گروه حفاظت از ناراحتی های شمالی آبشار گریزلی تصمیم

SPOKANE بشویید. (AP) — کوه های جنگلی در شمال آبشار پارک ملی در جنوب مرکزی ایالت واشنگتن به مدت طولانی در نظر گ

توسط MORVARIDEASIA در 21 تیر 1399

SPOKANE بشویید. (AP) — کوه های جنگلی در شمال آبشار پارک ملی در جنوب مرکزی ایالت واشنگتن به مدت طولانی در نظر گرفته شده است نخست زیستگاه برای تهدید خرس گریزلی بنابراین گروه های زیست محیطی هستند ناراحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اوراق قصد دارد به معرفی شکارچیان راس وجود دارد.

وزیر کشور David L. برنارد روز سه شنبه اعلام کرد آژانس او نمی خواهد انجام این بیانیه اثرات زیست محیطی نیاز به حرکت به جلو با این ایده.

به خود جلب کرد که در سوئیس از گروه حفاظت که مشغول به کار برای چندین دهه به رشد جمعیت کوچک در حدود 10 گریزلیز در قریب به اتفاق شمالی آبشار که در آن نویسنده جک کرواک صرف تابستان سال 1956 به عنوان یک lookout برای آتش سوزی.

"گریزلیز شده اند بخشی جدایی ناپذیر از شمال آبشار اکوسیستم برای 20000 سال اما در حال حاضر یکی از مهمترین تهدید جمعیت در شمال امریکا" گفت: Rob Smith, northwest مدیر National Parks Conservation Association. "این صرفا تصمیم سیاسی نادیده علم, پارک, توصیه خدمات و قاطع حمایت عمومی است."

او اشاره کرد که سابق وزیر کشور Ryan Zinke پشتیبانی خاکستری تلاش بازیابی وجود دارد قبل از خروج از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در سال 2015 تحت ریاست جمهوری باراک اوباما, دولت فدرال شروع یک بیانیه اثرات زیست محیطی فرآیند برنامه ریزی در بازگرداندن خرس در شمال آبشار.

خرس گریزلی بازی حیاتی زیست محیطی نقش مهمی در پارک و گسترده تر اکوسیستم اسمیت گفت. اما وجود داشته اند بدون تایید رؤیت در این منطقه در چند سال افزایش نگرانی ها در مورد بقای خود است.

در حالی که برنارد با اشاره به محلی مخالفت با معرفی خرس به شمال آبشار اسمیت گفت: اکثریت ساکنان واشنگتن حمایت کرده اند این پیشنهاد در گذشته است.

مرکز تنوع زیستی نیز به نام تصمیم سیاسی است.

"خرس گریزلی تنها اشغال کمتر از 5 درصد از گستره تاریخی و شمال آبشار هدیه نخست زیستگاه خرس گریزلی" گفت: Andrea Zaccardi یک وکیل با این گروه است. "بازیابی آنها وجود دارد بسیار مهم است به کلی بهبود خرس گریزلی در آمریکا"

این مرکز معتقد شمال آبشار می تواند از حمایت بیش از 700 خرس گریزلی بیش از 9000 کیلومتر مربع از زیستگاه. حدود 41 درصد از ریکاوری منطقه است که در داخل پارک ملی و در حدود 72% هیچ موتوری دسترسی داشته باشید.

اما تشکر. دن Newhouse یک جمهوری خواه که نشان دهنده مرکزی ایالت واشنگتن در کنگره گفت: ساکنان محلی نمی خواهید یک جمعیت بزرگتر از گریزلیز وجود دارد.

"این خبر استقبال کرده است توسط ترکیبات در مرکز واشنگتن که همواره به اشتراک گذاشته شده من همین نگرانی ها در مورد معرفی یک apex predator به شمال آبشار" Newhouse گفت.

برنارد اعلام شده بود در یک جلسه در Omak واشنگتن 100 مایل (161 کیلومتر) در شرق پارک ملی که در آن مخالفت با خرس قوی است.

برنارد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ادامه خواهد داد به تمرکز بر رشد خرس خاکستری جمعیت در سراسر موجود خود محدوده که شامل بخش هایی از مونتانا و وایومینگ آیداهو و شرقی ایالت واشنگتن.

بهبود خرس گریزلی در کمتر از 48 متحده در حال حاضر یک داستان موفقیت آژانس گفت.

بیشتر یلو اکوسیستم شده است تمرکز اصلی خاکستری بهبود تلاش به تاریخ و خاکستری جمعیت باید افزایش یافته و به حدود 700 خرس وجود دارد از حیوانات ذکر شده بود به عنوان تهدید در زیر گونه های در معرض خطر عمل در سال 1975.

گروه زیست محیطی حفاظت از محیط زیست شمال غرب نا امید شده بود با تصمیم اما فکر نمی کنم آن حرف آخر بر روی خرس.

"ما هنوز اعتماد به نفس آنها خواهد شد بازسازی وجود دارد" سخنگوی تعقیب Gunnell گفت.

فدرال خرس خاکستری بازیابی برنامه ها موظف هستند که توسط گونه های در معرض خطر عمل می کنند و نیاز به خاکستری بازیابی در شمال آبشار Gunnell گفت.

این بزرگترین فدرال تعیین شده خرس خاکستری بازیابی منطقه و تنها از این منطقه خارج از کوه های راکی, او گفت:.

شمال آبشار پارک ملی و اطراف آن عقب مناطق کشور نیز دریافت کمتری از بازدید کنندگان در هر سال و از مکان های مانند یلو یا یخچال های طبیعی پارک ملی که در آن اکثریت ملت گریزلیز پرسه زدن Gunnell گفت.

با وجود این زیستگاه بسیار خوبی بازیابی از حیوانات در شمال آبشار نیاز خواهد داشت که برخی از خرس های وارداتی به کشور Gunnell گفت.

داده خود را جدا از دیگر خاکستری جمعیت خود را بسیار آهسته باروری رای و دیگر محدودیت های این جمعیت کوچک از شمال آبشار خرس گریزلی در نظر گرفته شده است بیشتر در معرض خطر خرس جمعیت در ایالات متحده Gunnell گفت.

خرس گریزلی شده بودند به عنوان گونه های در معرض تهدید در سال 1975. آنها را به آرامی به دست آورد خاک و افزایش در تعداد متعاقب آن دهه است.

حدود 50,000 خرس پس از پرسه می زدند کمتر از 48. برنامه های تحت حمایت دولت منجر به بسیاری مسموم شات و به دام افتاده توسط 1930s. در حال حاضر بزرگترین غلظت از گریزلیز شماره کمتر از 1800 نفر هستند در اطراف مونتانا یخچال های طبیعی پارک ملی و در اطراف پارک ملی یلوستون.

گریزلیز را یک پیروزی بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در روز چهارشنبه. ایالات متحده دادگاه تجدید نظر حکم داد که یک قاضی فدرال درست بود برای بازگرداندن حمایت از خرس گریزلی در Yellowstone منطقه کوه های راکی پس از مقامات فدرال به دنبال به نوبه خود بیش از مدیریت از حیوانات آمده است که اجازه داده اند آنها را به شکار.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن