ستون: آنها در حال تغذیه با "استبداد" از ماسک صورت. اما پورتلند? که در مورد "قانون و نظم"

اگر یک چیز وجود دارد من امیدوار بودم بیشتر کالیفرنیا می تواند توافق بر این است که فدرال عوامل ربودن شهروندان آ

توسط MORVARIDEASIA در 5 مرداد 1399

اگر یک چیز وجود دارد من امیدوار بودم بیشتر کالیفرنیا می تواند توافق بر این است که فدرال عوامل ربودن شهروندان آمریکایی از خیابانها پرتاب آنها را به بینام و وسایل نقلیه در نظر گرفتن آنها را به مکان نامعلومی برای بازجویی و سپس آزاد کردن آنها را بدون توضیح است یک چیز بد است.

به طور خاص, من فکر کردم که شاید — فقط شاید — محافظه کار ترین جمهوری خواهان که دائما در گارد برای برخی ناخوشایند نفس بیش از حد توسط دولت خواهد بود همفکر در این مورد.

اما هیچ. که در آن ما در سال 2020 است.

صدها نفر از مردم — از ضد vaxxers به نظریه پردازان توطئه برای پدر و مادر نگران و طبعا irked صاحبان کسب و کار — جمع آوری پنج شنبه در ظهر ساکرامنتو گرما به گله در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom. آن لقب "متحد ایستاده ایم" تجمع و در واقع کسانی که حضور داشتند خیلی در ایالات نارضایتی خود در مورد دولت را متناقض و اغلب نامشخص پاسخ به COVID-19.

تبلیغات

آنها علامت Newsom بدترین جرائم: سفارش مدارس و خرده فروشان را ببندید و سپس بازگشایی و سپس دوباره. بستن کلیساها و ممنوع کردن آواز. وادار کردن هر کس در دولت برای پوشش چهره خود را در ابتدا پس از ادای سوگند مانند مقامات بهداشت عمومی انجام داد که هیچ کس نیاز به ماسک.

"وجود دارد بیش از حد کنترل دولت" خلاصه دانا Hogue یک صاحب کسب و کار از گرانیت بای. "وجود دارد بیش از حد نفس بیش از حد توسط فرماندار. ماسک. همه از آن است."

ظلم و ستم.

Donna Hogue of Granite Bay holds a sign expressing on her views on face masks at the "United We Stand" rally in Sacramento.

دانا Hogue یک صاحب کسب و کار از گرانیت بای دارای نشانه ابراز دیدگاه های خود را در صورت ماسک شنبه در ایران ما ایستاده تجمع در ساکرامنتو.

(اریکا D. Smith / لس آنجلس تایمز)

تبلیغات

و صحبت از استبداد ظاهرا آنچه اتفاق می افتد شده است در پرتلند سنگ., برای چند هفته گذشته نیست. هرگز به ذهن مرموز ماموران فدرال کشتار با گاز و تیراندازی فلش نارنجک Black Lives Matter معترضان هر شب.

داستان های فراوان در مورد افرادی که بازداشت شده توسط ماموران که حاضر به دادن نام خود را. شده اند وجود دارد ضرب و شتم بیش از حد از جمله از تظاهر کنندگان که دچار شکستگی جمجمه پس از یک عامل آمار او در این صورت با یک پرتابه.

ظاهرا رئیس جمهور تهمت فرستاده عوامل وجود دارد برای محافظت از یک دادگاه فدرال است که تحت محاصره به یک درجه و یا دیگر پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن جورج فلوید, تنظیم کردن یک ملی حساب و نژادی و بی عدالتی است. اما به طور فزاینده ای شدید جنگ بین عوامل lobbing شیمیایی و گاز و معترضان حول آتش بازی شده اند مبارزه بلوک دورتر از دادگاه بالا بردن سوال در مورد اینکه آیا مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش است تا درام ساخته شده برای تلویزیون خشونت است.

چندین چالش های قانونی در حال پیچ در پیچ راه خود را از طریق دادگاه و تحقیقات در حال جریان است. در این میان شکی نیست که چه چیزی اتفاق می افتد در خیابان های مرکز شهر پورتلند — و به زودی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن است به باور در خیابان های اوکلند — یک مثال روشن از دولت نفس بیش از حد.

تبلیغات

و در عین حال زمانی که من به ارمغان آورد و این در ساکرامنتو Hogue را متقاعد نشد.

"آنچه به مردم حق شورش برای 53 روز در یک ردیف؟"

که کمی اغراق من به او گفتم اما با این وجود یک نمایشگاه نقطه.

سوزان پاتر یک صاحب کسب و کار از ساکرامنتو chimed در. "تاپیک رو به یک جایی خط," او گفت: nodding در Hogue. همچنین یک نمایشگاه نقطه.

تبلیغات

اما من پرسید: چه در مورد فدرال عوامل ربودن مردم بدون دادن نام خود را? و بازجویی? نیست که دولت نفس بیش از حد?

Hogue سرش را تکان داد. "آنها برای دستگیری علت احتمالی. آنها رزرو آنها. آنها اجازه آنها را," او گفت:.

(این کاملا دقیق است اما در حال حرکت.)

"من همچنین فکر می کنم آن را با ارسال یک پیام خوب" گفت: Dan بک از ساکرامنتو حومه شهر رزویل که در آن او نگران بچه های خود قادر به حضور در مدرسه در پاییز. "را به عنوان آنها منتشر شد, آنها در حال رفتن, 'OK در حال حاضر من شده است به اتهام یک جرم فدرال. و شاید من باید بازگشت به آپارتمان من و بازی ایکس باکس."

تبلیغات

خط پایین Hogue گفت: او فقط تراست ماموران فدرال که صرفا انجام وظیفه خود برای محافظت از اموال فدرال بود که برای پرداخت مالیات.

"هیچ کس بودن چیست. آن را مانند آنها ناپدید," او گفت:. "شما می دانید, آن را فقط به آنچه قانون می کند. بسیاری را با نظم و قانون. همین دلیل است که این دو واژه با هم بروید."

People gathered Saturday in the midday Sacramento heat to gripe about Gov. Gavin Newsom.

صدها نفر از مردم — از ضد vaxxers به نظریه پردازان توطئه برای پدر و مادر نگران و طبعا irked صاحبان کسب و کار — جمع آوری پنج شنبه در ظهر ساکرامنتو گرما به گله در مورد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom.

(اریکا D. Smith / لس آنجلس تایمز)

من شنیده ام چیزهای مشابه از دیگران در روز های اخیر که من سفر کردم از طریق برخی از محافظه کارانه تر عصری کالیفرنیا. این ناهماهنگی شناختی بسیار مأیوس کننده است و در عین حال به نوعی نیز قابل پیش بینی است.

تبلیغات

که آیا آنها آن را می دانم یا نه بسیاری از مردم در حال تکرار طوطی وار مغلوب ساختن پیشی جستن. به شدت عقب مانده در پای صندوق های رای و انتهایی جو بایدن به انتخابات نزدیک رئیس جمهور شده است از جان گذشته برای ایجاد حواس پرتی را از خود دولت بی پایان دست زدن به COVID-19 بیماری همه گیر. بنابراین او دو برابر کردن فروش خود را به عنوان "قانون و نظم" فرمانده استدلال که سرکوب از مرتب کردن بر اساس است که اتفاق می افتد در پورتلند مورد نیاز است در "خارج از کنترل" دموکرات به رهبری شهرستانها — به هر قیمتی.

اما آنچه که هر هزینه ؟

آن چه می گویند زمانی که لیبرال ها مثل من حتی نمی تواند پیدا کردن زمینه های مشترک در مورد ماموران فدرال نقض مردم حقوق مدنی با کسی که حامل یک "don't Tread on Me" پرچم یا با کسی که گره appreciatively در نشانه ای که می گوید: "دولت ریشه مشکلات ما"?

من نمی بینم تنها یک عامل فدرال در استتار یا riot gear امنیت بسیاری از ساختمان های فدرال در نزدیکی ساختمان کنگره در روز شنبه. اما اگر آنها به حال شده است وجود دارد و اگر آنها به حال رفته پس از معترضان در همان تهاجمی به شیوه ای که آنها در پورتلند من به این باور است که صدها نفر در حضور ام را تغییر ذهن خود را.

تبلیغات

واقعی استبداد نباید حزبی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن