دادگاه پشت مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش بیمه ارزان طرح

واشنگتن (AP) — تقسیم دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گسترش ارزان کوتاه

توسط MORVARIDEASIA در 28 تیر 1399

واشنگتن (AP) — تقسیم دادگاه تجدید نظر فدرال در روز جمعه تایید مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را گسترش ارزان کوتاه مدت برنامه های بیمه درمانی تمسخر توسط منتقدان به عنوان "آشغال بیمه" به عنوان یک جایگزین برای قانون مراقبت مقرون به صرفه را گران جامع بیمه.

ایالات متحده در دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار گفت: در یک 2-1 تصمیم که دولت تا به حال از اختیارات قانونی برای افزایش مدت زمان برنامه های بهداشتی از سه تا 12 ماه با امکان تمدید آنها برای 36 ماه. برنامه های لازم به افراد تحت پوشش و با شرایط موجود و یا ارائه اولیه مزایای مانند داروهای تجویزی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که می خواهد برای خلاص شدن از شر تمام مراقبت های بهداشتی قانون اما موفق به لغو آن در کنگره ستایش است این برنامه به عنوان "بسیار کمتر از گران قیمت مراقبت های بهداشتی در قیمت بسیار پایین تر."

مجلس نانسی پلوسی گفت: این تصمیم که اجازه می دهد دولت به "حفظ railroading آسیب پذیر در خانواده به جنس بنجل و آشغال برنامه های بیمه درمانی."

قاضی توماس گریفیث نوشت: برای دادگاه که دولت برداشته سه ماه درپوش در جای خود قرار داده دولت اوباما به دلیل "حق بیمه برای ACA-سازگار با برنامه های در ادامه به افزایش می یابد در حالی که ثبت نام کاهش یافته است."

هدف این بود که به افزایش "در دسترس بودن بیشتر مقرون به صرفه بیمه" گریفیث نوشت: در نظر است که پیوسته Judge Greg Katsas. گریفیث یک George H. W. Bush منصوب و Katsas قرار داده بود در دادگاه با مغلوب ساختن پیشی جستن.

در مخالفت قاضی جودیت راجرز نوشت که شرکت های بیمه ارائه برنامه های کوتاه مدت "می تواند به کاهش هزینه های انکار اساسی مزایای قیمت اعمال تبعیض بر اساس سن و وضعیت سلامت و عدم پوشش به افراد مسن و کسانی که با شرایط موجود." طرح "ترک ثبت نام بدون مزایای که کنگره ضروری و نامتناسب رسم جوان افراد سالم" ساخت ACA برنامه های گران تر نوشت راجرز منصوب از رئیس جمهور بیل کلینتون.

انجمن برای جامعه و همسو با برنامه های یک شرکت بیمه است که با شکایت دولت گفت: این امر تجدید نظر به دادگاه تجدید نظر.

"آشغال بیمه تحتانی و خطرناک جایگزین برای پوشش جامع. تصمیم دادگاه امروز محافظت از این برنامه ها و شیوه های مضر قرار دادن بیماران و خانواده ها و ارائه دهندگان خدمات در افزایش خطر ابتلا در میان اورژانس بهداشت جهانی" این گروه مدیر عامل شرکت Margaret A. Murray, در بیانیه ای گفت.

حق بیمه در برنامه های کوتاه مدت هستند و یک سوم هزینه پوشش جامع و گزینه ای است که بشود به افرادی که می خواهید یک فرد سیاست بیمه بهداشت و درمان, اما بیش از حد پول به واجد شرایط برای یارانه ها در, Obamacare.

برنامه های کوتاه مدت شده است یک تو رفتگی در دیوار محصول برای افرادی که در گذر عمر: کسانی که تعویض مشاغل, بازنشستگی قبل از مدیکر واجد شرایط بودن و یا پیری از والدین تحت پوشش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

آخرین مطالب