ستون: شاید اگر L. A. جدید ماسک قوانین overkill? نگاهی به هنگ کنگ مثال

سلام وجود دارد, هنوز هم به دام افتاده در خانه خود را در حال انتظار برای همه روشن است ؟ شما می توانید در خارج د

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

سلام وجود دارد, هنوز هم به دام افتاده در خانه خود را در حال انتظار برای همه روشن است ؟

شما می توانید در خارج در حال حاضر در شهر لس آنجلس و در اطراف حرکت می کند و شما می توانید در جایی دیگر نسبت به سوپر مارکت و یا به کار می کنند.

اما شما رو به پوشیدن ماسک.

روز چهارشنبه شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti قرار داده و از این جهت است که می گوید شما نیاز به پوشش صورت خود را حتی برای در حال اجرا دوچرخه سواری و دیگر فعالیت های ورزشی اگر شما در شهرستان زندگی می کنند.

تبلیغات

اگر شما زندگی می کنند در بخش دیگر از L. A. شهرستان که تا به حال, هوای آزاد, ماسک مورد نیاز از اواسط ماه مارس شما OK بدون پوشش صورت خود را, تا زمانی که هیچ کس در نزدیکی شما.

من می دانم که آن را کمی گیج کننده به خصوص های مختلف با جزئیات در مناطق مختلف و با رئیس جمهور آمریکا که ئی حاضر به پوشیدن یک ماسک و حتی سلامت خود را به عنوان مشاوران آن را توصیه. آیا با تعجب ما رو چنگال شعله ور شدن یو پی اس در کالیفرنیا و جاهای دیگر در خط مقدم فرهنگ جنگ ؟

اما به نظر من که اکثر مردم در لس آنجلس شده اند در انطباق برای مدتی ادامه خواهد داد و به آن بازی امن.

اکثر مردم است.

تبلیغات

مرد من تو را دیدم روی یک نیمکت در پنجشنبه منتظر یک اتوبوس در عقاب راک با چهره خود را به طور کامل در معرض تا به حال ایده های خود را در مورد ماسک و محلی و ملی در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

"من فکر می کنم بسیاری از سفری گفت:" یوجین 58.

او به من گفت او را پوشیده است و یک ماسک در زمان در مکان متراکم اما او فکر می کند راه به ضرب و شتم به ویروس اجازه می دهد تا عفونت گسترده است که نتایج در گله ایمنی. او گفت: سوئد است یک مثال خوب از نحوه انجام این کار اگر چه رکورد وجود دارد مخلوط شده است. اقتصاد نیست تعطیل با اثرات مخرب به عنوان آن را در ایالات متحده, اما سوئد دیده می شود سنبله بزرگ در مرگ و میر در مقایسه با برخی از کشورها.

یوجین نمایش نیست, جهانی, خدا رو شکر. در لانگ بیچ یک بازنشسته به نام ریچارد انگل به نظر می رسد که بطور قابل توجهی بیشتر ایمان مدرن و علمی ایجاد. و در ماسک.

تبلیغات

انگل ایمیل به من می گویند که او فکر می کند ما می توانند یاد بگیرند که چیزی در مورد چگونه به مقابله با کروناویروس از شهر هنگ کنگ که در آن من زندگی می کند.

"او احساس می کند که مرگ و عفونت نرخ بسیار پایین وجود دارد چرا که تقریبا همه می پوشد ماسک زمانی که در" گفت: Engel.

او افزود که در هنگ کنگ وجود دارد تا به حال فقط چهار مرگ و میر ناشی از COVID-19 همانطور که از هفته گذشته است.

چگونه می تواند باشد ؟

تبلیغات

هنگ کنگ دارای جمعیت متراکم در حدود 7.5 میلیون در حالی که شهر نیویورک با جمعیت 8.4 میلیون دلار تا به حال بیش از 27,000 COVID-19 مرگ و میر. لس آنجلس با 10 میلیون نفر ثبت کرده است 1,700 مرگ و میر.

اما انگل درست بود. همانطور که از هفته گذشته تنها چهار deathsin هنگ کنگ شده بود نسبت به COVID-19. او مرا با خواهر زاده کتی د تیلی که صاحب یک گالری هنری در هنگ کنگ است. او فرستاده من می گویند که هنگامی که خبر از یک سارس-مانند ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در ماه ژانویه "هیچ کس و هیچ مقام دولتی مورد نیاز به مردم را به پوشیدن ماسک. به معنای واقعی کلمه 99% از جمعیت" را به طور داوطلبانه.

مدارس بسته شد در اوایل ماه فوریه د تیلی گفت و مردم از بازگشت به هنگ کنگ پس از سفر خارجی بودند به نمایش در ردیابی و گفت: برای قرنطینه به مدت دو هفته. اما اکثر کسب و کار از جمله او قادر به باز باقی می ماند چون هیچ افزایش موارد است.

چند روز پیش در مقاله ای تحت عنوان "چگونه هنگ کنگ آن را انجام داد" اقیانوس اطلس گزارش شده است که شهروندان خود را ایجاد شبکه های اطلاعاتی به تجزیه و تحلیل و نظارت بر توسعه کامل با نقشه های دیجیتال از شیوع مکان. این مقاله گفت: هنگ کنگ از ساکنان به مبارزه طلبیده کری لام در شهرستان اجرایی زمانی که آنها فکر می کردند او در پاسخ به همه گیر شد ضعیف و غیر مسئولانه است.

تبلیغات

"هنگامی که لام oscillated بین نمی پوشیدن یک ماسک و پوشیدن یک اما نادرست" آتلانتیک گزارش "آنها نه خود را آنلاین و تمسخر او."

این یک هک بسیار ساده تر برای مدیریت یک شهر 8.5 میلیون از یک ملت از 300 میلیون نفر در طول یک بیماری همه گیر. اما با نزدیک به 90,000 مرگ و میر در ایالات متحده آمریکا تا کنون من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از زندگی می تواند ذخیره شده اند اگر ما تا به حال به دنبال هنگ کنگ منجر شود سه ماه پیش یا ramped تا تست اولیه به عنوان بسیاری از کشورهای آسیایی انجام داد.

ریچارد انگل خواهر ویکتوریا بازنشسته معلم به من گفت که او به طور معمول مردم را می بیند اجتماعی بدون ماسک هنگامی که او می رود او را برای پیاده روی روزانه در بلمونت ساحل.

"گفت: من چند بار كه چرا شما با قرار دادن ماسک خود را در?" و آنها نوع پیف پیف آن و می گویند که آنها به آنها نیاز ندارد و یا نمی دانند که کسی که بیمار گفت:" ویکتوریا که می پوشد چهره سپر خارج از منزل. "آنها می گویند ما از طریق سارس و ابولا و همه از آن و هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است و این مانند آنفولانزا."

تبلیغات

روز پنج شنبه من تو را دیدم یک زن بدون ماسک هل دادن یک سبد خرید در خارج از حزب فروشگاه عرضه در پاسادنا. او به من گفت که او یک ماسک در فروشگاه های مواد غذایی, اما فکر می کند رسانه ها باید بیش از کرات coronavirus با تمرکز بر مرگ و میر و نه در تمام افرادی که به این ویروس و زنده ماندن. او همچنین گفت که او نمی دانست چه چیزی را باور کنم در مورد چگونه به ماسک موثر هستند.

خوب پوشیدن ماسک تضمین نمی کند که شما نمی خواهد که یک ویروس ذرات نفوذ آن به خصوص اگر شما با استفاده از فولاد ماسک و یا یک تازه کار به جای بالاتر-درجه حفاظت مانند یک N-95. اما یکی دیگر از توجه است که به نظر می رسد نادیده گرفته شده است.

"من فکر می کنم مردم از دست رفته نقطه از ماسک گفت:" UCLA اپیدمیولوژی آن Rimoin. "آنها را به محافظت از شما را از شخص دیگری, آنها برای محافظت از شخص دیگری از شما.... علم بسیار روشن است که اگر شما می تواند به کاهش قطرات شما را کاهش می دهد انتقال است. همراه با اجتماعی فاصله و دست مطابق با اصول آن را یکی دیگر از ابزار در جعبه."

و اگر مردم با پوشیدن ماسک در حال محافظت از شما آیا این درست است که شما باید آنها را محافظت می کند ؟

تبلیغات

دوست من علامت, مراکش یک پزشک اورژانس گفت که او نمی باید به نفع اجتماعی فاصله زمانی که بیمار می آید از طریق درب.

"هر یکی از این بیماران می توانند در معرض us, مگر اینکه ما در حال کامل در ما PPE و در بهترین حالت اگر در معرض ما از این بازی را برای 14 روز در قرنطینه" مراکش گفت. "در بدترین مورد ؟ ما در مورد آن فکر می کنم هر روز. پوشش و اجتماعی فاصله ها ناراحتی نسبت به جایگزین است."

ما در این نقطه در حال حاضر که در آن سوال این است که آیا برای از سرگیری برخی از فعالیت های عادی و مردم بازگشت به کار به عنوان به زودی به عنوان ممکن است, اما چگونه به انجام این کار با خیال راحت در منافع بهداشت عمومی و اقتصاد است.

از هنگ کنگ کتی د تیلی برخی از کلمات حکمت در این راستا است.

تبلیغات

"اگر ما می تواند با تغییر ذهنیت به خیرخواهی نسبت به دیگران به جای ترس از ابتلا به چیزی از شخص دیگری و یا حفاظت از حقوق ما شاید آن را باز قلب مردم را به سوی یک هدف مشترک بهتر گام بعدی در جهان است," او گفت:.

"یکی که شامل قانون طلایی: آیا نزد دیگران به عنوان شما می خواهم نزد شما انجام می شود. یا به عبارت دیگر من از میکروب و شما در حفظ مال شما."

steve.lopez@latimes.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن