COVID-19: دنور مکث واریانس سخت می شود در ماسک

شهردار مایکل Hancock استفاده می شود برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی به بحث در مورد دنور COVID-19 پاسخ هر چند

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

شهردار مایکل Hancock استفاده می شود برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی به بحث در مورد دنور COVID-19 پاسخ هر چند هفته. پس از آن یک نشانه جدی او طول می کشد افزایش مورد اعداد و بستری نرخ در مسیر بالا که او دوباره ملاقات با رسانه ها در جولای 15, فقط پنج روز پس از آخرین ظاهر به اعلام یک جفت از سیاست های جدید در نظر گرفته شده برای دستگیری روند فعلی.

هنکاک نشان داد که دنور توقف درخواست برای واریانس در مورد وضعیت بهداشت عمومی سفارش — استثنا به محدودیت در تعداد افرادی که کسب و کار خاص می توانند در هر زمان به عنوان مثال و یا به اندازه حوادث. او همچنین وعده افزایش اجرای در برابر کسانی که با پوشیدن پوشش صورت در عمومی به عنوان قانون در دنور بود آنها کارکنان در کسب و کار و یا مشتریان خود را.

پیوست توسط باب مک دونالد, مدیر اجرایی, Denver, بهداشت عمومی و محیط زیست, Hancock, شروع سخنان خود با اشاره به این که "ما همچنان نگران کننده افزایش داده و آن را داده است که تعیین خواهد کرد که تصمیم گیری های ما ممکن است نیاز به رفتن به جلو. این نوع از خوشه ها ما شاهد در مکان هایی مانند میامی و هیوستون, و ما می خواهیم به آن را نگه دارید که راه."

با توجه به هنکاک "ما در مورد اعداد هستند تا ما رای مثبت در جریان است تا بستری شدن در بیمارستان در حال افزایش است."

به طور خاص مورد نرخ هفت روز در حال اجرا به طور متوسط از بین رفته اند 53.7 دو هفته پیش به 68.6 در حالی که تعداد موارد مثبت صعود از حدود 2.7 درصد در ماه ژوئن به بین 4 و 5 درصد است. تعداد افراد بستری شده با COVID-19 در دنور در ماه ژوئن بود 87 به طور متوسط در حالی که وجود دارد 140 عنوان از ژوئیه 15. هفت روز نورد متوسط ICU ظرفیت تخت بود که در 72 درصد در جولای 10, تاریخ, Hancock, آخرین کنفرانس مطبوعاتی افزایش یافته بود به 79 درصد در کمتر از یک هفته.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

این عوامل باعث هنکاک تصمیم به "ضربه زدن به دکمه مکث در ما بهداشت عمومی واريانس درخواست به وزارت امور خارجه," او گفت:.

توضیح داد: McDonald: "دولت یک فرایند که در آن شهرداری ها می توانند واريانس درخواست متفاوت از فرماندار بهداشت عمومی سفارشات. همه کسانی که درخواست از صنایع مختلف باید از طریق محلی بهداشت عمومی بخش به بررسی آن دسته از واريانس درخواست. آن را به پشتیبانی محلی توسط ما قبل از ما می تواند به پیشرفت آن به دولت است."

برای مثال او ادامه داد: "ما فرستاده شده واریانس درخواست اجازه می دهد برای مهمان نوازی [کسب] برای بیشتر مردم در تنظیمات خود را شامل حال گسترش به بیرون تنظیمات. ما درخواست واریانس به کمک هزینه بالاتر [از شرکت کنندگان] در دنور باغ وحش و باغ گیاهی." و در حالی که کسانی که واریانس نمی خواهید به بلافاصله لغو اضافی درخواست نمی خواهد در نظر گرفته شده بسیار کمتر از ارسال به دولت است.

در اینجا یک ویدیو از کل رویداد مطبوعاتی:

دنور "نیست یک جزیره" هنکاک تاکید کرد. "ما بخشی از یک بزرگتر مترو منطقه" و جوامع که چرخید ماسک به خطر اندازد و مردم در همه جا که خود را آشکار ساکنان بروید.

هنکاک تشکر Tri-County بهداشت و Jefferson County بهداشت به تازگی اعلام کرد سفارشات ساخت پوشش صورت در تنظیمات عمومی اجباری و تشویق هر شهرداری که انجام نداده اند بنابراین به دنبال کت و شلوار از عفونت به راحتی می توانید عبور از یک حوزه قضایی به دیگری.

دنور در حال حاضر ساخته شده ماسک اجباری در بسیاری از مکان و کسانی که ترک چهره خود را کشف در تنظیمات که در آن ماسک مورد نیاز را در صورت عواقب Hancock گفت: "اگر بهداشت عمومی راهنمایی من از وزارت بهداشت و دیگر مقامات بهداشت و همکاران ما تماس بگیرید برای مشاوره به ما نیاز به سخت تر در صورت اجرای پوشش سفارشات ما دریغ نکنید به اقدام است. من باب مک دونالد و [دادستان شهر] کریستین Bronson به آماده شدن برای این رویداد برای ما سخت تر بر اجرای. و ... ما را به بازدید از مکان های که در آن پوشش اجباری و اجرای اقداماتی که در آن عدم رعایت مشهود است."

جریمه برای نقض دنور ماسک فرمان تاپ در $999.

مک دونالد در گسترش این هشدار است. او تخمین می زنند که DDPHE دریافت کرده است بین 150 و 200 شکایت در هفته مورد مشکوک به نقض ماسک قوانین و پرسنل گروه باید به دنبال همه آنها. اما بخش شدیدتر خواهد شد او گفت: "ما یک تراز منابع برای اضافه کردن کارکنان به انطباق تیم. ما را بیشتر فعال باشید. که در آن وجود دارد شيوع عدم رعایت و به آنها هشدار داده شده است, ما در حال رفتن به اجرای عمل است."

او اذعان کرد: "این شده ترین بحث بهداشت عمومی به ترتیب از ابتدا, اما علم روشن است. حتی اگر مردم نیست به طور فعال به بیمار این معنا نیست که آنها نمی باید این ویروس را می توان توسط افرادی که بدون علامت است اما نه با پوشیدن چهره و پوشش."

این DDPHE در حال حاضر چه مک دونالد نامیده می شوند "سنگین تطابق حضور," او گفت: "هر کسی که می افتد تحت [نقاب] نظم در فرد یا سطح کسب و کار اگر آنها هشدار داده شده است قبل از اینکه موضوع را به اجرای" با هدف کاهش مورد بستری و اعداد به نقطه که در آن واریانس و دیگر شل شدن از محدودیت ها می تواند در نظر گرفته شود دوباره.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب