COVID-19: وکیل را هل در جولای 4 Bandimere نگرانی های ایمنی

پس از یک ماه ژوئیه 4 رویداد در Bandimere سریع السیر مقامات در جفرسون کانتی بهداشت عمومی متهم خانواده که مسیر م

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

پس از یک ماه ژوئیه 4 رویداد در Bandimere سریع السیر مقامات در جفرسون کانتی بهداشت عمومی متهم خانواده که مسیر مسابقه است که به نام نقض یک قاضی در مورد سفارشات ایمنی در میان COVID-19 pandemic — اظهارات ابراز شده در طول دو روز جلسه دادگاه در هفته گذشته. در حال حاضر در پیش از یک انتظار جولای 21 حکم Jeffco تماس برای یک دستور مقدماتی وکیل برای تسهیلات هل دادن به عقب بر اظهارات بی مسئولیتی با این استدلال که ایلخانی جان Bandimere جونیور و اقوام دیگر درگیر در این عملیات هیچ کار اشتباهی انجام داد و نشان می دهد که Jeffco مقامات شد بیشتر علاقه مند به پیدا کردن گسل نسبت به خانواده فرصتی برای پرداختن به نگرانی های.

"این است که ما مشاجره که بسیار نیرومند تلاش شده است به منظور تشویق و یادآوری مردم به حرکت در امتداد" به جای جمع شدن در راه است که نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل می گوید سفت Corporon یک وکیل و KNUS شخصیت رادیویی که قبلا به نمایندگی از صاحبان C&C صبحانه و کره ای, آشپزخانه, قلعه سنگ eatery بود که به طور موقت بسته شده (و castigated توسط کلرادو فرماندار Jared Polis) پس از یک ویدئو از آن غیر مجاز روز مادر باز ویروسی رفت.

"وجود دارد Jefferson County مقامات بهداشت عمومی در روی زمین که به جای کمک به کسانی که تلاش و یا اشاره به یک نقطه یا یک منطقه است که می تواند استفاده از برخی از توجه فوری به هیچ چیز به جز ضربه محکم و ناگهانی تصاویر و ساخت یک مورد" Corporon همچنان ادامه دارد. "من خواسته هر دو از مقامات بهداشت که شهادت داد که چگونه آنها را به حال Bandimeres اجرا به عنوان مخالف به تشویق یادآوری و nudging و نه از آنها پاسخ دهد."

یک GoFundMe صفحه برای درخواست کمک های مالی برای Bandimere دفاع قانونی (بیش از $44,000 شده است متعهد به تاریخ) اشاره می کند که مرکز گسترش بیش از بیش از 160 هکتار و معمولی ظرفیت 23,500 مردم است. این صفحه مقدمه متحده "بهداشت عمومی 'دستور' ادعا به حد تسهیلات به 175 نفر در هر رویداد با دیگر شرایط سخت اجتماعی فاصله و محدودیت در خدمات غذا و پوشش و غیره."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

وجود دارد غیر قابل انکار بسیاری از مردم بیش از آن است که در جولای 4 "خدا و کشور تجمع برای امریکا" که ویژه جت ماشین آتش و نماز. اما Corporon معتقد است که COVID-19-سلامت سفارشات صادر شده توسط دولت و حوزه های قضایی مانند جفرسون کانتی "اجرا شده اند در یک نادرست و خلاف قانون اساسی است که تلاش می کند برای ایجاد one-size-fits-all قوانین. این محدودیت به 175 مردم باعث می شود هیچ حس در یک پارک عمومی یا مگا کلیسا و یا در Bandimere جاده سریع السیر. این عادلانه نیست, آن را خودسرانه و آن را نمی کند و وزن و تعادل تاثیر این مستندات در یک شهرستان است که در واقع انجام این کار بسیار خوبی است."

این آخرین ادعای تجسم تفاوت در راه است که Corporon و Jeffco مقامات نمایش شهرستان virus آمار. وکیل می بیند جاری تعداد چهارده بستری شدن در بیمارستان در جفرسون کانتی به عنوان نشانه ای است که استاندارد باید شل در حالی که مقامات بهداشتی هستند پس نگران افزایش مورد شمارش که در 5 بعد از ظهر روز گذشته 14 ژوئیه با آنها برقرار اورژانس را خواستار اجباری ماسک استفاده در هر محیط عمومی که در آن شش پا اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

در حالی که Corporon نیست شخصا به فروش می رسد در وجوب پوشیدن صورت پوشش او می گوید که هر ورودی به Bandimere در جولای 4 تا به حال علامت "گفت:" را وارد کنید در معرض خطر خود شما و با اشاره به این ویروس و CDC دستورالعمل — و متعدد وجود دارد نقاط گلوله از جمله به پوشیدن ماسک." بسیاری از مردم تصمیم به چشم پوشی از این آخرین قطعه از مشاوره اما در طول جلسه Corporon به یاد می آورد: "من خواسته کارشناسان بهداشت و درمان از جمله یکی که در آنجا بود در چهارم جولای ظاهرا تنها به جمع آوری شواهد" آیا شما هر کسی بخواهید برای قرار دادن ماسک خود را به عقب ؟ آیا شما هر کسی را تشویق به پوشیدن ماسک? آنچه که شما تا به حال Bandimeres انجام دهید اگر آنها را تشویق مردم به پوشیدن یک ماسک و آنها کاهش یافته است؟' و دوباره هیچ پاسخ وجود دارد."

در بالا از آن اطلاعیه در مورد اجتماعی فاصله و مانند آن ساخته شد هر پانزده دقیقه در طول این رویداد و نشانه گذاری های قرار داده شد در اطراف جاده سریع السیر برای نشان دادن شش پا شکاف — و در عین حال "ما تهدید شده اند با تحقیر citation" Corporon می گوید.

او شک و تردید این اتهام خواهد شد.

"یک تحقیر استنادی نیاز به یک عمدی نقض حکم دادگاه و قانون مورد باعث می شود آن را روشن است که حکم دادگاه را می شود بسیار روشن و بدون ابهام," Corporon یادداشت ها. "اما حتی اگر دادگاه به طور موقت سفارش محدود است روشن و بدون ابهام اساسا تمام آن بود نیاز به Bandimeres مطابق با دستورات بهداشتی — و زیادی وجود دارد عدم شفافیت و بسیاری از ابهام در آن سفارشات."

بعلاوه "شهادت مقامات بهداشت عمومی حمایت از Bandimere خانواده موقعیت که آنها در تماس منظم با سلامت عمومی و مدیر و در آخرین مکالمه او با آنها او تا به حال فکر می کردم که با توجه به اندازه امکانات و تلاش های آنها در محل قرار داده و به لحاظ اجتماعی فاصله و یاد مردم خود مسئولیت های شخصی و.... این رویداد در انتظار آنها خواهد بود احتمالا خوب" Corporon نتیجه می گیرد. "همه که باعث می شود آن را دشوار است برای حفظ تحقیر در برابر Bandimeres بیش چهارم جولای."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن