قبرس: ویروس-آلوده مهاجران ممکن است عبور به جنوب

نیکوزیا, قبرس (AP) — پناه جویان مبتلا به کروناویروس می تواند تراوش از طریق متخلخل خط آتش بس در قومی تقسیم مدیت

توسط MORVARIDEASIA در 29 تیر 1399

نیکوزیا, قبرس (AP) — پناه جویان مبتلا به کروناویروس می تواند تراوش از طریق متخلخل خط آتش بس در قومی تقسیم مدیترانه جزیره قبرس کشور, وزیر بهداشت هشدار داد پنج شنبه.

وزیر Constantinos Ioannou با اشاره به "مشکل" پس از یک تعداد از مهاجران که به تازگی از مرز جدایی طلب شمال به دنبال پناهندگی در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده جنوب را آزمایش مثبت برای COVID-19.

Ioannou گفت: دولت دستور داده بود دو ماه پیش که همه مهاجران تحت آزمایش برای COVID-19 قبل از آنها وارد مراکز پذیرش است. حداقل هشت سوریه مهاجران که عبور جنوب در هفته گذشته بنا به گزارش تست مثبت است.

Ioannou گفت coronavirus چک های در حال انجام در چندین نقطه عبور که نقطه 180 کیلومتر (120 مایل) U. N. کنترل منطقه حائل. اما مهاجران به دنبال دیگر بیشتر از راه دور راه برای عبور به جنوب که بخشی از اتحادیه اروپا است.

گذرگاه ها را باز کرد در اواخر ماه گذشته پس از تعطیل برای سه ماه با توجه به کروناویروس محدودیت. اما دولت قبرس هنوز ممنوعیت عبور از خارجی ها به دلیل عدم اطمینان بیش از عفونت با ویروس رای دادن در شمال. در جنوب قبرس دیده است بیش از 1000 عفونت و 19 تأييد ویروس مرگ و میر.

"این ویروس هنوز هم در اینجا ما بدست نمی خلاص شدن از شر آن را به عنوان بسیاری از فکر می کنم و اگر ما را نمی, اقدامات حفاظتی و سپس ما ممکن است یک مشکل در آینده" Ioannou گفت.

قبرس تقسیم شد در سال 1974 زمانی که ترکیه حمله کرد و پس از کودتا با هدف اتحاد با یونان است. تنها از سوی ترکیه به رسمیت می شناسد ترکیه به قبرس و اعلام استقلال شمال. این کشور عضو اتحادیه اروپا در سال 2004 اما تنها قبرسی های یونانی و دیگران در جنوب لذت بردن از عضویت کامل.

بیش از سه چهارم از مهاجران که به دنبال پناهندگی در جنوب قبرس بیش از عبور از شمال.

___

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب