Coronavirus نابسامانی در کالیفرنیا مرکزی دره زیر بی رحمانه و آشنا مسیر

Coronavirus در حال گسترش است در نرخ هشدار دهنده در کالیفرنیا مرکزی دره زیر بی رحمانه و به طور فزاینده ای آشنا

توسط MORVARIDEASIA در 7 مرداد 1399

Coronavirus در حال گسترش است در نرخ هشدار دهنده در کالیفرنیا مرکزی دره زیر بی رحمانه و به طور فزاینده ای آشنا مسیر.

جمعیتی از کسانی که گرفتن بیمار در روستایی hamlets در امریکا مشهور کشاورزی منطقه هستند همان کسانی که ضربه سخت در شهرهای بزرگ و حومه: ضروری کارگران — بسیاری از آنها لاتین — که نمی توانند در خانه بمانند و به دلایل مالی و زمانی که آنها سقوط بیمار در کار و همچنین باید یک زمان سخت منزوی در مسکن است که می تواند شلوغ و multigenerational.

مقامات بهداشت عمومی و کارشناسان پزشکی می گویند الگوی گسترش خط عمیق نابرابری از coronavirus در کالیفرنیا نیز آلوده کرده است که سیاه پوست و لاتین در جوامع و مناطق فقیرتر در نرخ بسیار بالاتر از مرفه تر و سفید هستند.

افزایش در دره مرکزی موارد گرفته است خاص تلفات در farmworkers در بخشی به دلیل آنها اغلب زندگی در محله های نزدیک سهم حمل و نقل به کار سایت و دسترسی به مراقبت های بهداشتی. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز دوشنبه گفت که رای مثبت coronavirus آزمون در دره مرکزی محدوده از 10.7 درصد به عنوان بالا به عنوان 17.7%. دولت به طور متوسط در حدود 7.8 درصد بیش از هفت روز است.

تبلیغات

افزایش نرخ coronavirus انتقال نیز دیده شده است و در انبوه مناطق شهری مانند Eastside و جنوبی و مرکزی لس آنجلس و سان فرانسیسکو ماموریت منطقه تمام خانه را به جوامع با تعداد زیادی از لاتین ساکنان که انجام ضروری مشاغل مهم در حفظ کالیفرنیا در حال اجرا از جمله در ساخت و ساز و تولید و پخت و پز و آماده سازی مواد غذایی.

"این نیست همه افرادی که زندگی می کنند در مرتع پرورش احشام خانه ها در مزارع. این مردم هستند که زندگی می کنند در ... متراکم آپارتمان," دکتر گفت: جورج رادرفورد یک UC San Francisco اپیدمیولوژی و بیماری های عفونی متخصص. "من فکر می کنم آن را احتمالا همان الگو است که ما در این ماموریت منطقه از یک نیروی کار ضروری است که در این مورد کشاورزی که پر قرار دارد که می شود در معرض در راه خود را به و از محل کار یا در محل کار."

لاتین ساکنان را تا 39 درصد از کالیفرنیا اما حساب تا 56 درصد از coronavirus موارد در سطح ایالت و 46 درصد از مرگ و میر. لاتین ساکنان را تشکیل می دهند و حتی بالاتر در صد از ساکنان دره مرکزی از آنها در سطح ایالت.

تبلیغات

ادوارد Flores, یک استاد جامعه شناسی با UC Merced جامعه و نیروی کار مرکز که به بررسی تاثیر این بیماری همه گیر در دره مرکزی گفت: بسیاری از این کارگران در شرایط واقعی اجتماعی فاصله دشوار است و ممکن است ترس به گزارش مشکلات ایمنی برای ترس از دست دادن شغل خود.

"ما در مورد شنیدن این شیوع در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در بخش کشاورزی و این کم درآمد که در آن مردم کار در کنار دیگر مردم در این بسیار متراکم, محیط," او گفت:. "Stay-at-home سفارشات کمی برای دستمزد پایین کارگران ضروری است که بزرگترین خطرات است."

این نباید تعجب است که در مکان هایی مانند دره مرکزی خواهد بود ضربه سخت است. در میان کالیفرنیا بسته بندی گوشت می آمد گیاهان دره مرکزی به عنوان یک منطقه تا به حال فقیر با رعایت استانداردهای سلامت و ایمنی حتی قبل از همه گیر ضربه با منطقه خانه به نزدیک به نیمی از بازرسی باعث شکایت حتی اگر آن خانه را فقط 13 درصد دولت را بسته بندی گوشت می آمد گیاهان با توجه به تحقیقات توسط Ana Padilla, مدیر اجرایی جامعه و نیروی کار مرکز.

صدها نفر از کارگران آلوده شده اند در رویز غذاهای منجمد-مواد غذایی بسته بندی کننده در شهرستان تولار ایالت مرکزی و دره گوشت Co. در کینگز کانتی.

تبلیغات

California counties با سهم بیشتری از دستمزد پایین و شلوغ خانواده ها شده است به احتمال زیاد به ضربه سخت گیر با توجه به مطالعه انجام شده توسط نوشته شده توسط فلرس و پدیللا.

اپیدیولوژی نیز شاهد گسترش بیماری در کشاورزی دره امپریال شرق سن دیگو "و آن را به نظر می رسد که گسترش از طریق Coachella Valley و به دره مرکزی" رادرفورد گفت. این ویروس بسیار مسری است و در ادامه به گسترش به دره سالیناس و شمال کالیفرنیا شراب کشور در شهرستان نپا, Sonoma, Solano, مندوسینو و دریاچه رادرفورد گفت.

Newsom روز دوشنبه اعلام کرد او ارسال خواهد "اعتصاب تیم" به هشت شهرستان در San Joaquin Valley — San Joaquin استنیسلاس مرسد, Madera, Fresno, پادشاهان, شهرستان تولار و کرن — در حالی که درخواست از مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به تصویب $52 میلیون دلار برای بهبود تست ردیابی و جداسازی پروتکل ها در این مناطق.

"این بیماری همچنان به رشد در ایالت کالیفرنیا است. آن را همچنان به گسترش است اما نه به طور مساوی" Newsom روز دوشنبه گفت: در حالی که صحبت کردن در الماس آجیل در استاکتون. "این است که به طور نامتناسبی تحت تأثیر برخی جوامع و بخش های خاصی از دولت است."

تبلیغات

در حالی که L. A. شهرستان گزارش 400 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان بیش از دو هفته گذشته کرن کانتی — صفحه اصلی به بیکرزفیلد — در حال حاضر شاهد یک نرخ 913 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان; یک ماه پیش که تعداد 133 با توجه به زمان تجزیه و تحلیل.

پادشاهان شهرستان شاهد 581 جدید کروناویروس مورد در هر 100,000 ساکنان; استنیسلاس, 560; شهرستان تولار, 550; San Joaquin, 525; مرسد 506; Madera, 475; و فرزنو 438. دولت دستورالعمل می گویند شهرستانهای باید هدف برای بیش از 100 مورد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از یک دوره دو هفته ای.

"ما در حال دیدن یک مفرط تعداد موارد," دکتر گفت: علامت Ghaly از کالیفرنیا بهداشت و خدمات انسانی سازمان است. موثر و نرخ انتقال این بیماری در منطقه است به عنوان بالا به عنوان 1.4 معنی هر 1 فرد آلوده انتقال آن به طور متوسط 1.4 افراد دیگر است. "ما مقدار زیادی از کار را به انجام به نرخ انتقال را در اینجا در دره مرکزی.

"برخی از به طور منظم تخت بیمارستان که به ما بستگی دارد برای مراقبت روزمره پر شده با COVID بیماران به میزان 65 درصد" Ghaly گفت.

تبلیغات

نرخ مرگ و میر برای coronavirus نیز بالاتر در چندین San Joaquin Valley شهرستان از L. A. شهرستان مانند استنیسلاس مادرا, San Joaquin و مرسد.

Newsom گفت: $52 میلیون او است درخواست از قوه مقننه به تصویب محلی بهداشت عمومی ادارات در دره مرکزی خواهد آمد از $499 میلیون دلار کمک مالی از دولت دریافت شده از مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. فرماندار گفت که او می خواهد به استفاده از $52 میلیون دلار برای بهبود "ما انزوا پروتکل های ما قرنطینه پروتکل های تست ما پروتکل ها و به منظور افزایش کارکنان بهداشت و درمان ما با ارائه پشتیبانی بیشتر و همچنین پرسنل بیشتر" در دره مرکزی.

Newsom گفت: هدف تلاش خواهد آینه کسانی که در شهرستان امپریال است که یکی از سخت ترین-آمار مناطق از دولت. روستایی شهرستان که در مرز مکزیک و آریزونا به گزارش 688 موارد جدید در هر 100 ، 000 ساکنان بیش از دو هفته گذشته; یک ماه پیش که تعداد بسیار بدتر بود: 1,173.

تبلیغات

"ما قادر به ایجاد برخی از بهبود در شرایط انتقال و گسترش ویروس با استقرار تعدادی از اعتصاب تیم" Newsom گفت.

کسانی که اعتصاب تیم ساخته شد تا از دولت فدرال و محلی پرسنل کار می کرد که برای افزایش ظرفیت بیمارستان و کاهش انتقال از طریق تماس با ردیابی و کمک به محل شیوع بیماری. دفتر والی گفت: کسانی که در تلاش کمک به کاهش تعداد موارد جدید در هفته های اخیر.

"ما در حال انجام دقیقا همان چیزی ... در سراسر دره مرکزی" Newsom گفت.

Juanita Ontiveros مدافع با کالیفرنیا روستایی کمک های حقوقی, پایه به نام فرماندار اقدامات "یک حرکت خوب" اما گفت که او معتقد است کمک های اضافی مورد نیاز خواهد بود در آینده به خصوص که فدرال مزایای بیمه بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در این هفته.

تبلیغات

او گفت که او می خواهم برای دیدن برخی از این پول استفاده می شود به صورت مستقیم کمک های مالی به کارگران آسیب دیده. Ontiveros گفت: بسیاری از خانواده ها در این دره دیده می شود هر دو پدر و مادر گذاشته و گاهی در کسب و کار است که پس از آن بسته شده و با هیچ برنامه ای برای بازگشایی به عنوان اقتصادهای محلی زیر دست و پنجه نرم رکود اقتصادی است.

"این هرگز به اندازه کافی" Ontiveros گفت. "شما می توانید استرس و نگرانی و عذاب در چهره مردم و به خصوص زمانی که آنها را بشنود [بیمه بیکاری] در حال آمدن است به پایان است. همه از این کابوس است به کارگران و خانواده های آنان است."

ژنو Moorad که با این نسخهها کار در یک سازمان غیر انتفاعی در استاکتون و داوطلبان با مهاجران گفت که او نگران است که به اندازه کافی کمک خواهد کرد رسیدن به مستند نشده جامعه است که سخت ترین ضربه زیرا کسانی که بدون وضعیت قانونی مشکل در پیدا کردن کمک و ممکن است ترس از اخراج.

Moorad که به آمریکا از پاناما و زندگی مستند نشده برای سال های بسیاری می گوید وجود یک ترس بزرگ در دره مرکزی در حال حاضر حدود عواقب به دنبال هر دو پزشکی و کمک های مالی.

تبلیغات

"آنها بیش از حد ترس برای درخواست خدمات" Moorad گفت. "این خیلی برای من سخت به این باور است که آنها در حال رفتن به دریافت کنید که پول است."

Lin گزارش از سان فرانسیسکو و گوتیرز و Chabria از ساکرامنتو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب