اصلاح: شیوع ویروس-آخرین داستان

آخرین اثر از رمان coronavirus شیوع در سراسر جهان: ___ CARSON CITY, Nev. — نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Siso

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

آخرین اثر از رمان coronavirus شیوع در سراسر جهان:

___

CARSON CITY, Nev. — نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak می گوید دولت آغاز خواهد شد الزامی به استفاده از پوشش در اماکن عمومی در تلاش برای جلوگیری افزایش coronavirus موارد چهار هفته پس از قمار و رستوران ها و کسب و کارهای دیگر آغاز بازگشایی.

نوادا گزارش شده بیش از 14,300 coronavirus موارد و 494 مرگ و میر ناشی از COVID-19 پس از شروع این بیماری همه گیر.

فرماندار نوادا می گوید ساکنان باید پوشش صورت "یک روال بخشی از زندگی روزانه ما" به منظور نگه داشتن کسب و کار باز و مردم بی خطر است.

نوادا می پیوندد چندین ایالت از جمله کالیفرنیا و واشنگتن کارولینای شمالی در الزامی چهره پوشانده اند.

___

سئول کره جنوبی — کره جنوبی گزارش کرده است 28 بیشتر coronavirus موارد به عنوان کشور تلاش برای سرکوب احیای این ویروس بیشتر در مناطق پر جمعیت سئول شهری منطقه است.

ارقام منتشر شد سهشنبه با کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در این کشور در مجموع به 12,563 موارد با 282 مرگ و میر. آژانس می گوید: 10,974 مردم را بهبود در حالی که 1,307 بیماران هنوز در COVID-19 درمان است.

کره جنوبی دیده می شود یک چشم انداز مثبت در عفونت پس از کاهش آن سخت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. اما روزانه افزایش نمی رسید سطح از اواخر ماه فوریه و اوایل ماه مارس زمانی که کره جنوبی را دیدم صدها نفر از موارد جدید در هر روز است.

بسیاری از موارد اخیر همراه شده است با شب زنده داری, موسسات, کلیسا, گردهمایی, بزرگ, تجارت الکترونیکی, انبار و درب-به-درب فروشندگان.

___

پکن — چین گزارش کرده است 19 تازگی تایید موارد coronavirus در میان توده تست در پکن که در آن شیوع اخیر به نظر می رسد شده اند تحت کنترل در آورد.

از موارد جدید گزارش شده پنج شنبه, 13 در پکن و یکی از همسایه استان هبی. مقامات می گویند پنج نفر دیگر آورده بودند توسط مسافران چینی از خارج از کشور است. جدید مرگ و میر گزارش شده است.

چین گزارش کرده است 4,634 مرگ و میر در میان 83,4449 موارد پس از این ویروس برای اولین بار در شناسایی مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

این ماه شیوع در پکن دیدم 249 افراد آلوده به بسیاری از آنها را با لینک به این شهر بزرگترین بازار عمده فروشی. پس از 3 میلیون آزمایش نمونه های گرفته شده از 2.43 میلیون نفر در این شهر است.

___

نیویورک — سه شرقی فرمانداران در حال نصب محدودیت در مسافران از کشورهای با افزایش COVID-19 موارد است.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت اعلام محدودیت های که نیاز به مسافران از کشورهای خاص به قرنطینه برای 24 روز پس از ورود.

قرنطینه امر به افرادی که از کشورهای با تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان هفت روز به طور متوسط و یا با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز است.

واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee می گوید: دولت خود را به اشتباه موجود در لیست. واشنگتن اخیر مثبت تست میزان حدود 6 درصد است.

___

المپیا بشویید. — رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که واشنگتن به اشتباه موجود در یک لیست متحده از آن مسافران به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات خواهد نیاز به رفتن به قرنطینه به مدت 24 روز به دلیل COVID-19 نگرانی.

Inslee گفت: مردم از واشنگتن نمی خواهد موضوع را به محدودیت های اعلام شده قبلی توسط سه نفر از فرمانداران از شرق.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: محدودیت بودند قرار می گیرد مسافران از کشورهای خاص و با افزایش COVID-19 موارد است.

قرنطینه امر به افرادی که از کشورهای با تست مثبت نرخ بالاتر از 10 در هر 100 ، 000 ساکنان هفت روز به طور متوسط و یا با 10 درصد یا بالاتر رای مثبت بیش از هفت روز است.

واشنگتن اخیر مثبت تست میزان حدود 6%

___

چارلستون W. Va. — غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت مجبور کمیسر بهداشت عمومی خود را اداره روز چهارشنبه ساعت پس از او علنا سوال دقت دولت coronavirus اطلاعات و جزئیات رو به رشد شیوع بیماری در حدود ده شهرستانهای استان است.

ناگهانی استعفای کتی Slemp که او نیز یک دولت سلامت افسر آمد و پس از جمهوری خواه و فرماندار بادی در طی یک کنفرانس خبری که در غرب ویرجینیا فعال ویروس caseload ممکن است اغراق آمیز باشد.

در بیانیه ای که روز شنبه بعد از ظهر فرمانداری گفت: عدالت بیان کرده بود خود را "عدم اعتماد به نفس" در Slemp به وزیر امور خارجه در بخش بهداشت و درمان که در آن خواسته برای Slemp استعفای. او استعفا داد و بلافاصله بیانیه ای گفت:.

در بیانیه ای جداگانه سخنگوی وزارت بهداشت گفت: وجود اختلاف مربوط به ویروس caseload داده ها در یک زندان ایالتی.

___

هوستون — اپل تصمیم گرفته است تا دوباره نزدیک هفت از آن به تازگی بازگشایی فروشگاه در منطقه هوستون به دلیل COVID-19 مشکلات در تگزاس است.

تجدید حیات این بیماری باعث اپل برای رد گم کردن و نزدیک منطقه هوستون فروشگاه ها در روز چهارشنبه بعد از ظهر.

این حرکت در می آید تنها چند روز پس از اپل دوباره بسته 11 فروشگاه دیگر در آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی و کارولینای جنوبی به دلیل افزایش موارد در این کشورها است.

اپل بسته شده و همه آن را در فروشگاه های ایالات متحده در ماه مارس قبل از آن به تدریج شروع به دوباره باز کردن برخی از ماه گذشته در تلاش برای اجازه می دهد تا خریداران برای بررسی اپل و دیگر محصولات بدون افشای خود و کارکنان شرکت به افزایش خطر آلوده شدن.

___

جکسون از دست ندهید. — شماره جدید از می سی سی پی در بخش بهداشت و درمان نشان می دهد دولت تا به حال بیش از 1 ، 000 مرگ و میر ناشی از COVID-19.

اعداد نوشته شده در چهارشنبه نشان داد دوم بالاترین تک روز افزایش موارد جدید در دولت, در زیر فقط تعداد ارسال شده در روز پیش از آن. می سی سی پی تا به حال حداقل 23,424 مورد از این بیماری بود و یک روز افزایش 526 موارد است.

دولت سلامت افسر دکتر توماس دابز می گوید: "واقعا بد چیزهایی که می رویم به اتفاق می افتد" اگر مردم اصلا به دنبال اقدامات احتیاطی به سعی کنید به سرعت گسترش ویروس.

___

ساکرامنتو, کالیفرنیا. — رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت که او را به خودداری $2.5 میلیارد دلار در سال آینده بودجه دولت به مجازات شهرستان که موفق به تطابق با دولت مقرر در پوشیدن ماسک ، تست و دیگر اقدامات به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19 موارد و کاهش بستری شدن در بیمارستان.

پول در نظر گرفته شده است برای کمک به دولت های محلی پرداخت برای خدمات مورد نیاز به دلیل بیماری همه گیر. اما آن را مشروط به شهرستانهای زیر اورژانس سفارشات به اجرای اقدامات ایمنی به عنوان آنها به تدریج بازگشایی اقتصاد است.

Newsom هشدار آمد به عنوان دولت ثبت 69 درصد افزایش در موارد جدید فقط این هفته و روزانه چندین پرونده برای موارد جدید. مقامات گزارش مربوط به افزایش نرخ از مردم تست مثبت و بستری شدن در بیمارستان.

این فرماندار دموکرات گفت که او views $2.5 میلیارد دلار صندوق در بودجه است که قانونگذاران در حال انتظار برای تایید این هفته به عنوان یک پاداش است نه یک مجازات برای دولت های محلی.

___

TOPEKA کن. — کانزاس دیده است و بزرگترین آن در پرش جدید کروناویروس موارد در بیش از شش هفته با افزایش بیش از 500 نفر در دو روز.

وزارت بهداشت دولت روز چهارشنبه گزارش داد در مجموع 12,970 موارد از رمان coronavirus تا 4.1% از دوشنبه زمانی که رژیم صهیونیستی. لورا کلی خواست مقامات محلی برای به تعویق انداختن لغو آخرین محدودیت در کسب و کار و فعالیت برای دو هفته دیگر.

دولت همچنین گزارش های اضافی مرگ دو نفر از دوشنبه, آوردن مجموع به 261 از همه گیری آغاز شد و در اوایل ماه مارس.

دولت دیده نشده از جمله افزایش موارد جدید از اوایل ممکن است.

کانزاس تا به حال بیش از 2100 مورد جدید از رمان coronavirus بیش از دو هفته گذشته 20 درصد افزایش یافته است. مرگ و میر افزایش یافته است 9% یا 21 در طول این دوره است.

___

میامی — میامی-Dade شهردار کارلوس Gimenez گفت: در مجازی کنفرانس مطبوعاتی که "افزایش تیم های" ارسال خواهد شد این آخر هفته به مناطق که در آن پزشکان توجه افزایش جدید COVID-19 عفونت.

حدود 100 نفر را به چنین نقاط داغ که کمی هاوانا و حیاط کشاورزی منطقه با مزارع سبزیجات و مهد کودک. تیم می تواند ضربه زدن بر روی درب و توزیع کیت با ماسک و دست عفونی.

Gimenez می گوید مقامات توجه به افزایش موارد در میان کارگران مزرعه و ارائه می شود اتاق های هتل را به کسانی که بیمار هستند و زندگی در خانه های کوچک با چند نفر به طوری که آنها لازم نیست دیگران را آلوده.

Gimenez می گوید: این شهرستان هنوز دسترس بودن تخت اما برخی از بیمارستان ها از تخت ICU و مجبور به انتقال بیماران به مراکز دیگر.

___

شهر اوکلاهما — تولسا مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد یک رکورد سنبله در COVID-19 نفر در شهرستان اما گفت که آن را بیش از حد به زودی به نسبت هر گونه افزایش در عفونت به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع است.

اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت, گزارش یک روز رکورد افزایش 482 جدید COVID-19 موارد آوردن تایید مجموع به حداقل 11,510. رکورد قبلی از 450 گزارش شده پنج شنبه گذشته.

Tulsa وزارت بهداشت مدیر بروس دارت می گوید: موارد جدید مرتبط شده اند به تجمعات مانند مجالس ترحیم و عروسی و مردم از رفتن به میله. او می گوید به این دلیل که دوره کمون است در هر نقطه از دو تا 14 روز این ویروس گسترش می تواند برای هفته ها پس از آن توسط هر کسی در معرض در طول روز رالی.

Tulsa شهردار G. T. به bynum می گوید او نگران است که ساکنان این شهر در حال گرفتن سهل انگاری در زندگی روزانه خود را نه به لحاظ اجتماعی فاصله نه با پوشیدن ماسک های صورت و یا اغلب شستن دست. او می گوید: چشم انداز مثبت طولانی قبل از شروع به تظاهرات کردند.

___

هونولولو — وزارت دادگستری ایالات متحده می گوید یک مسافر قرنطینه در هاوایی که تحمیل شد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus تبعیض علیه خارج از دولت ساکنان.

وزارت دادگستری ثبت شده است بیانیه ای از علاقه در طرح دعوی در دادگاه فدرال ثبت شده توسط نوادا و کالیفرنیا ساکنان که اموال خود را در هاوایی و در حال به چالش کشیدن قرنطینه دستور.

ورود مسافران در هاوایی باید قرنطینه به مدت 14 روز و یا به یک سال زندان و یک $5,000 خوب است. برخی از گردشگران و ساکنان دستگیر شده اند برای شکستن قرنطینه.

هاوایی دادستانی کل می گوید وزارت دادگستری استدلال و طرح دعوی در دادگاه هیچ شایستگی.

___

آتلانتا — رژیم صهیونیستی. برایان کمپ گفت که گرجستان "همچنان به جامد پیشرفت در مبارزه با COVID-19 حتی به تعداد افراد بستری با بیماری تنفسی همچنان به افزایش است.

کمپ این اظهارات را در یک ویدئو ضبط شده که دفتر او منتشر شد چهارشنبه.

"ما بستری شدن در بیمارستان باقی می ماند پایین و افزایش ظرفیت بالا است" خواه گفت: با اشاره به دولت در تلاش برای ایجاد موقت تخت بیمارستان در مکان های مختلف.

شماره های منتشر شده بعد از روز شنبه نشان می دهد که تعداد افراد بستری شده با کروناویروس عفونت رز به 1,124. که کمترین تعداد از آوریل 12 و 44 درصد افزایش از این تعداد در بیمارستان بستری مردم کف در ژوئن 7.

کمپ خواست مردم را به پوشیدن ماسک و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است.

___

رالی, N. C. — کارولینای شمالی فرماندار چهارشنبه اعلام کرد که مردم در سراسر کشور باید با پوشیدن ماسک یا دیگر پوشش صورت در عمومی برای مبارزه با گسترش COVID-19 و او تمدید محدودیت های دیگر توسط سه هفته بیشتر برای مبارزه با افزایش موارد است.

رژیم صهیونیستی. Roy کوپر با صدور یک فرمان اجرایی که مردم می پوشند باید پوشش صورت در هنگامی که آن را نمی ممکن است به حفظ فاصله فیزیکی. این منظور نیز حکم پوشش صورت برای کارکنان کسب و کار از جمله خرده فروشان و رستوران ها و همچنین کارمندان دولت در قوه مجریه.

نقض کوپر دستور اجرایی به مجازات بزه.

فرماندار همچنین گفت: محدودیت محدود کردن ظرفیت در خرده فروشان و رستوران ها و مجامع عمومی در محل باقی می ماند برای سه هفته بیشتر.

منظور می آید به عنوان دولت گزارش دوم خود را-بالاترین, یک روز در پرش ویروس موارد در حدود 1,700. حدود 900 نفر در حال حاضر در بیمارستان بستری نیز به نمایندگی از دوم بالاترین علامت در آن دسته است.

کوپر گفت: دولت در حال حاضر به اندازه کافی ظرفیت بیمارستان اما که می تواند به سرعت تغییر دهید اگر ویروس روند را بهبود نمی بخشد.

___

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد شیوع ویروس:

— کمک های بین المللی گروه می گوید اطلاعات در برخی از کشورها نشان می دهد شارپ اختلاف بین coronavirus موارد در مردان و زنان است.

— ما ویروس موارد افزایش به بالاترین سطح خود در 2 ماه.

— هند نیروهای مسلح پرسنل به ارائه مراقبت های پزشکی برای coronavirus بیماران نگهداری در دهلی نو راه آهن مربیان است.

— گسترش کروناویروس که باعث افزایش تقاضا برای اکسیژن پزشکی که گران است و سخت در بسیاری از نقاط جهان. کمیاب اکسیژن منابع یکی دیگر از اساسی نشانگر نابرابری بین و داخل کشورها از پرو به بنگلادش. در سراسر آفریقا و تنها تعداد انگشت شماری از بیمارستان های مستقیم اکسیژن کنسول به عنوان استاندارد در سراسر اروپا و ایالات متحده است.

— آمریکایی ها بعید است که مجاز به اروپا که قاره بازگشایی مرزهای خود در هفته آینده با توجه به چگونه coronavirus همه گیر است خیره کننده در ایالات متحده و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت اروپایی ها از ورود به ایالات متحده است. کشورهای اروپایی به نظر می رسد در مسیر بازگشایی مرزهای خود را بین هر یک از دیگر در ماه جولای 1 و نمایندگان اتحادیه اروپا در حال بحث معیار برای لغو محدودیت در بازدید کنندگان از خارج از اروپا.

— لیگ اصلی بیس بال است صادر 60-برنامه بازی که شروع خواهد شد در جولای 23 یا 24 خالی ballparks به عنوان ورزش تلاش می کند به فشار جلوتر میان coronavirus بیماری همه گیر. از آن خواهد شد MLB را در کوتاه ترین فصل از سال 1878. هر تیم بازی خواهد کرد 10 بازی در برابر هر یک از آن چهار بخش رقبا و چهار بازی در برابر هر یک از پنج باشگاه در بخش مربوطه در دیگر لیگ با توجه به اطلاعات به دست آمده توسط آسوشیتد پرس.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

___

در اینجا چه چیز دیگری اتفاق می افتد:

___

HARRISBURG, Pa. — تایید coronavirus موارد در پنسیلوانیا در حال حاضر بیش از 83,000 دولت وزارت بهداشت گفت.

گروه گزارش 495 عفونت های جدید و 54 جدید و میر آوردن ایالت مجموع به 6,515.

بسیاری از مرگ و میر شد و ساکنان خانه های پرستاری یا مراقبت شخصی امکانات.کل مرگ و میر در این تاسیسات در حال حاضر 4,467 یا نزدیک به 70 درصد از پنسیلوانیا تعداد مرگ و میر نسبت به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

___

THE HAGUE, Netherlands — دولت هلند اعلام کرده قابل توجهی آرامش کشور coronavirus مستند, اجازه می دهد تا مدارس برای بازگشایی و ورزشی به رزومه با طرفداران در استادیوم — اگر آنها را به چوب های اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و نمی سرود.

در سراسر کشور پخش کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه نخست وزیر Mark Rutte گفت که در میان گام های دیگری که به سهولت مستند اقدامات شروع ماه آینده شامل اجازه دادن به کارگران جنسی به بازگشت به کار و در فضای جشنواره به رزومه اگر بازدیدکنندگان 1.5 متر (4.9 فوت) از هم جدا.

Rutte گفت که او امیدوار است "همه لذت بردن از آزادی اما مسئولانه عمل خواهد کرد."

محدودیت در حمل و نقل عمومی نیز پایان ژوئیه 1 با مسافران مجاز به نشستن در تمام صندلی در قطار و اتوبوس اگر چه پوشیدن ماسک صورت باقی خواهد ماند اجباری در حمل و نقل عمومی.

دیسکو و کلوپ های شبانه شده اند که منابع جدید عفونت خوشه در کشورهای دیگر بیرون آمدن از مستندات باقی می ماند بسته شده است.

هلندی رسمی مرگ و میر از این کروناویروس جدید شیوع می ایستد در 6,097 اگر چه تعداد واقعی بالاتر است زیرا هر کسی که مرده به عنوان یک نتیجه از یک مشکوک به عفونت کرونا ويروسی مورد آزمایش قرار گرفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب