دادگاه رد تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به مهاجران جوان' حمایت

واشنگتن (اوپک) روز پنج شنبه دادگاه عالی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399

واشنگتن (اوپک) روز پنج شنبه دادگاه عالی رد جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای پایان دادن به حمایت های حقوقی برای 650,000 مهاجران جوان خیره کننده ملامت به رئیس جمهور در میان خود را به مناسبت انتخاب مجدد مبارزه است.

در حال حاضر آن دسته از مهاجران خود را حفظ حفاظت از اخراج و مجوز کار در ایالات متحده است.

نتیجه به نظر می رسد خاصی به بالا بردن این موضوع در مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین با توجه به ضد مهاجر و بلاغت از اولین انتخابات در سال 2016 و محدودیت های مهاجرتی دولت او تحمیل کرده است پس از آن.

قضات را رد کرد دولت استدلال که 8 سال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه غیر قانونی است و دادگاه هیچ نقشی در بررسی تصمیم به end IF.

قاضی جان رابرتز پیوست چهار لیبرال همکاران نوشت دادگاه که دولت دنبال نمی پایان این برنامه به درستی.

"ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست" رابرتز نوشت. "ما آدرس تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند. در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان."

وزارت امنیت داخلی می توانید دوباره سعی کنید او نوشت.

دادگاه چهار محافظه کار قضات عقیده داشت. عدالت کلارنس توماس در مخالفت پیوست توسط قضات ساموئل Alito و نیل Gorsuch نوشت که DACA غیر قانونی بود از لحظه ای که در آن ایجاد شده بود در دولت اوباما در سال 2012.

عدالت برت Kavanaugh نوشت: در یک جداگانه مخالفت که او راضی بود که دولت عمل مناسب در تلاش برای پایان دادن به این برنامه.

IF recipents به وجد آمدیم حاکم.

"ما زندگی مان در عین حال گفت:" Cesar اسپینوزا یک IF گیرنده که منجر هوستون مهاجرت گروه حمایت FIEL. "ما قصد داریم به ادامه کار همچنان به حمایت."

اسپینوزا گفت: او کمی خواب شبانه در انتظار یک تصمیم ممکن است پنج شنبه. در دقیقه پس از این تصمیم نوشته شده بود, او گفت:, گروه شده است "آب گرفتگی با, تماس, با, خیال, شاد, با این امید که آنها در حال رفتن به در حداقل بود در این کشور برای مدتی طولانی تر است."

IF را پوشش می دهد افرادی که در ایالات متحده از آنها کودکان هستند و در این کشور غیر قانونی است. در برخی موارد آنها هیچ حافظه از هر خانه دیگر از ایالات متحده آمریکا

برنامه رشد برای خروج از بن بست بیش از یک جامع مهاجرت بین کنگره و دولت اوباما در سال 2012. باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا تصمیم گرفته تا به طور رسمی حفاظت از مردم از اخراج در حالی که همچنین اجازه می دهد آنها را به کار قانونی در آمریکا

اما مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته سختی بحث در مورد مهاجرت مرکزی بخشی از مبارزات انتخاباتی خود و کمتر از هشت ماه پس از به دست گرفتن او اعلام کرد در ماه سپتامبر 2017 که او خواهد end IF.

مهاجران های حقوق مدنی دانشگاه ها و دموکراتیک به رهبری متحده به سرعت شکایت کرد و دادگاه قرار دادن دولت طرح در خود نگه دارد.

وزارت امنیت داخلی همچنان ادامه دارد و به روند دو سال IF تمدید به طوری که صدها نفر از هزاران نفر از IF دریافت کنندگان را حمایت از کشش فراتر از انتخابات و حتی به 2022.

دادگاه عالی مبارزه با بیش از IF در یک نوع قانونی حرکت آهسته. دولت برای اولین بار می خواستم قضات به شنیدن و تصمیم گیری در این مورد در ماه ژوئن سال 2018 است. به قضات گفت: هیچ. وزارت دادگستری به دادگاه بازگشت بعد از آن در سال 2018 اما قضات چیزی برای بیش از هفت ماه قبل از توافق از یک سال پیش به شنیدن استدلال. کسانی که صورت گرفت در ماه نوامبر و بیش از هفت ماه سپری شده قبل از تصمیم دادگاه است.

دوشنبه حاکم شد و بار دوم در دو سال است که رابرتز و لیبرال قضات گسله دولت برای راه می رفت در مورد تغییر سیاست. سال گذشته دادگاه دولت مجبور به عقب نشینی تابعیت سوال در سرشماری سال 2020.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Nomaan تاجر کمک به این گزارش از هوستون.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب