COVID-19: ماسک های فرسوده به اشتباه توسط یکی-به-دو ده در منطقه مترو

در جولای 16, در آخرین حرکت برای محدود کردن COVID-19 عفونت فرماندار Jared پلیس صادر ایالت ماسک-پوشیدن سفارش نیا

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

در جولای 16, در آخرین حرکت برای محدود کردن COVID-19 عفونت فرماندار Jared پلیس صادر ایالت ماسک-پوشیدن سفارش نیاز به هر کس بیش از سن نه به پوشیدن صورت پوشش در اماکن عمومی. در طول روز که به دنبال ما بازدید چهار مجتمع های بزرگ خرید در سراسر بیشتر منطقه مترو برای دیدن اگر این دستور بود که ساخت یک تفاوت.

آنچه ما شاهد کلاسیک بود خبر خوب-یک خبر بد وضعیت.

خبر خوب: استفاده از ماسک بود تقریبا جهانی در قلعه سنگ کارخانه رسانه ها پیچیده است که ما بازدید در تاریخ 17 ژوئیه و سه منطقه مراکز — Broomfield را FlatIron عبور از مرکز شهر در آرورا و گیلاس نهر مرکز خرید — که ما قدم در جولای 19. در میان بسیاری از صدها نفر از مردم ما مواجه می شوند در مکان های مختلف تنها شش به نظر نمی رسد به ماسک در همه.

خبر بد: حدود 10 تا 20 درصد از همه ما اندیش عینک ماسک خود را به اشتباه معمولا در زیر بینی خود را — و پس از رایج ترین راه گسترش ویروس است که توسط قطرات ساطع شده در حالی که بازدم این روش نیست خیلی از بهبود بیش از پرش صورت پوشش به طور کامل. بر اساس مشاهدات ما تعداد افرادی که هنوز به شکل ماسک نشان دهنده تقریبا به همان میزان که پوشیده نیست آنها را در حالی که خرید بیش از چند هفته گذشته. بنابراین در حالی که استفاده از ماسک در واقع افزایش یافته است نتایج ممکن است با شستشو در این نقطه است.

At the Castle Rock factory outlet shops, many customers removed their mask as soon as they stepped outside.گسترش

در این قلعه سنگ خروجی کارخانه و مغازه ها و بسیاری از مشتریان خود را برداشته ماسک به عنوان به زودی به عنوان آنها بیرون رفتم.

عکس از مایکل رابرتز

رسانه ها در قلعه سنگ است که استفاده بیش از مراکز است که در آن بیشتر یک تجربه در فضای باز. چون هر فروشگاه دارای یک ورودی مجزا بسیاری از کاربران را در یک ماسک را وارد کنید و سپس به سرعت آن را حذف به عنوان به زودی به عنوان آنها تقسیم — و از آنجا که این مرکز نبود که مشغول در بعد از ظهر ما را متوقف و با حفظ فاصله فیزیکی از شش فوت یا بیشتر از خریداران دیگر نبود یک مشکل است.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

علاوه بر این فروشگاه به نظر می رسد از نزدیک نظارت بر ظرفیت اگر چه این لازم بود تنها در چند مورد. صبر کنید برای پذیرش شد طولانی ترین خارج نایک فروشگاه; سی و یا تا مردم طولانی ترین نگه داشته ماسک خود را بر روی و در حالی که تعداد انگشت شماری از استثنا این واقعیت است که خط در خارج از منزل بود قطعا کاهش این مسئله است.

آن یک داستان متفاوت در داخل کسب و کار. آدیداس خروجی محدود تعداد مردمی از ورود بیش از حد, اما از آنجا که جهت راهرو نشانگر روی زمین به طور گسترده ای نادیده گرفته مشتریان گاهی اوقات خود را در بیش از حد-نزدیکی به کسی که با او schnoz بر روی صفحه نمایش کامل.

در FlatIron عبور بیشتر مسائل به وجود آمد. ما شاهد متعدد کارکنان در فروشگاه از بین بردن و یا کاهش چهره خود را پوشش اگر مشتریان در داخل بودند — اما از آنجا که آنها در تعامل با فقط یک پا و یا تا بین آنها خطر آلوده کردن هر یک از دیگر. این نیز در مورد کارگران در کیوسک در مرکز مناطق عابر پیاده با جالب ترین مثال دیده می شود در عکس در بالای این پست که در آن کارمند چت با شخص دیگری بود که در واقع کار در یک ماسک کیوسک.

This employee at Aurora Mall was one of several showing off her nose while working at a kiosk.گسترش

این کارمند در شفق بازار شد یکی از چندین نشان دادن بینی خود را در حالی که مشغول به کار در یک کیوسک.

عکس از مایکل رابرتز

عجیب و غریب پدیده کیوسک کارکنان پوشیده نیست صورت پوشش مناسب دوباره در شفق بازار می شود همانطور که در عکس بالا. بدترین دسته یک, پر انرژی, سازمان دیده بان فروشنده که در حال غرق ماسک خود را به طور کامل و پله در عرض دو یا سه پا از عبور از مشتریان خود را به زمین به عنوان اگر همه گیر شد و در حال حاضر بخشی از گذشته های دور است.

موضوع دیگری که به وجود آمد در شفق قطبی: مردم از خوردن و نوشیدن در حالی که راه رفتن. پلیس ماسک ترتیب است که می تواند در تمامیت خود را در اینجا به طور خاص معاف استفاده از ماسک برای "افرادی که نشسته در یک سرویس غذا استقرار" اما آن را می گوید هیچ چیزی در مورد مردمی در حرکت است.

اگر چه این رفتار به نظر می رسد به لحاظ فنی نقض سفارش ما را نمی بیند امنیتی در آرورا و یا در جای دیگر تشویق مردم به پایان غذا خوردن و نوشیدن در دادگاه های غذایی و سپس با قرار دادن ماسک خود را پشت در — همانطور که ما متوجه نمی پرسنل تماس با هر کسی با لخت بینی به دستور آنها را در راه مناسب به همین صورت پوشش.

These Lululemon employees explaining why they wouldn't admit an unmasked teen.گسترش

این Lululemon کارکنان توضیح داد که چرا آنها نمی خواهد اعتراف یک unmasked ،

عکس از مایکل رابرتز

یک صحنه ما شاهد در Cherry Creek, مرکز خرید نمونه بهترین و بدترین جنبه از ماسک استفاده در مسیر بالا شهر.

در بازار Lululemon فروشگاه (عکس بالا ما شاهد یک کارمند حاضر به اعتراف کسی که در وسط یا محدوده سنی که تا به حال به نحوی به دست آورد ورود به بازار بدون پوشش چهره. اما پس از رد و نوجوانان پیوست یک گروه از شش رفقا — بقیه با ماسک, اما اغلب فرسوده بیش دهان خود تنها — که پس از آن lunged مختلف خریداران در حالی که جعلی-سرفه و با صدای بلند guffawed در واکنش های خود را.

بدون هیچ یک از آنها به نظر می رسد به COVID-19. اما اگر آنها بدون علامت آنها spewed ویروس در رهگذران در خدمت روال کمدی که شده نمی تواند کمتر خنده دار است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن