ستون: آخرین پاره ای از coronavirus منکران به شما به ارمغان آورد اورنج کانتی

اگر ما در واقع تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین لینک ما را در دردسر هستید کالیفرنیا. مشکل بزرگ است. برای ا

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

اگر ما در واقع تنها به عنوان قوی به عنوان ضعیف ترین لینک ما را در دردسر هستید کالیفرنیا. مشکل بزرگ است.

برای اثبات بیشتر از هیچ نگاه اورنج کانتی-الهام دیوانگی که رفت صدها مایل دور در روستایی در خیابان های, نوادا, شهرستان.

صرف ساعت پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور میله ورزشگاه خانه عبادت و داخل سالن ناهار خوری را تعطیل دوباره سرزنش تند و زننده سنبله در coronavirus موارد ragtag گروه ضد ماسک فعالان ضد vaxxers و ضد دولتی انواع سعی کردم به بارج به یک نوادا, شهرستان هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه.

پخش خود را به بیمار توصیه ماموریت live on Facebook, آنها قدم به لابی و اعلام کرد که آنها وجود دارد به چالش قرار است تخلف از جلسه باز کردن قوانین. Reinette Senum که به تازگی پا به پایین به عنوان شهردار و یک عضو از نوادا شورای شهر پس از حمله به Newsom دستور برای پوشش صورت در آمد آماده با مدارک قانونی به دست تحویل داده است.

تبلیغات

اما یک نقاب دولت کارگر ومیگوید تا کنون به عقب در سراسر روبرو می شوند, آنها را تبدیل به دور است. بنابراین Senum و دیگران ریخته به شمال کالیفرنیا گرما به نوبت شکایت از طریق یک میکروفون و بلندگو در پیاده رو.

هر چیزی و همه چیز را در مورد پاسخ دولت به سرعت گسترش coronavirus عادلانه بود بازی.

"ما نمی توانیم تعطیل است. "ما نمی تواند متوقف شود.... آن را در مورد پول, حتی اگر شما را به پول برای زنده ماندن. این یک مسئله بزرگتر."

"لحظه ای که COVID تعطیل اعلام شد و این وضعیت اضطراری در کالیفرنیا اعلام شد — که غیر قانونی بود چرا که منابع ما تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است غرق بنابراین وجود دارد هیچ دلیلی برای اعلام وضعیت اضطراری — آنها در واقع نقض و به حالت تعلیق در هر یک از این حقوق" زن گفت:.

تبلیغات

اما بیشتر نگران بود ناگهانی effusive ستایش از اورنج کانتی.

در روز دوشنبه, حتی به عنوان لس آنجلس Unified School District پیوست سن دیگو و اوکلند در حال کاهش به بازگشایی مدارس این سقوط اورنج کانتی, تخته, آموزش و پرورش رای به توصیه اجازه بازگشت دانش آموزان به کلاس به صورت حضوری آموزش اجباری بدون ماسک صورت یا اجتماعی فاصله.

در انجام این کار آنها ذکر یک کاغذ سفید وارد شده توسط یک پانل که شامل — به نوعی — مدیر بخش بهداشت و درمان آژانس و چند تن از پزشکان است.

"در میان بسیاری از قانع کننده متخصص استدلال برای بازگشایی مدارس ما تعدادی از ما نیز زده چیزی متفاوت از چیزی است که ما ممکن است تماس بگیرید مشاوره برای بزرگسالان" کاغذ سفید گفت. "در میان ما بیشترین مسئولیت به عنوان بزرگسالان است و مسئولیت ما را به مدل شجاعت و پشتکار در صورت عدم اطمینان و ترس همان چیزی است که بسیاری از خانواده ها احساس با پیام های مخلوط و سردرگمی بازگشایی مدارس در COVID-19 عصر است."

تبلیغات

روز سه شنبه برخی از والدین و مقامات منتخب تحت فشار قرار دادند. اما شما هنوز هم باید ترس. خیلی می ترسم.

بدون شک این خواهد بود که پاره ای در میان coronavirus-منکران شروع به محض این که این آخر هفته با اعتراضات برنامه ریزی شده برای مراحل کنگره آمریکا در ساکرامنتو. و در عین حال در مورد آخرین چیزی که ما نیاز به یک دولت-تحریم پاره ای در مورد ایمنی از بازگشایی مدارس که در حال حاضر وجود دارد بسیار سردرگمی و خیلی از خلاء رهبری در این موضوع.

به عنوان یک سخنران در, نوادا, شهرستان قرار داده و آن را اورنج کانتی بود "جرات به انجام این کار است."

"این ترس که در حال القا شما — من از آنها بدم میاید به آن می گویند — آن را در مورد ایمنی و بهداشت," او اضافه شده است. "آن را مورد ظلم و ستم و کنترل و آنها چه درخواست شما به خصوص به عنوان آن مربوط به فرزندان ما نیست و ما از نوزادان کم است."

تبلیغات

"حتی اگر برخی از این دستورالعمل ها اجرا می شوند فرزندان ما درمان خواهد شد و بدتر از زندانیان ما در زندان کالیفرنیا سیستم" زن دیگری ادعا کرد. "و من می گویم نه ابدا. نه فرزندان ما. قصد ندارم به اتفاق می افتد."

از شنبه کالیفرنیا تا به حال بیش از 343,000 مورد تأیید و 7,200 مرگ و میر ناشی از COVID-19 با توجه به لس آنجلس تایمز' ردیاب. میزان مرگ و میر نیست سرعت نگه داشته اما جوان, بزرگسالان در حال حاضر حساب برای بسیاری از موارد جدید.

همه چیز آنقدر بد در لس آنجلس که شهردار اریک Garcetti گفت که او در آستانه تعطیل شهر دوباره. "ما تا به حال هرگز به عنوان بسیاری از مردم در این بیمارستان وجود دارد امشب," او گفت:.

این درست است که روستایی, نوادا, شهرستان هیچ چیز مانند شهری لس آنجلس و قطعا وجود دارد اتاق را برای بحث در مورد اینکه آیا یک one-size-fits-all استراتژی برای مبارزه با COVID-19 باید مستقر در سطح ایالت. اما نوادا, شهرستان, با 183 مورد تأیید و تعداد دو برابر هر 21 روز نیست Modoc شهرستان که دست نخورده باقی مانده توسط coronavirus.

تبلیغات

بنابراین بدیهی است که اجازه می دهد دانش آموزان به کلاس های درس در خیلی از دولت و تنها نیاز به حرارت چک و شستن مکرر دست نیست مدلسازی "شجاعت و پشتکار." این مدل ترس و انکار — که دقیقا چگونه کالیفرنیا رو در اینجا دوباره با حدود 80 درصد از جمعیت این ایالت ممنوع از رفتن در مورد فعالیت های روزمره خود را و بیمارستان نزدیک شدن به ظرفیت.

بسیاری از ما فراموش پوشیدن ماسک و عمل اجتماعی فاصله. و در حالی که ما می خواهم به چشم پوشی از کالیفرنیا که حاضر به انجام یا ما نمی توانیم.

تا آنجا که من از آنها بدم میاید که بی مزه, افراد مشهور-روایت سری از اطلاعیه های خدمات عمومی این درست است که همه ما در واقع در این با هم. مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم می میرند COVID-19 یک بخش قابل ملاحظه از کالیفرنیا باقی می ماند مصمم با خطرات. و مردم می توانند و انجام سفر نما یک خطر برای همه ما زمانی که اقدامات پیشگیرانه مانند پوشیدن یک ماسک دوری هستند.

وجود دارد در حال حاضر شده است آسیب غیر قابل فسخ.

تبلیغات

با مدارس در حال حاضر بسته در لس آنجلس انتظار یک اثر موج دار شدن از پدر و مادر داشتن هیچ چاره ای جز ترک نیروی کار پس از به بین را انتخاب کنید مراقبت از کودک و پایین نگه داشتن یک شغل. صدها هزار نفر را از دست داده اند بیمه خود را ادامه خواهد داد به انجام این کار بدون مداخله بیشتر از دولت فدرال است.

فقط به عنوان بسیاری از کالیفرنیا ممکن است از دست دادن مسکن خود را هنگامی که دادگاه می تواند دوباره روند اخراج. و ناگفته تعدادی از کسب و کارهای کوچک را بسته اند و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد و بسته شدن در هفته ها و ماه آمده است.

مگر ما می توانید پیدا کردن یک راه برای متقاعد کردن بیشتر کالیفرنیا به COVID-19 جدی — از جمله فرماندار ما که در نهایت باید گام به گام و ارائه روشن و سازگار راهنمایی در چه استان ها می تواند و نمی تواند انجام دهد — ما ادامه خواهد داد برای دیدن چرخه مستندات و دهانه.

من در مورد شما نمی دانم, اما من می خواهم از این سوار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب