COVID-19: پلیس تحمیل ایالت ماسک سفارش در میان "هشدار" داده

در دومین کنفرانس مطبوعاتی با تمرکز بر کلرادو مبارزه با COVID-19 در سه روز فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که منظ

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

در دومین کنفرانس مطبوعاتی با تمرکز بر کلرادو مبارزه با COVID-19 در سه روز فرماندار Jared پلیس اعلام کرد که منظور او می خواهم که قبلا در برابر صدور: یک ایالت دستور برای همه ساکنان کشور حداقل ده سال به پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی.

سفارش به اثر می رود در نیمه شب امشب ژوئیه 15.

نماد سنگین بود طی اطلاعیه. پلیس با شکست معمول پروتکل به پوشیدن ماسک خود را در سراسر این آدرس به عنوان مهمانان خود — اپیدمیولوژی دولت دکتر راشل Herlihy و شهرداران دو دنور مایکل هنکاک و شفق قطبی را مایک کافمن. علاوه بر این مشارکت مترقی هنکاک و محافظه کار Coffman اجازه پلیس برای تاکید بر او اغلب ابراز مشاجره که در صورت پوشش نباید از طریق مشاهده ایدئولوژیک لنز.

"پوشیدن یک ماسک است نه یک بیانیه سیاسی" او تاکید کرد. "من نمی دانم چه کسی مهم سیاسی تبدیل شد. این ویروس نمی مراقبت از آنچه حزب سیاسی شما در.... ویروس ویروس و آن را یک تهدید برای هر یک از ما."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در چندین موارد پلیس توصیف زمان virus روند به عنوان "نگران کننده" — یک ادعا تأکید توسط Herlihy که نشان داد انواع گرافیک به تصویر می کشد روند تغییرات. او با اشاره به این که موارد و بستری شدن در بیمارستان در حالت بالا رفته قابل ملاحظه ای در طول هفته گذشته یا بیشتر, و گفت که اگر منحنی همچنان به افزایش, کلرادو, پتانسیل بیش از آن ظرفیت تخت ICU در اوایل ماه سپتامبر با یک اوج رخ ماه زیر است. همچنین از نگرانی تغییرات در آنچه او shorthanded به عنوان "R-value" ویروس. ارزش یک بدان معنی است که هر فرد آلوده با COVID-19 تنها عبور از آن را به یک نفر دیگر — و هدف این بوده است تا به حفظ شماره در آن سطح یا پایین تر است. چند هفته پیش Herlihy گفت: ارزش بود و در واقع تحت یک. دو هفته پیش از آن افزایش یافت و به بیش از یک. یک هفته پیش از آن ضربه 1.3 و برآورد کنونی قرار داده و آن را در بین 1.6 و 1.8.

از دیگر تغییرات صورت گرفته در "توزیع سن ما موارد" Herlihy گفت. "زمان از دست رفته در تعداد بیشتری در حال وقوع در کسانی که زیر سن چهل سالگی. نیز وجود دارد افزایش در تعداد زیادی از کودکان آلوده — بسیاری از آنها را کودکان در سنین نوجوانی. عفونت از افراد مسن باقی می ماند پایین نسبت به سایر گروه های سنی است. اما به طور مشابه بزرگسالان است که چهل و علاوه نشان دهنده نسبت بیشتری از بستری شدن در بیمارستان. ما شاهد افزایش بستری شدن در بیمارستان از بزرگسالان میانسال و ما نیز در حال شروع به دیدن بیشتر بستری شدن در بیمارستان از بزرگسالان مسن تر بیش از حد."

چرا باید نرخ نقل مکان کرد و در این مسیر ؟ در میان تعاریف پیشنهاد شده توسط Herlihy بودند هجوم بازدید کنندگان برای کلرادو از مکان های مانند فلوریدا و تگزاس و آریزونا که در آن COVID-19 در حال گسترش است و حتی سریع تر از آن است که در اینجا و آنچه که او به نام "افزایش نرخ تماس با توجه به رفتار یا سیاست."

پلیس گفت که او تصمیم به صدور ماسک سفارش — پس قبلا بیان اولویت خود را برای کنترل محلی — بر اساس همه فن حریف نظرسنجی نشان داد که استفاده از صورت را پوشش می رود تا زمانی که این حکم در محل است که با توجه به اجتماعی فاصله همچنین بهبود کمی و یا حداقل کاهش نمی دهد. او را تحت تاثیر قرار بود توسط آمار نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیشتر در مکان های بدون ماسک سفارشات.

در طول زمان خود را در میکروفون, Hancock, ستایش پلیس برای اقدامات خود و پیشنهاد کرد که می توانست تاثیر مثبتی بر مردم در عموم مشاغل که ممکن است مشکل در گذشته قانع کننده unmasked مشتریان به پوشش است. کارکنان در استراحتگاه کوه برخورد با گردشگران قبلا تنها می تواند "درخواست برای انطباق," او گفت:. "در حال حاضر این به آنها می دهد یک ابزار برای گفتن" نه یک انتخاب دیگر. همه ما باید پوشیدن ماسک برای محافظت از یکدیگر است.'" هنکاک همچنین بار دیگر تاکید کرد قصد زور و اجبار ابراز در خود کنفرانس مطبوعاتی در 14 ژوئیه به افزایش اقدامات اجرایی در دنور در مورد ماسک استفاده و پلیس آشکار است که منظور دولت نمی خواهد جایگزین مانند شهر یا شهرستان تلاش.

کافمن در ضمن اعتراف کرد که او نیست همیشه در هیئت مدیره با ماسک سفارشات اما تماشای داده ها را نگران کننده به نوبه خود او ساخته شده ذهن خود را تغییر دهید. "من به شدت حمایت ایالت, دستور," او گفت:. "من باور دارم که این بهترین و با حداقل تهاجم و پر هزینه بهداشت عمومی گزینه ای که در دسترس است برای ما برای جلوگیری از گسترش این COVID-19 ویروس. این گزینه ها به تعطیل کردن کسب و کار و نیروی مدارس ما بسته باقی می ماند اگر اقدامات پیشگیرانه گرفته و COVID تعداد افزایش به نقطه که در آن محدودیت بیشتر مورد نیاز هستند."

به علاوه یکی دیگر از Coffman دیدگاه: یک ایالت به منظور جلوگیری از یک "چهل تکه" از قوانین است که متفاوت از جایی به جای دیگر — یک نتیجه ناخواسته از انتخاب کردن بند در اخیر ماسک حکومت تصور توسط Tri-County Health. امید بستن به خارج نمی شود ممکن است تحت نظم به قلم پلیس که تاکید کرد که مردم نباید به پیگیری از آنچه که صلاحیت آنها در هر لحظه به می دانم که آنها در حال محافظت می شود.

سایر اطلاعیه ها شامل دو هفته وقفه در صدور واریانس به استان ها از وضعیت بهداشت عمومی به منظور یک اقدام مشابه به یکی گرفته شده توسط Denver, شهردار, Hancock, دیروز. و پلیس متعهد است که دولت قادر خواهد بود به ارائه یک پزشکی-درجه ماسک در هر هفته برای هر معلم و فرعی کارکنان مدرسه در مناطق در سراسر کشور.

هنوز ماسک سفارش باقی مانده در کانون, در بخشی به دلیل شرایط کامل پلیس در توجیه آن است. "زمان عمل است و در حال حاضر," او گفت:. "ما واقعا بر روی لبه چاقو را. بسیاری از نزدیکی متحده به ما نشان داده اند که چه اتفاق خواهد افتاد اگر ما دوباره ما جای پا و اجتماعی فاصله و ماسک جدی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب