کروناویروس و موانع مالی به تاخیر انداختن پروژه های به ساخت بی خانمان مسکن

در طول یک جوشان ژانویه مراسم برای اولین بار از تکمیل پروژه با بودجه از شهر گزاره HHH بی خانمان مسکن اوراق قرضه

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

در طول یک جوشان ژانویه مراسم برای اولین بار از تکمیل پروژه با بودجه از شهر گزاره HHH بی خانمان مسکن اوراق قرضه لس آنجلس شهردار اریک Garcetti قاب لحظه به عنوان یک نقطه عطف است.

"ما ببینید باز از یکی از این در مورد هر سه هفته در این سال" Garcetti گفت.

این اتفاق نمی افتد. بیش از شش ماه بعد شده است وجود دارد تنها یک دیگر باز به جشن می گیرند. پنج پروژه های دیگر که برنامه ریزی برای باز کردن در حال حاضر نشده اند و ده ها نفر دیگر تا به حال برنامه های خود را تحت فشار قرار دادند توسط ماه.

در حال حاضر به شدت انتقاد برای پیشرفت آهسته و افزایش هزینه های $1.2 میلیارد دلار اوراق قرضه برنامه جدید در رکود است. یک بار تجزیه و تحلیل داده ها از لس آنجلس مسکن و جامعه سرمایه گذاری بخش نشان می دهد که 57 پروژه های کاهش یافته در پشت برنامه از ژانویه تاکنون است. از کسانی که 21 بودند تحت فشار قرار دادند بیش از شش ماه.

تبلیغات

Coronavirus است که مختل پیمانکاران برنامه و کشیده بازرسی تنها بخشی از مشکل است.

تعدادی از پروژه های که باید تعهدات برای HHH بودجه هستند که با تاخیر حتی قبل از ساخت و ساز می توانید شروع به این دلیل که federal اجاره یارانه ها که بسیار مهم برای تامین منابع مالی خود در حال خشک شدن است.

اقتدار مسکن از شهر لس آنجلس است که نظارت فدرال بخش 8 یارانه ها, چهره یک کلاه بر روی تعدادی از یارانه آن می تواند موضوع پس از ارتکاب نزدیک به 5000 به HHH پروژه ها. در تازه ترین دور از برنامه های این سازمان تایید شده کمتر از 1000 از 3,450 اجاره کوپن توسعه دهندگان به دنبال.

با کوپن های در حال اجرا این سازمان تحمیل کرده است رقابتی سیستم نمره دهی مطلوب برای کسانی که نزدیک به شروع ساخت و ساز گفت: اختیارات رئیس جمهور و رئیس اجرایی Douglas, اکلاهما.

تبلیغات

"ما باید مانند یک خط لوله از پروژه های است که در همه ما در یک زمان" اکلاهما گفت. "ما نمی تواند صدور تعهدات و نشستن در آن سال در پایان امیدواریم که این پروژه به جلو حرکت می کند."

Skid Row مسکن اعتماد یک مرکز غیر انتفاعی مستقر است که توسعه مسکن حمایتی تا موفق به ایجاد برش سه بار برای پروژه در مجموع 161 واحد در جنوب لس آنجلس و وان Nuys, سخنگوی لیزا ریوس گفت. تا کنون ریوس گفت: تاخیر در به دست آوردن کوپن را تمدید دو پروژه یک سال و نیم و افزود: از 1 میلیون دلار برای هزینه های خود را.

کمبود ایجاد یک مخمصه برای توسعه دهندگان که در حال مواجهه با تصمیم گیری در سرمایه گذاری در زمین و یا طراحی.

تبلیغات

غیر انتفاعی توسعه دهنده پل مسکن امن زمین برای 140 واحد آن پروژه است. "ما می خواهم به حرکت full steam ahead بر روی سایر وسایل گران قیمت طراحی و نقاشی و همه بقیه" معاون اجرایی رئیس جمهور کیم مک کی گفت. "ما به وضوح می خواهید مطمئن شوید که چیزی به عنوان مهم به عنوان بخش 8 در دست بنابراین ما می توانیم نگه داشتن همه چیز در حال حرکت رو به جلو است."

توسعه دهندگان بستگی دارد کوپن که در پرداخت بخشی از اجاره بیش از 30 درصد از هر مستاجر درآمد برای پوشش در دراز مدت هزینه های عملیاتی برای پروژه های اختصاص داده شده به مسکن کم درآمد.

بدون که تضمین درآمد آنها باید در کنار بخشی از بودجه ساخت و ساز به عنوان یک عامل بانک گفت: Ed دارنده معاون رئیس جمهور برای توسعه املاک و مستغلات در غیر انتفاعی رحمت مسکن که تیمی با دو گروه دیگر به ساخت 360 واحد مسکن حمایتی در شش خواص. سرمایه گذاران در حال leery بودن در قلاب پس از آن ذخایر اجرای خشک است.

"بدون اجاره یارانه ما نمی تواند امن خصوصی وام مسکن نیاز به سرمایه گذاری توسعه ما گفت:" رابین هیوز رئیس جمهور و رئیس اجرایی از اقامت جوامع یکی از سازمان های همکاری در این پروژه است.

تبلیغات

اقامت جوامع است که در سپردن به دست آوردن یک ملک برای 90 واحد ساختمان است و با توجه به پیگیری یک سایت دوم برای دائمی حمایتی مسکن هیوز گفت.

"زمان بسیار نامشخص است و ممکن است ما نیاز به توقف در کنار کسب فرصت بدون اوایل تعهد شرکت برای یارانه ها," او اضافه شده است.

یارانه کسری ناشی از یک توافق بین شهر و مسکن سازمان, یک سازمان مستقل خود حاکم هیئت مدیره به عرضه کوپن برای پروژه های دریافت HHH بودجه. توافق متعهد 1,000 کوپن سالانه برای پنج سال. هیئت مدیره بالا برده است که در ماه ژوئن اجازه دیگر 1000 کوپن, اما این است که هنوز به مراتب کمتر از تعداد مورد نیاز به یارانه 8,403 واحد است که تایید شده اند برای HHH بودجه و هزاران نفر از دیگران دریافت نمی HHH بودجه.

هنگامی که گزاره HHH قرار داده شد در شهرستان های رای در سال 2016 حامیان آن فرض شده است که کوپن اضافی را از بخش مسکن برای برنامه بهداشت گفت: ان Sewill معاون بهداشت و مسکن برای کالیفرنیا جامعه بنیاد و یکی از معماران از اندازه گیری.

تبلیغات

پس از ارائه یارانه برای 18 پروژه با 786 واحد county, یارانه, استخر, کوتاه کاهش یافته است بیش از حد.

جلوگیری از افزایش یارانه های دولت فدرال -- یک راه حل با هیچ چشم انداز فوری -- شهرستان و مقامات شهرستان در حال رفتن به آن کار خود را با کاهش منابع است.

"ما در آغاز این با هم; ما نیاز به کار کردن مشکلات با هم" Sewill گفت.

در ضمن coronavirus است ترکیب تاخیر در ساخت و ساز است که احاطه بسیاری از HHH پروژه ها.

تبلیغات

"گاهی اوقات آن را واقعا سخت به بگویید که تا چه حد از آن است که یک باغ-انواع تاخیر و تا چه حد آن را COVID گفت:" نیکلاس Halaris رئیس شهروند که کمیته نظارت HHH صرف.

122-واحد پروژه ساخته شده توسط مسیر یک ایالت بی خانمان خدمات و توسعه آژانس های بعدی به آن شرق هالیوود ستاد بود هنگامی که برنامه ریزی شده به پایان خواهد رسید مارس 20. پس از آن باز عقب رانده شد به مارس 20 و دوباره به ژوئن 25.

به طور غیر منتظره ای بالا جدول آب تا به حال به آنها رسیدگی شود و باعث تاخیر اولیه گفت: مسیر معاون اجرایی جنیفر Hark-Dietz. سپس coronavirus آهسته بازرسی و مبلمان تحویل.

در حال حاضر باز است و در انتظار به طور نامحدود پس از یک تاخیر گزارش بازرسی مورد نیاز اضافی کار می کنند.

تبلیغات

Halaris گفت: نگرانی در مورد ویروس ها نگه داشته اند برخی از پیمانکاران فرعی از نشان دادن عقب هل دادن برنامه از دیگر پیمانکاران فرعی.

طرح فرایند تصویب و بازرسی نیز تحت تاثیر قرار. مسافرت هوایی محدودیت هایی که مانع از شیکاگو شرکت قرارداد برای نظارت بر ناتوانی در انطباق است. و لس آنجلس بخش ساختمان و ایمنی در حال حاضر نیاز به توسعه دهندگان برای رها کردن برنامه در یک سطل خارج و آنها را ترک دست نخورده برای دو روز.

"آنها قرار داده و آن را در قرنطینه برای یک زن و شوهر از روز قبل از آنها می توانید آن را لمس" گفت: جان آرنولد یک شریک با KFA, یک شرکت معماری کار بر روی چندین HHH پروژه ها. "احساس عمومی این است همه چیز آرام است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب