COVID-19: آنچه در آن مانند به فروشگاه در یک منطقه دنور شیوع پادشاه Soopers

آخرین لیست از COVID-19 شیوع سایت منتشر شده در مارس 20 کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ویژه یک مطلب

توسط MORVARIDEASIA در 2 خرداد 1399

آخرین لیست از COVID-19 شیوع سایت منتشر شده در مارس 20 کلرادو توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست ویژه یک مطلب جدید که راه بیش از حد نزدیک به خانه. شامل شاه Soopers در 11747 غرب یکن کریل خیابان که در آن خانواده من خرید برای نزدیک به سی سال است.

و ما نیاز به مواد غذایی است.

اولین غریزه بود برای رفتن به یکی دیگر از منطقه بازار در عوض اما ترکیبی از وفاداری و حس کنجکاوی تغییر ذهن من. من با تعجب: تا به حال جدید پروتکل های ایمنی قرار داده شده است در محل در فروشگاه برای جلوگیری از عفونت? و خواهد جای من می دانستم که خیلی خوب احساس متفاوت در حال حاضر که دولت تا به حال نشان داد که چهار نفر از کارکنان در حال پایین آمدن با این ویروس ؟

پاسخ به این سوال زخم بودن "نیست که من می توانم بگویم" و "کاملا."

زمزمه که یکن کریل پادشاه Soopers حال COVID-19 شیوع شروع رویه در رسانه های اجتماعی در روز قبل از CDPHE اعلامیه با برخی از خبرنگاران تبديل گزارش به شایعات بی اساس بودن شناور توسط alarmists. اما صبح دیروز, مارس 21 زمانی که من و همسرم بازدید, کسب و کار ثابت بود. یا کلمه تا به حال بدست نمی رتبهدهی نشده است, و یا اکثر مردمی در عادت رفتن وجود دارد اعتماد به نفس آنها می شود امن به عنوان طولانی به عنوان آنها در زمان مناسب اقدامات احتیاطی مانند حفظ فاصله شش پا و یا بیشتر از مشتریان دیگر.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

انجام این کار می تواند روی حیله و تزویر ، عمده پروژه های بازسازی بدست کرده بود در راه یک زن و شوهر از ماه یا تا قبل از همه گیر ضربه کلرادو نیروی کامل و فروشگاه باقی می ماند بسیار یک کار در حال پیشرفت است. سقف های کاذب حذف شده اند در بسیاری از مکان های ترک چراغ های اویزان سربار و دسترسی به برخی از بخش هایی از فضای محدود شده است. قابل توجه دلی بود تعطیل و سوار بر نوسازی در هفته گذشته و یا دو.

حتی بیشتر مشکل: بسیاری از راهرو منتقل شده به جای ساخت و ساز و برخی از آنها باریک تر از معمول خود را عرض پنج تا شش فوت از جمله یکی که در آن محصولات کاغذی مجهز — بالا-تقاضای بخش در طول همه گیر می شود مطمئن شوید. که در امتداد مسیر و دیگران مشتریان رفتن در جهت مخالف به سادگی باید به یکدیگر پاس در عرض دو پا و یا مهم نیست که چقدر با وجدان آنها ممکن است.

The construction project at the 11747 West Ken Caryl Avenue King Soopers has resulted in some aisles being narrowed, making social distancing difficult.گسترش

پروژه ساخت و ساز در 11747 غرب یکن کریل خیابان شاه Soopers منجر به برخی از راهرو بودن تنگ, ساخت اجتماعی فاصله دشوار است.

عکس از مایکل رابرتز

اضافه کردن به این مشکلات هستند و تعداد زیادی از کارکنان پر آبی رول-نذری (آنها در مورد طول دو استاندارد چرخ دستی قرار داده شده و بینی به بینی) با آیتم هایی که از راه دور خریداران سفارش آنلاین برای پارکینگ-بسیاری انتخاب کنید تا. ما در برخورد با یک راهرو حاوی دو تا از این مفتولهای که اساسا مسدود شده دسترسی و حضور و حتی در ترکیب با دیگر مشتریان مورد نیاز این نوع مدیریت ترافیک است که ممکن است گیج کردن کلرادو بخش حمل و نقل به خصوص با توجه به این که تنها اجتماعی فاصله کف برچسب بر روی مشاهده شد در منطقه پرداخت و در نزدیکی بخش تولید.

در روزهای اولیه از COVID-19 است گسترش بسیاری از کارگران در فروشگاه پوشیده نیست و صورت پوشانده اند. که پس از تغییر فرماندار Jared پلیس ساخته شده ماسک اجباری برای سوپر مارکت کارگران در تعامل با مردم و در 21 همه کارکنان پوشیده بودند و یکی به غیر از دیپلم shagging چرخ دستی در پارکینگ — به علاوه یک در خارج از فروشنده که عینک خود را زیر چانه اش.

استفاده از ماسک در میان مشتریان نزدیک به 90 درصد و در حالی که مردان بیشتر احتمال دارد به رد آنها را بر اساس مشاهدات ما بیش از چند ماه گذشته این نسبت در این پادشاه Soopers بود و نزدیک به پنجاه-پنجاه است. یک تعداد انگشت شماری از زنان جوانتر بود و خود بینی و دهان خود را بر روی صفحه نمایش کامل, آیا به عنوان یک زن مسن با صدا غذا خوردن در افراد آسیب پذیر در محدوده سنی که ممکن است ساخت جسورانه بیانیه سیاسی است که در آن او به معنای واقعی کلمه شرط بندی ، این maskless دیدن, در ضمن نشان داده شد توسط برخی نوجوانان و پنجاه و چیزی مرد با پوشیدن یک تی شرت بزرگداشت یک کنسرت توسط مرده و شرکت — یک عبارت است که طنین انداز در راه های مختلف تحت این شرایط است.

اجتماعی فاصله بهتر بود در شمارنده وارسی, که در آن ما کارگر عینک هر دو یک ماسک و دستکش (بسیاری از همکاران خود صرفنظر دومی) و پشتکار اسپری کردن کار خود را در منطقه و چرخ دستی با مواد ضد عفونی کننده بین مشتریان — چیزی که تا به حال انجام شده است قبل از تعیین شیوع بیش از حد. اما این منطقه به هم ریخته و منجر به خروج به معنای بیشتر از نزدیک و شخصی برخورد با مراجعان در راه بازگشت در خارج.

ادامه ساخت و ساز می افزاید اضافی سطح از دشواری را برای مردمی که در این شاه Soopers به ایمنی, اما انجام این کار است که قطعا ممکن است که ما شاهد لحظاتی بعد هنگامی که ما متوقف شده در نزدیکی یک Safeway, در 12442 غرب یکن کریل خیابان در جستجوی بهداشتی دستمال مرطوب که خارج از بورس. که در آن فروشگاه از راهروی تبدیل شده بود به یک راه راه برای جلوگیری از شانه به شانه عبور می کند که مشترک بودند در شاه Soopers و کوچکتر دیگر اقدامات مانند دیدن از طریق پوشش روی کارت اعتباری, صفحه کلید, افزایش اعتماد به نفس بیش از حد.

البته هیچ گفتن چقدر تفاوت این تلاش ها ساخته شده و در دراز مدت با توجه به همه جا حضور COVID-19 در کلرادو. اما به عنوان اقتصادی بازگشایی دولت جمع آوری بخار تعدادی از شیوع بیماری تقریبا قطعا رشد و باید برای بقیه از ما به تعامل در مدیریت ریسک در هر زمان ما گام به گام در داخل یک فروشگاه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن