ستون: بیشتر smack کالیفرنیا کلانترها بحث بیشتر آنها درخواست می شود دست به دستبند

به نظر می رسد هیچ کم که کلانترها در کالیفرنیا نمی خم شدن به مبارزه حتی اندکی از نظارت.آخرین مثال البته آید از

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

به نظر می رسد هیچ کم که کلانترها در کالیفرنیا نمی خم شدن به مبارزه حتی اندکی از نظارت.

آخرین مثال البته آید از L. A. شهرستان را بسیار خود الکس بیانوبا. ظاهرا irked توسط سرپرست هیلدا سولیس که به تازگی به جرأت به نقطه آشکار کرد و گفت که اجرای قانون درگیر در پاک کردن الگوهای مبتنی بر نژاد وحشیگری کلانتر سوال که آیا او در تلاش بود برای ایجاد بی اعتمادی بین گروه خود و جامعه است.

هرگز به ذهن است که یکی از معاونان او به ضرب گلوله یک نوجوان لاتینی, آندرس Guardado پنج بار در ماه گذشته و کلانتر امتناع از انتشار هر گونه اطلاعات.

"من نمی دانم" بیانوبا گفت: از Solis جریان زندگی می کنند در Facebook. "آیا شما در تلاش برای کسب عنوان لا Malinche? این است که آنچه در آن است؟"

تبلیغات

یک "لا Malinche"? به طور جدی؟! شما در حال تماس با یک county سرپرست یک خائن ؟

اما شما می دانید چه ؟ من آرام هستم. و شما باید بیش از حد. چرا که به عنوان بد آن را به عنوان است که بیانوبا خواهد سطح جنسیتی لکه دار کردن در Solis بیشتر با صدا غذا خوردن او و دیگر کالیفرنیا کلانترها بحث — که آیا آن را در امتناع از مردم خواست برای شفافیت و یا فرماندار خواستار اجرای خود را در صورت-ماسک دستور — بیشتر دلایل آنها در حال دادن دولت برای مهار آنها را در.

چرا که نشستن بر روی عرشه در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا که بازگشت به جلسه این هفته توسط AB 1185. نوشته شده توسط مجلس کوین مک کارتی (D-ساکرامنتو) اجازه دهید آن را شهرستانهای ایجاد یک نظارت هیئت مدیره و یا یک دفتر بازرس کل و سپس آنها را درست تحقیق قدرت با قابلیت صدور احضاریه. شاهدان از جمله نمایندگان نامیده می شود می تواند به شهادت و کلانتر بخش را به نوبه خود بیش از اسناد و مدارک.

تبلیغات

در کوتاه, AB 1185 معنی که کلانترها دیگر نمی تواند فقط منفجر کردن خارج از نظارت در هر زمان آنها را مشاهده کنید مناسب. و در شهرستان مانند L. A., که در آن نظارت هیئت مدیره و بازرس کل دفتر در حال حاضر وجود دارد و باید احضاریه قدرت آن را تقویت اقتدار از هر دو.

"ما در حال گفت که کلانتر نیاز به احترام است که" مک کارتی گفت. "او نمی تواند چشم پوشی از درخواست اطلاعات."

چرا که این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد شده است.

بیانوبا برای مثال قرار دادن یک "امنیت نگه دارید" اطلاعات مربوط به عکسبرداری از Guardado گفت دلیل این است که وجود دارد در حال انجام تحقیقات است. آن را تنها به این دلیل که خانواده راه اندازی مستقل کالبد شکافی و از آنجا که رئیس پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دکتر جاناتان لوکاس به درستی دیدم نیاز به شفافیت است که ما می دانیم که 18 ساله بود به ضرب گلوله در پشت در گردنا در ژوئن 18.

تبلیغات

در پاسخ به افشای کلانتر صادر زود رنج بیانیه ای که هر دو از دست رفته نقطه و تایید کرده است هیچ دلیلی برای اعتماد به بخش خود را. "دکتر لوکاس اذعان کرده است تسلیم شدن به فشار از هیئت ناظران و دفتر بازرس کل" بییانوئبا نوشت: "و در حال حاضر ساخته شده است شگفت آور پذیرش است که او قربانی یکپارچگی این تحقیقات در تلاش برای جلب رضایت عمومی کنجکاوی."

در حتی بیشتر مضحک شیرین کاری Sacramento County Sheriff اسکات جونز قفل شهرستان که بازرس کل ریک Braziel از گروه خود لغو همه دسترسی به سوابق و پرسنل و به طور موثر آوردن همه مستقل تحقیقات را متوقف کند. به چه دلیل ؟ از آنجا که بازرس کل نوشت: یک گزارش که مورد انتقاد نمایندگان برای درگیر شدن در یک تعقیب پا با یک بیمار روانی مرد سیاه Mikel مک اینتایر و تیراندازی شدید در میان ترافیک در آزادراه تا زمانی که آنها او را کشتند.

در این صورت هیئت ناظران احساس ناتوان به انجام فقط در مورد هر چیزی به زور کلانتر به پیروی.

تبلیغات

که همچنین مورد برای ناظران در مناطق روستایی شهرستان ترینیتی در سال 2018 زمانی که پس از آن-کلانتر بروس هانی منتقل شش ساعت دور به اورگان و متوقف آینده به کار — در حالی که همچنان به جمع آوری خود را حقوق و دستمزد و مزایای البته — از آنجا که او دیوانه بر سر راه هیئت مدیره می خواستم برای به اجرا درآوردن شاهدانه مقررات.

"من میخواستم بدونم در حالی که پشت چگونه می توانم شما را نگه دارید این آقا پاسخگو زمانی که او یک انتخاب رسمی?" شهرستان سرپرست تری معادن گفت: ساکرامنتو زنبور عسل در آن زمان است. "چگونه کار می کند ؟ من می توانید انتخاب کنید برای یک دوره چهار ساله و فقط از راه دور و جمع آوری؟"

به این دلایل و بیشتر AB 1185 لایحه است که دیر در کالیفرنیا است. و حتی بیشتر وجود دارد ضرورت توجه به تمدید خواست برای ریشه کن کردن نژادپرستی نظاممند در نظام عدالت کیفری در پی جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس.

انتخاب کلانترها که قدرت آمده از کالیفرنیا قانون اساسی نیست مانند روسای پلیس که منصوب می شوند و جهت از شهرداران شوراهای شهر و مدیران شهری.

تبلیغات

این تفاوت که از شهرستانها که بیشتر لیبرال و استان ها که بیشتر محافظه کار است که در تلاش اصلاحات تا به حال. در حالی که کلانترها و مقاومت کرده اند خواستار شفافیت بیشتر و پاسخگویی به کشیدن پاهای خود را بر روی چیزهایی مانند دوربین های بدن, ادارات پلیس در سراسر کشور باید به طور کلی منتقل سریعتر به تصویب رسید از جمله ابزار و تغییر سیاست های خود را برای پاسخگویی به نیازهای لحظه ای.

که در حال حاضر تحت قانون دولت خطوط قدرت آنقدر تیره بین کلانترها و تخته از سرپرستان تنها ساخته شده اجرای اصلاحات مورد نیاز بیشتر به چالش کشیدن — و به وضوح در مورد لس آنجلس ستیز. که نمی تواند ادامه دهد.

"من فکر می کنم آنچه که ما دیده ایم در شهرستان خود را در ساکرامنتو است که گاهی اوقات ما کلانترها می گویند," هی, شما می دانید, من نظارت نامیده می شود در انتخابات هر چهار سال.'" مک کارتی گفت. "و من فکر می کنم که چه من و گفت: آنچه که ما در حال گفتن است."

آن را به اندازه کافی به من تعجب می کنم که چرا ما انتخاب کلانترها در همه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب