ستون: ساخت فعالان? چگونه دو سانتا مونیکا زنان آمد به ایستادن برای زندگی

Leilah فرانکلین و چندلر کندی همین حالا تماس خود را "فعالان." در واقع دوستان دیرین از سانتا مونیکا به نظر می رس

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

Leilah فرانکلین و چندلر کندی همین حالا تماس خود را "فعالان." در واقع دوستان دیرین از سانتا مونیکا به نظر می رسد کاملا مضطرب با کلمه.

قوانین وجود دارد برای سفید متحدان بعد از همه — و رئیس در میان آنها است به سرقت نور افکن از مردم مبارزه با مبارزه خوب با نژادی و بی عدالتی است. این یک قانون خوب. و در عین حال به عنوان من تماشا معترضان از هر تصور پس زمینه فرود در خیابان های شهرهای آمریکا هر هفته من نمی تواند کمک کند اما تعجب می کنم که اگر حکومت است و یا حتی باید به عنوان سخت و سریع آن را به عنوان یک بار بود.

که به ادعای برچسب فعال و که نمی کند ؟

آن را فقط برای احترام چند مانند اواخر John Lewis, چه کسانی در معرض خطر زندگی خود را برای حق رای در سلما علا., در سال 1965 و صحبت در اول ماه مارس در واشنگتن قبل از پیوستن به کنگره? و یا همچنین برای افرادی مانند "برهنه آتنا" مرموز زن سفید که asmy همکار ریچارد ادامه نوشت: به طور ناگهانی به نظر می رسد در میان ابری از گاز اشک آور و ترس ماموران فدرال با انجام باله شمار در خیابان پورتلند بیش از آخر هفته ؟

تبلیغات

این سوالی است که من به ارمغان می آورد به فرانکلین و کندی.

داستان خود را شروع می شود در اوایل ماه ژوئن است. ملت فقط در حال فوران در آنچه که تبدیل شدن به هفته از اعتراضات را برانگیخت توسط یک سفید مینیاپولیس افسر پلیس زانو بر گردن یک مرد سیاه پوست به نام جورج فلوید. در سانتا مونیکا گاز اشک آور پر بود خیابان ها بعد از یک گروه فرصت طلب سارقان با استفاده از پوشش صلح Black Lives Matter اعتراض به خرابگری بیش از 150 کسب و کار تنظیم بر روی آتش است.

زمانی که کندی یک عکاس و مدیر ریخته گری و فرانکلین یک فیلم تهیه کننده و مدیر راه اندازی کرده محوری گفتگو.

"او فقط مانند" چه خبر است در منطقه ما?'" فرانکلین به یاد می آورد. و "منطقه" او به معنی اکثریت سفید و مرفه سانتا مونیکا-مالیبو Unified School District که از آنها هر دو فارغ التحصیل شد و در سال 2011. "ما به طور کامل undereducated در شرایط گفتگو در مورد تعصب و نژاد."

تبلیغات

فرانکلین و کندی به یاد می آورد چگونه به نوجوانان بیشتر از آنچه که آنها متوجه شدند در مورد تاریخ سیاه آغاز شد و با بردهداری و به پایان رسید با جنبش حقوق مدنی. و آنها را به یاد آورد و با وحشت بسیاری از میکرو های محیطی آنها شاهد چنین به عنوان "راستا با مضمون" پپ تجمع که در آن دانش آموزان سفید عینک کلاه گیس از dreadlocks و یکی دیگر که در آن آنها عینک sombreros و سبیل.

در حال حاضر 27-year-old women, Franklin و کندی می خواست به چیزی — هر چیزی — برای کمک به شکستن چرخه نژادپرستی. آنها تصمیم به فشار مدرسه منطقه به اتخاذ یک برنامه درسی تهیه شده توسط سیاه و سفید زندگی می کند که شامل درس در مورد سازه نژادپرستی antiracism این تقاطع از سیاه و عجیب و غریب هویت و تاریخ است که می رود فراتر از 1960s.

یک درخواست به بیرون رفت. سیاه, فارغ التحصیلان و دانشجویان شدت برای به اشتراک گذاشتن نظرها در مورد نژاد پرستی آنها تجربه کرده است. معلمان و مشاوران و مدیران پیوست و تلاش بیش از حد. با هم, آنها, اتحادیه معلمان در هیئت مدیره.

سپس در آخرین پنج شنبه آمد و پیروزی است.

تبلیغات

هیئت مدیره مدرسه مورد تایید بسیاری از آنچه این گروه می خواستم از جمله برنامه ریزی برای ترویج برنامه های درسی و تعیین هفته اول هر ماه فوریه به عنوان سیاه و سفید زندگی می کند ماده مدرسه هفته از عمل است. همچنین هیئت مدیره ساخته شده بیشتر aspirational — و مسلما معنی دار — وعده استخدام و حفظ سیاه مربیان و گسترش عدالت ترمیمی شیوه های آموزش تمام کارکنان districtwide.

"وجود دارد یک گروه از فارغ التحصیلان که با نزدیک شدن به ما در مورد این قطعنامه و ما با خوشحالی آن را پذیرفته" Supt. بن Drati گفت: در این نشست بیش از زوم. "و در اوت. 25 وجود دارد رفتن به عمیق تر مکالمه ما در حال رفتن به باید در نظر چگونه ما در حال پرداختن به نژادپرستی از طریق برنامه درسی و همه چیز را که ما در حال تلاش برای انجام. من با افتخار از این کار که ما مردمی که واقعا اگر ما یک مقدار زیادی از کار را به انجام. "

::

این قابل توجه است که این نوع از مبارزات انتخاباتی بود که برپا در همه در بدنام lefty سانتا مونیکا-مالیبو Unified School District.

تبلیغات

پس از آن بود که سانتا مونیکا دبیرستان با تنوع و حساسیت فرهنگی که ظاهرا سوار استفان میلر به رئیس جمهور تهمت طرف به پیش نویس یک سری از بی عاطفه سیاست های مهاجرتی. و یا پس داستان به هر حال می رود.

"این چالش ها شد و برخی از سخت ترین من رو در زندگی" میلر گفت: بار در سال 2017. "هنگامی که ما فکر می کنم از عدم انطباق ما تمایل به تصور کودکان و نوجوانان در '60s شورش علیه نظام است.' این سیستم من. من ایجاد شد جزمی سیستم آموزشی که اغلب یکنواخت بیان یک نقطه نظر است."

در حال حاضر اکثر آمریکایی ها می دانند که از میلر و نژاد پرستی و به طور خاص نفرت خود را از Latinos. فقط در هفته گذشته مرکز قانون فقر جنوب اضافه شده کاخ سفید ارشد مشاور سیاست به لیست خود را از ضد مهاجر افراط گرایان — و به حق ،

اگر چه بسیاری از بازیگران میلر به عنوان یک outlier در طول سال های خود را در Samohi فعلی و سابق دانش آموزان بگویید مشابه قصه از نفرت. وجود طناب دار حادثه در مالیبو دبیرستان در اوایل این سال است. و در Samohi, Kayla Lewis-Koury و Nayeli Barbosa هر دو 17 و اعتراض سازمان در حق خود گفت: من سفید دانش آموزانی که به طور منظم ساخته شده جوک در مورد lynchings و استفاده تهمت مانند "میمون" و "blackie."

تبلیغات

"من تا به حال مردم از من بپرسید اگر من پدر و مادر باغبان گفت:" باربوسا که میراث مکزیک و برزیل. "من تا به حال مردم به من بگویید که مثل من باید در مواظب برای یخ."

اگر چه چنین نژادپرستی وجود دارد در بسیاری از مدارس در سراسر کشور است و شاید ضروری ترین برای ثروتمند آنهایی که مثل سانتا مونیکا-مالیبو متحد به اتخاذ زاد نژادپرستی درسی. برای این فارغ التحصیلان این مدارس که به احتمال زیاد به در حال اجرا در این کشور در دهه های آینده.

آن را یکی از دلایل Lewis-Koury و Barbosa کار با فارغ التحصیلان برای دریافت این منطقه به اتخاذ سیاه زندگی ماده درسی است.

"استفان میلر رفت و به سه مدرسه در منطقه که من رفتم به" فرانکلین گفت.

تبلیغات

کندی interjected: "منظورم این است که او را نزدیک ترین فرد به رئیس جمهور."

چه می کردم اتفاق افتاد اگر یک مرد مانند میلر رفته بود به یک مدرسه منطقه است که تا به حال درس سیستمیک نژادپرستی شروع در مدرسه ابتدایی و گسترش تمام راه را از طریق دبیرستان ؟

"شاید وجود داشته اند استفان میلر گفت:" جرمی الوهیت که رفت به John Adams مدرسه و به یاد میلر چون او فارغ التحصیل با خواهر خود Tiffini. "اما من احساس می کنم وجود دارد که بیشتر پدر و مادر صریح در مورد آن نه فقط سیاه و لاتین پدر و مادر است. آنها را متوجه شده است و بیشتر درگیر در یک denouncement از آن است."

تبلیغات

::

به عنوان coronavirus موارد افزایش دوباره و ملی گفتگو شیفت از نژادی و بی عدالتی به ظاهر مسائل مبرم تر مانند اینکه آیا به بازگشایی مدارس و چگونه مردم را به پوشیدن ماسک صورت من نگران هستم که مانند بسیاری از مردم در مورد چگونه برای حفظ شتاب به صورت سیستمیک تغییر برای بهبود سیاه و سفید زندگی می کند.

پاسخ شاید این است که به گسترش محبوب تعریف یک "فعال"

اکثر مردم فکر می کنم از یک فعال صرفا به عنوان یک فرد که سازماندهی تظاهرات با میل و رغبت در گاز اشک آور به موضع به صورت نژادی و بی عدالتی است. این درست است اما آن را نیز بسیار محدود تعریف است که کاهش می یابد کار واقعی از زندگی ماده و بسیاری از بسیاری دیگر. برای مثال زمینه را برای جنبش کنونی پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس به نظر نمی رسد از هوا نازک. آن زمان ماه و حتی سال به ارزش کار در پشت صحنه.

این چیزی است که آن را به از بین بردن بسیاری از سیستم های که در سرپا نگه داشتن نژادپرستی در این کشور است. و ما به عنوان گذار از اعتراض به سیاست های عمومی, امیدوارم با بزرگ و با انگیزه ائتلاف این چیزی است که در جریان مبارزه برای عدالت را مانند نگاه در روزها و ماه های آینده.

این یک جنبش است که ادامه خواهد داد به رهبری توسط مردم سیاه, بله. اما آن را نیز باید شامل افرادی مانند فرانکلین و کندی, که می توانید با استفاده از امتیاز خود را برای تقویت سیاه صداها و بی سر و صدا ضربه بزنید به دولت و ساختار قدرت برای کمک به ایجاد تغییر است. که بیش از حد فعالیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب