COVID-19: کلرادو رستوران خواهد بود خدمت در خیابان پیاده رو

در طول 18 مه کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس گفت که مقامات دولتی باید دستورالعمل اولیه برای بازگشایی رستو

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

در طول 18 مه کنفرانس مطبوعاتی فرماندار Jared پلیس گفت که مقامات دولتی باید دستورالعمل اولیه برای بازگشایی رستوران در دسترس برای مطالعه یا بعد از امروز یا فردا, مارس 19 و وعده داده است که آنها را تشویق ناهار خوری خارج از آنجا که انجام این کار باعث افزایش ایمنی. او همچنین خواست شهرها و استان ها به تصویب قوانین در رابطه با یک برنامه ریزی مارس 25 اطلاعیه در مورد بازگشایی برنامه است که اجازه خواهد داد که از eateries به گسترش بر روی پیاده رو و نیز به پارکینگ ها و خیابان ها و در مقابل از مکان خود — چیزی دنور نشان داد که آن را با توجه به در لحظات فرماندار اظهارات.

کلرادو "در حال رفتن به صرف هر قانون و مقررات ما می توانیم از جمله خدمت آبجو و شراب در خیابان" پلیس متعهد. "اما البته این شهرستانها است که کنترل آن مقررات.... اگر شهرستانها ارزش داشتن رستوران و این واقعا مهم است که آنها خود را باز پیاده رو و پارکینگ و/یا خیابان در چند هفته آینده به این ظرفیت به دلیل رستوران نمی توانید اقامت در کسب و کار در یک چهارم یا نصف ظرفیت است."

اگر فضاهای باز در دسترس ساخته شده است اما پلیس فکر می کند که بسیاری از رستوران ها قادر خواهد بود برای رسیدن به معادل 100 یا حتی 150 درصد از نرمال داخلی صندلی قرار دادن بیشتر موفقیت اقتصادی در دسترس است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

کنفرانس مطبوعاتی خود را برگزار شد در گشاد گشاد راه رفتن جامعه مرکز بهداشت در 7495 غرب 29th خیابان در ویت ریدج در جهت تشدید این رویداد موضوع: بیشتر Coloradans آزمایش می تواند برای COVID-19 از در هر نقطه ای از زمان همه گیر ضربه زدن به دولت است. به دلیل محدود منابع پلیس و دولت او پیشتر گفته بود: افرادی که علامتی اما نه در نیاز ناامید از بستری شدن در بیمارستان به خود منزوی تا پنج روز و یا پس از خود را در شرایط مختلف به پایان رسید. اما در حال حاضر که بسیاری از کیت و قطعات آنها در دسترس هستند این دولت نشان می دهد که هر کسی با علائم و یک دکتر خوب تست که در دسترس هستند به صورت رایگان در گشاد گشاد راه رفتن, 32, کلرادو-حمایت سایت ها و بسیاری دیگر از بیمارستان ها و کلینیک های خصوصی. کسانی که بدون علامت هستند اما در کار "جلوی مشاغل" که در آن آنها در تماس مکرر با دیگران مانند ارشد, مراکز آزمایش می شود بیش از حد.

علاوه بر این پلیس نشان سهولت تست با داشتن یک بینی-گرد و خاک تجزیه و تحلیل انجام شده بر روی او انعکاس یک حرکت توسط فرماندار نیویورک اندرو کومو دیروز, مارس 17. پلیس به ذکر است که این آزمون در مورد زمان ده ثانیه و احساس "کمی غلغلک دادن است." نتایج حاصل از این آزمون در حال بازگشت و در 24 به 48 ساعت محدوده — دیگر دوره انتظار از برای او در زمان قبل از ملاقات با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته اما با تا حد زیادی افزایش دقت و صحت.

بالا علامت آب برای تعدادی از آزمایشات در هر روز در کلرادو می ایستد در حدود 5,000, پلیس مجاز است اما دو برابر این تعداد می تواند پردازش در حال حاضر. او اضافه کرد که هر کسی با شایع ترین COVID-19 علائم (تب و سرفه خشک و تنگی نفس از دست دادن طعم و یا بوی) شانس بیشتری برای داشتن قرارداد رمان coronavirus; چرا که اجتماعی فاصله کاهش می یابد آنفولانزا و یا حتی سرماخوردگی است که احتمال بیشتری برای تولید یک گرفتگی و آبریزش بینی از است COVID-19.

که در آن نقطه, پلیس به همراه داشت طبقه به سبک Ginde گام ارشد بهداشت و درمان افسر که آشکار است که عملیات به اتمام بود تقریبا 10,000 تست های گرد به تاریخ با یک رای مثبت در حدود 21 درصد است. در آوریل 27, گشاد گشاد راه رفتن نیز شروع به ارائه آنتی بادی آزمایش و پردازش نزدیک به 2000 نفر از آنها تا کنون. از آن 9 درصد مثبت بودند نشان می دهد که افراد در سوال ممکن است تا به حال COVID-19.

پس از بازگشت به جایگاه پلیس تاکید کرد که کارشناسان هنوز نمی دانند چقدر حفاظت آنتی بادی فراهم است. آنها بر این باورند هر چند که "آن بیش از صفر و کمتر از 100 درصد است."

رستوران ها اولین کسانی بودند که موضوعات مطرح شده در طول پس از آن پرسش و پاسخ جلسه. پلیس تبلیغ کلرادو "فوق العاده آب و هوا در تابستان" به عنوان یک دلیل بیشتر در فضای باز کار می کنند. "ما هنوز به دنبال در مارس 25 تاریخ برای نهایی تماس بگیرید," او گفت: با استناد به نیاز به اطلاعات بیشتر به تعیین با یقین است که در محل ناهار خوری شروع می شود با خیال راحت. "این است که رفتن به راه رستوران ها می تواند الهام بخش مصرف کننده اعتماد به نفس است."

او همچنین با اشاره شواهد جمع آوری شده از بهداشت و درمان-مراقبت از جوانب مثبت وجود دارد که عمده ایمنی تفاوت بین "درونی سيستم جریان هوا در یک محیط سربسته" و خارج از منزل بزرگ هنگامی که در ترکیب با اجتماعی فاصله حداقل شش فوت است.

هنگامی که پیش نویس راهنمای رستوران ها از پلیس ادامه داد: مقامات را جمع آوری بازخورد از صاحبان کسب و کار و بخشهای باقی مانده از این هفته قبل از نهایی زبان. که در راه رستوران ها قادر خواهد بود برای آماده شدن برای این احتمال که ممکن است 25 را به یک شرکت بازگشایی تاریخ.

دیگر موضوعات مطرح شده توسط خبرنگاران شامل روند که امضا جمع آوری خواهد شد برای رای گیری طرح های میان COVID-19 پاسخ یک دستور دولت طرح برای ساخت کلاس های درس سنتی آموزش در مدارس امن در پاییز و دولت را از انفعال تا کنون در برابر رستوران های عامل در شهرستان جوش که مقامات محلی نمی زحمت به نزدیک او ادعا نمی دانم در مورد هر یک از این حالات حتی اگر آنها به طور گسترده ای گزارش شده است. پلیس نیز به اشتراک گذاشته افکار خود را در مورد آماری تغییرات در افتراق بین افرادی که مرده ام با COVID-19 به عنوان مخالف از آن — یک سوئیچ است که منجر به کاهش کلی کلرادو مرگ و میر زیر 1000, نه به ذکر است پلیس ظاهر در فاکس نیوز دیروز.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که مردم باید اعتماد به نفس" پلیس تاکید کرد. "افرادی هستند که حمله این اعداد و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما ممکن است قوی ترین دفاع گفت: یک پزشک قانونی و یا پزشک متخصص با استفاده از توانایی های حرفه ای خود را به می گویند: این فرد از درگذشت COVID-19.'" اما او همچنین اذعان کرد احتمال که برخی از مرگ و میر شده است از دست رفته در طول راه. در نظر او واقعی مرگ تعداد در کلرادو است که احتمالا در جایی بین قبلی بالاتر مجموع و جدید یکی از پایین تر.

هر چه واقعی شکل پلیس معتقد است که اگر مردم متوقف اجتماعی فاصله و یا با پوشیدن ماسک به عنوان اقتصاد بازگشایی "ما در حال رفتن به رفتن به بدتر از ما در ماه های مارس و آوریل است. بیمارستان ها آب گرفتگی خواهد شد.... اما من خوش بین و من به شدت اعتقاد Coloradans هستند که مسئول و انتخاب خوب."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب