردم در مورد عزیزان خود زندگی می کند. از طریق کسانی که مشکل مکالمات یک الگوی محبت انسان پدید آمده است: داستان پس از داستان لمس در اعمال کوچک از سخاوت و بزرگ اعمال خیریه — جمع آوری اعانه داوطلبانه و قابل اعتماد کمک به دست.

به عنوان یک کل مراسم تجلیل از داستان مردم عادی عادی زندگی می کند که بیشتر به یاد برای همه چیز فوق العاده ای کوچک و بزرگ آنها را برای دیگران.

تبلیغات

"او تا به بسیاری از چیزهایی که برای بسیاری از مردم گفت:" دایان Akrie از شوهرش Costelle Akrie, اختصاص داده شده که بسیار از زندگی خود را برای خدمت به جامعه است. Akrie تهیه شده میلیون ها دلار کمک مالی برای جانبازان, آغاز برنامه های ارائه شده از دوچرخه برای کودکان و پیشگام جمع آوری کمک برای ساخت زمین های بازی در شرق اوکلند. هنگامی که او درگذشت COVID-19 در مارس 4, او به عنوان یک فرد که درب همیشه باز به کسی نیاز دارند.

جان پاپ اعلامیه نویسنده برای نیواورلئان بار جزئي بیش از 40 سال گفت که آن را غیر معمول است برای مردم را به تأمل در عزیزان خود' اعمال خوب در حالی که یاد آنها را که آنها اغلب شگفت زده با نظرات و یادداشت های آنها دریافت از دیگران در مورد میزان که فرد تاثیر است.

"شما خوب بیشتر از شما می دانید," او گفت:.

تبلیغات

پاپ همچنین توضیح داد که در طول تاریخ این اگهی صفحات روزنامه ها شد این سایت متعلق به "boldfaced نام" و یا مردم از معروفیت (یک رهنمود او هرگز با موافقت) اما این که همه گیر شده جدید ضروری است برای گفتن یک نوع متفاوت از داستان.

"وجود دارد ثابت گزارش های خبری هر روز از اعداد" او گفت:. "شماره ain't مردم است. شما باید برای قرار دادن یک چهره انسانی در رنج است."

برای حرکت از طریق داستان به تجربه یک مقطع از دولت است. بسیاری از قربانیان مسن تر بودند کالیفرنیا زندگی در خانه های سالمندان و مراکز توانبخشی که در آن ویروس پخته عبور از بیمار به بیمار است.

دیگران بودند کارگران خط مقدم کسانی که بدون لوکس از کار از خانه. برخی از آنان نشسته اند با اعضای خانواده به عنوان شغل از بین رفته و منابع به سرعت کاهش یافته است. از فروشگاه های مواد غذایی کارمندان به اساتید موسیقی به ایمیل حامل آنها به یاد نمی بسیار برای آنچه آنها انجام شده برای خود بلکه برای آنچه که آنها برای دیگران است.

تبلیغات

افرادی مانند هربرت Segall و 91 که اختصاص داده شده بیش از 20 سال از بازنشستگی خود را به صورت هفتگی داوطلب گیتار را نشان می دهد در خانه یهودی برای پیری یا پدرو Zuniga, 52, که در پرورش کودکان و نوجوانان حتی اگر آن را شکست قلب خود را در هر زمان یک خانه دائمی یافت نشد برای آنها.

داستان های خود را قدرتمند هستند یادآوری نه تنها از ویروس' افزایش مرگ و میر بلکه از بسیاری از راه های یک زندگی را لمس می تواند بسیاری از دیگران است.

"این یک رکورد از چگونه بسیاری از مردم ما می دانیم چیزی خوب برای کسی گفت:" دیوید اسلون یک استاد دانشگاه USC به سل قیمت دانشکده سیاست عمومی و متخصص در مرگ و عزاداری. "و این است که واقعا چیزی که مهم است."

مانند ایدز قبل از آن COVID-19 همه گیر به شکل راه نگاه ما به جهان خارج و القا ترس از مردم در اطراف ما اسلون گفت. آن ممکن است سال ها برای آمریکایی ها به از یاد بردن اجتماعی فاصله — و یا به سادگی نمی هنگامی که شانه خالی کردن از یک غریبه می شود بیش از حد نزدیک است. اما تأمل در سخاوت از کسانی که به این ویروس می تواند به عنوان یک یادآوری از آنچه که در واقع در معرض خطر است.

تبلیغات

"ما در یک لحظه که در آن همه چیز شده سیاسی" اسلون گفت. "هنگامی که شما به نقطه که در آن ما با داشتن دعوا در مورد ماسک این است که یک راه به مردم یادآوری کند که ما در حال از دست دادن خوب افرادی که در حال انجام کارهای خوب برای جامعه ما است."

افرادی مانند دولک Aguilo, 55 که مشغول به کار به عنوان یک پرستار برای سالمندان مبتلا به زوال عقل یا لری رابرتسون 72 که صرف بیش از 30 سال جمع آوری کمک مالی برای مدرسه خود را بالا, با وجود این واقعیت است که او هرگز تا به حال بچه ها.

در عین حال پاپ مراقب بود که به تاکید است که هدف از وفات است و نه شرعی (که در میان ما هستند saints?) اما به کشف چه چیزی باعث می شود یک فرد منحصر به فرد است. و این زمانی است که درست بشریت اغلب پدیدار می شود.

ستون یک

یک ویترین برای قانع داستان سرایی از لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

"هنگامی که شما در حال انجام یک اگهی شما بپرسید که" چگونه است که این فرد را متفاوت از دیگر افراد؟'" او گفت:.

قدرت خود داستان غیر قابل انکار است به خصوص هنگامی که گرفته شده به عنوان یک کل. هر دو ویروس است که سرقت فوق العاده خوب مردم و یا به احتمال بیشتر تقریبا در هر فرد انجام داده است برخی از فوق العاده خوب چیز است.

آن چیزی برگرد. Najuma اسمیت-Pollard پاستور از کلمه تشویق جامعه کلیسا در لس آنجلس کشتی است با او به عنوان آگهی جماعت او در سراسر یک تغییر چشم انداز.

"بخشی از آنچه را که تراژدی این است که این تصور از چیزهای بد اتفاق می افتد به مردم خوب," او گفت:.

تبلیغات

در شروع این بیماری همه گیر تعداد کمی از مردم می دانستند هر کسی که تا به حال متاثر شده است COVID-19. در حال حاضر ماه تقریبا هر کس لمس شده است در برخی از راه های این بیماری است و موج دار شدن و از دست دادن را ترک کرده است مردم در تلاش برای ایجاد حس از آن همه است.

"این روزمره فرد پایین خیابان و یا پستچی و یا بانوی جوان من تمام وقت در فروشگاه مواد غذایی" اسمیت-Pollard گفت: از ویروس' قربانیان. "این نزدیکی است, اما آن را نیز زمینه های مشترک است."

افرادی مانند گری بویی که رهبری یک سازمان غیر انتفاعی است که خدمات درمانی ارائه شده و خدمات بهداشت روانی در غرب هالیوود. بویی اغلب توصیه می شود افرادی که به تازگی تشخیص داده شده مبتلا به HIV و نمی دانم که در آن به نوبه خود و او اغلب آنها را دعوت به ماندن در خانه خود را. او 59 هنگامی که او درگذشت مارس 7.

برای سوزان McClellan که خواهر کارن Hemmدرگذشت, مارس 17 داستان بود و فرصتی برای تأمل در این درس از یک زندگی خوب زندگی می کردند: Hemm شد یک مدافع شدید برای افراد معلول و او جنگیدند قانون از جمله رمپ صندلی چرخدار و قابل دسترس دستشویی. او به تصویب رسید یک پسر مبتلا به فلج مغزی و او را به عنوان یک مادر تنها بود و به عنوان کسی که همیشه بیرون رفت از راه خود را به عبارتند از دیگران است.

تبلیغات

"او" McClellan گفت: "شد و در نقش یک مدل برای همه ما به دنبال."

اما داستان نه فقط در مورد اعمال خوب یا خاطرات شاد و خوشی. تا آنجا که آنها جشن زیبایی زندگی — فارغ التحصیلی از دبیرستان در سفر به هاوایی عاشقانه شعلهور — آنها در مورد درد و از دست دادن دل شکستگی و اتصالات از دست رفته و چه بسیاری از آنها به عنوان ترسناک و تنهایی و مرگ.

آن را در آن لحظه به لحظه تیره تر است که خانواده ها اغلب رشد انعکاسی. گفت: بسیاری از غم و اندوه خود را توسط مرکب ناتوانی خود را به سوگواری برای عزیزان خود را در فرد و یا حتی تکیه بر یکی از اعضای خانواده یا دوستان زمانی که آنها نیاز است که حمایت بیشتر است.

و مانند بسیاری از مرگ متوجه می شود که در حال حاضر پر کردن اگهی صفحات بسیاری از تجلیل و قدردانی پایان با همان واقعیت تلخ — لغو مراسم یادبود به تعویق افتاد به برخی از نامشخص زمان آینده. اغلب دیجیتال احترامات ارائه تنها فروم که در آن مردم می توانند جمع آوری و غمگین.

تبلیغات

"این یک راه ایجاد یک جامعه بدون اینکه جمعی" اسمیت-Pollard گفت.

اگر چه غم و اندوه است عمیقا شخصی چیزی که او گفت: توانایی ارسال به یک دوست — داستان و به تأمل در خود و یا اعمال محبت و نیکی و یا خیریه — می تواند فوق العاده معنی دار است.

"آنها بخشی از بیشتر داستان از زندگی از دست رفته در این همه گیر و مهم است. آن مسهل است. و آن را شفا آن را بسیار بهبود است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن