Coronavirus مرگ و میر در حال حاضر در حال افزایش همراه با موارد و بستری شدن در بیمارستان. هنگامی که موج تاج ؟

موجی از coronavirus در کالیفرنیا بیش از ماه گذشته آغاز شده و با یک انفجار از موارد جدید و سپس نقل مکان کرد و ب

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

موجی از coronavirus در کالیفرنیا بیش از ماه گذشته آغاز شده و با یک انفجار از موارد جدید و سپس نقل مکان کرد و به بیمارستان است که به سرعت در حال پر با بیماران است و در حال حاضر شروع به افزایش در COVID-19 مرگ و میر.

حال سؤال این است که چگونه این موج را دریافت کنید قبل از آن قله.

ژوئن تبدیل به یک گریم ماه در COVID-19 نبرد با مردم شروع به معاشرت دوباره در راه است که اجازه داده این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر جوامع است. بیمارستان ها در حال ضربه سخت به عنوان بيمار آلوده هفته پیش در حال حاضر گرفتن بیمار به اندازه کافی به نیاز به مراقبت های پزشکی. مقامات امیدوارند عمومی تغییر رفتار در اواخر ژوئن و اوایل ژوئیه اما آنها نمی دانند که چگونه است که نقش را برای چند هفته.

کالیفرنیا این هفته آمار دیگر نگران نقطه عطف شنبه, ضبط, بالاترین, تک-بعد COVID-19 تلفات تا کنون در گیر با 149 مرگ و میر گزارش با توجه به زمان " کالیفرنیا coronavirus ردیاب. اضافی 137 مرگ و میر گزارش شده پنج شنبه خواهد بود که دوم بالاترین روزانه مرگ و میر در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

کارشناسان می گویند مرگ و میر عقب مانده شاخص coronavirus گسترش و احتمالا منعکس مواجهه با ویروس رخ داده است که چهار یا پنج هفته پیش از آن. لس آنجلس گزارش 48 مرگ و میر در پنجشنبه 61 روز چهارشنبه 45 روز سه شنبه و 50 در روز دوشنبه. که به طور قابل توجهی بالاتر از متوسط 34 مورد مرگ و میر در هر روز در ماه ژوئن گزارش داد.

هنوز هم وجود دارد چند نشانه هایی از امید در افق.

حتی به عنوان coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان رسیده همه زمان اوج این هفته در L. A. County آنها بوده است افزایش در نرخ آهسته تر در روزهای اخیر گفت: دکتر کریستین Ghaly این شهرستان مدیر خدمات بهداشتی و درمانی. بستری شدن در بیمارستان در شهرستان صدر در بالا 2,037 روز سه شنبه قبل از انداختن به 1,995 شنبه — کاهش 2 درصد.

تبلیغات

L. A. مسئولان شهرستان آغاز شد صدایی زنگ ماه گذشته هنگامی که موثر و نرخ انتقال از coronavirus رز بالاتر از 1 به این معنی که به طور متوسط هر فرد آلوده به ویروس منتقل می شود آن را به بیش از یک نفر دیگر — تنظیم صحنه را برای نمایشی بدتر از همه گیر.

نرخ انتقال در حال حاضر کاهش یافته است به حدود 1. که خبر خوب و در صورتی که نرخ ثابت مانده, این احتمال وجود دارد که لس آنجلس را عرضه کافی از تخت بیمارستان از طریق اوایل ماه اوت.

Los Angeles County's coronavirus transmission rate increased in early June.

لس آنجلس را coronavirus نرخ انتقال افزایش در اوایل ماه ژوئن تنظیم صحنه برای افزایش بستری شدن در بیمارستان در اواخر ماه ژوئن.

(Los Angeles County Department of Health Services)

تبلیغات

امید است که اقدامات صورت گرفته توسط دولت های ایالتی و محلی در طول چند هفته گذشته — بسته داخل سالن غذاخوری و میله را در اکثر نقاط کالیفرنیا نیاز به ماسک در تنظیمات عمومی و بستن سواحل در چهارم جولای آخر هفته — کاهش شیوع.

شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti هشدار داد این هفته که اگر این روند نیست معکوس به زودی او را در نظر اعمال stay-در-خانه قوانین را یک بار دیگر. لس آنجلس بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر زده بیشتر امیدوار باشید.

"هیچ چیز نمی تواند از روی میز در این بیماری همه گیر" او گفت:. اما او افزود: "من امیدوارم که ما هرگز به بازگشت به 'امن تر در خانه.'"

او گفت: وجود دارد معقول استراتژی است که می تواند موثر باشد اما ارائه کمتری اثرات منفی نسبت به بازگشت به دقیقترین نسخه از اقامت در خانه سفارش دهید.

تبلیغات

"ما نمی باید در جمعیت. ما نمی باید به یک حزب. ما لازم نیست که در یک متراکم منطقه است. ما لازم نیست که تماس نزدیک با افرادی که در خانواده ما, مگر اینکه آن چیزی که مربوط به کار ما" فرر گفت. "و من فکر می کنم اگر ما می توانید سعی کنید به کسانی که مراحل آن به ما اجازه می دهد به سرعت گسترش یافته است."

It's now more likely that L.A. County will have an adequate supply of hospital beds through early August.

با نرخ انتقال از coronavirus ثبات آن را در حال حاضر بیشتر احتمال دارد که L. A. شهرستان را کافی تامین تخت بیمارستان از طریق اوایل ماه اوت.

(Los Angeles County Department of Health Services)

اما برای کوتاه مدت L. A. شهرستان باید بیشتر انتظار خبر بد. فرر گفت: این احتمال وجود دارد که روزانه coronavirus مرگ ادامه خواهد داد برای رفتن به بالا — بازتابی از این بدتر بستری اعداد دیده می شود در هفته های اخیر.

در حالی که بستری شدن در بیمارستان از تایید coronavirus بیماران افزایش یافته است 35 درصد در L. A. شهرستان و 28 درصد در شهرستان سان Diego — پس از روز یادبود آنها به بیش از دو برابر در حومه شهرستان نارنجی رودخانه و ونتورا و بیش از سه برابر در سن برناردینو کانتی.

تبلیغات

وخامت شرایط در اورنج کانتی باید مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان به طور فزاینده ای نگران. در چهارشنبه 691 نفر با تایید coronavirus عفونت در بیمارستان بستری شد وجود دارد; وجود 300 روز یادبود.

سنبله باعث شده است تا بیمارستان countywide برای شروع به آماده شدن برای افزایش بیماران مبتلا به بیمار گفت: Orange County مراقبت های بهداشتی مدیر آژانس دکتر کلیتون Chau.

"این روند بسیار مربوط و ما می توانیم انتظار می رود بر روی ما تاثیر سیستم بهداشت و درمان به بدتر شدن اوضاع در روزهای آینده و هفته" Chau گفت. "اگر موج بالا می رود به — و یا فراتر از ظرفیت خود را به بسیج منابع است که باعث می شود یک سویه. فشار در بیمارستان سیستم به معنی فشار بر توانایی برای مراقبت از تمام بیماران هر دو COVID-19 و غیر COVID-19 مردمی است."

تبلیغات

افزایش بستری شدن در بیمارستان می آید به عنوان تعدادی از عفونت های جدید همچنان به افزایش در اورنج کانتی. روز پنجشنبه مقامات بهداشتی گزارش 1,292 جدید کروناویروس موارد آوردن تعداد کل عفونت به 21,517. مقامات همچنین گزارش 26 تلفات فشار در این شهرستان از مرگ و میر گذشته 400.

در حالی که تعداد کسانی که به کمک رنگ یک تصویر کلی از ویروس' تلفات در منطقه, دکتر Shruti Gohil دانشیار مدیر پزشکی اپیدمیولوژی و پیشگیری از عفونت در UC Irvine نگه داشته است او چشم آموزش دیده به طور خاص در بستری اعداد است که کارشناسان می گویند یک شاخص بهتر از موارد شدید در جامعه است.

"اگر شما نگاهی به تعداد افرادی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان به شما می دهد یک حس بهتر از نوک کوه یخ" Gohil گفت. "وجود دارد یک بخش بزرگتر از جمعیت تحت این نکته است که نشان می دهد گسترده جامعه انتقال است."

تعداد زیادی از مردم در بخش های مراقبت ويژه همچنین ادامه داد: برای صعود به طور پیوسته countywide هر چند نه به عنوان به سرعت به عنوان به طور کلی بستری شدن در بیمارستان. به عنوان چهارشنبه, 234 بيماران تحت درمان در بخش های مراقبت ويژه. در روز یادبود وجود دارد 119 بيمار در اورنج کانتی ويژه.

تبلیغات

Gohil اشاره کرد که در اورنج کانتی را افزایش بستری شدن در بیمارستان شماره ارتباط مستقیم با شل شدن stay-در-خانه محدودیت هایی که مجاز داخل سالن ناهار خوری در رستوران ها از سر و بارها به بازگشایی ماه گذشته.

"اگر شما به دقت نگاه کنید این حق است که در آن دوره کمون," Gohil گفت. "در ذهن من این رستوران ها و کافه ها بازگشایی واقعا از ارسال این روانی پیام که همه چیز OK شد. مردم شروع به رفتن بیشتر و از آن ارائه شده بیشتر سطح زمین بازی برای این ویروس برای آلوده کردن مردم است."

نارنجی شهرستان بازگشایی در رستوران ناهار خوری, on May 23 و بارها در ژوئن 12; لس آنجلس مجاز داخل سالن ناهار خوری در مارس 29 و اجازه دهید میله بازگشایی در ژوئن 19. هر دو شهرستان دستور داده شد توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom به میله و داخل سالن ناهار خوری در هفته گذشته.

بستری شدن در بیمارستان به طرز محسوسی بدتر ایالت شروع در اواسط ماه ژوئن.

تبلیغات

نارنجی شهرستان شده است یک چشمه از مقاومت به پوشیدن ماسک که ممکن است هم نقش داشته است. مقامات محلی لغو اجباری ماسک ماندگاری حکومت در ژوئن 11; یک هفته بعد Newsom صادر ایالت سفارش به پوشیدن ماسک ،

یک سوال پاسخ داده نشده است که چقدر مرگ و میر خواهد سنبله در دولت است. در L. A. شهرستان تعداد coronavirus-مرگ و میر ناشی از خانه های سالمندان کاهش یافته است با تشکر بهتر عفونت شیوه های کنترل و آزمایش است.

یک درصد بیشتر از افراد آلوده بزرگسالان جوانتر که کمتر به احتمال زیاد به نیاز به بستری شدن در بیمارستان. اما آنها همچنین می تواند در نهایت گسترش عفونت به افراد بسیار مستعد ابتلا به بیماری های شدید.

Garcetti گفت: "بیش از 50 درصد از افرادی که تست مثبت در لس آنجلس هستند بین 18 تا 40 سال سن داشتند."

تبلیغات

در حالی که "بسیاری از افراد جوان در حال انجام کار درست" او گفت: "واضح است که بسیاری از آنها نه."

"این پیچیده نیست: نمی توانید با کسی که در خانواده خود," او گفت:. "این هفته کاملا بحرانی بحرانی به اینکه مدارس باز که آیا اقتصاد ما و اقتصاد ما بهبود مسیر همچنان ادامه دارد. این هفته مهم برای صرفه جویی در زندگی می کند."

بار نویسنده کارکنان رایان مورفی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن