اطلاعات پزشکان: تعویض به جی میل ؟ راهنمایی و ترفندها برای گرفتن سازگار

س: من در مدت زمان طولانی از چشم انداز کاربر و جدید به Gmail بنابراین هر گونه راهنمایی برای گرفتن سازگار خواهد

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

س: من در مدت زمان طولانی از چشم انداز کاربر و جدید به Gmail بنابراین هر گونه راهنمایی برای گرفتن سازگار خواهد بود قدردانی است.

یک: تغییر سخت است به خصوص وقتی که می آید به کامپیوتر های ما, اما وجود دارد بسیاری از مزایای استفاده از جی میل بیش از یک سنتی برنامه ایمیل که منحنی یادگیری خواهد شد به ارزش تلاش.

یکی از چیزهایی که در مورد Gmail که سرویس ایمیل شما با استفاده از آن می تواند تبدیل به اصلی خود را رابط.

هنگامی که شما ساخته شده سوئیچ شما دیگر مدیون به هر کامپیوتر خاص به دلیل تمام طول می کشد یک مرورگر وب برای دسترسی به ایمیل خود را از هر دستگاه و یا محل سکونت در جهان است.

این نکات فرض کنیم شما با استفاده از Gmail را از کامپیوتر خود را به طوری که برخی از ویژگی های مورد بحث ممکن است به نظر می رسد اگر شما با استفاده از برنامه Gmail بر روی یک دستگاه تلفن همراه.

Gmail همچنین دارای برخی از بهترین پیام ناخواسته فیلتر فن آوری و همچنین به عنوان یک تعداد زیادی از افزودنی از ابزار های شخص ثالث فروشندگان که واقعا می تواند در بهبود بهره وری خود را.

بایگانی مقابل حذف

آرشیو حذف پیام ها از صندوق پستی خود را و آن را به یک بخش خصوصی است که شما به راحتی می توانید از طریق جستجو بعد. این یک ابزار مدیریت است که اجازه می دهد تا شما را به روشن کردن صندوق پستی خود را اما هنوز هم نگه داشتن پیام های در دسترس برای استفاده در آینده (با کلیک بر روی "all mail").

جستجو

این است که احتمالا یکی از قدرتمند ترین ابزار ها در Gmail آن را به عنوان اهرم گوگل در صنعت جستجو پیشرو فن آوری است.

با استفاده از کلمات کلیدی ساده معمولا پیدا کردن پیام های شما دنبال آن هستید اما اگر شما تا به حال نیاز به واقعا خاص کلیک بر روی پیکان رو به پایین در سمت راست را کنار جعبه جستجو برای گزینه های بیشتر.

چرت زدن

اگر شما به طور مداوم بمباران پیامهای ایمیل جدید شما به راحتی می توانید چرت زدن هر پیام پس از آن می آید و به شما در زمان مناسب. آن را در دسترس بر روی هر پیام از طریق آیکون ساعت که به نظر می رسد در سمت راست هر زمان که شما در حال معلق در هوا بیش از هر پیام.

همه خود را snoozed پیام همیشه در دسترس است با کلیک کردن بر روی "snoozed" برچسب از ستون سمت چپ.

میانبرهای صفحه کلید

این است که در آن همه چیز می تواند واقعا موثر است. اول مطمئن شوید که شما روشن این ویژگی را با کلیک کردن بر روی آیکون چرخ دنده در بالا سمت راست جیمیل و سپس کلید "مشاهده تمام تنظیمات."

شما نیاز به اسکرول کردن در مورد نیمه راه برای دیدن گزینه برای کلید های میانبر صفحه کلید. در حالی که شما وجود دارد را برخی از زمان برای بررسی گزینه های دیگر که به طور چشمگیری می تواند تغییر راه Gmail برای شما کار می کند.

هنگامی که شما می خواهید تعداد زیادی از میانبرهای صفحه کلید در دسترس مانند بهره برداری از "c" برای نوشتن یک پیام جدید "!" به گزارش دادن پیام "e" برای بایگانی کردن پیام ها و "#" حذف یک پیام.

گوگل نوشته شده است یک لیست کامل از میانبرهای صفحهکلید موجود در Gmail به کمک صفحه پشتیبانی.

حالت محرمانه

اگر شما می خواهید برای جلوگیری از دریافت کنندگان از حمل و نقل چاپ و کپی یا دانلود پیام خود را با کلیک بر روی آیکون است که به نظر می رسد مانند یک ساعت با یک قفل به سمت راست از دکمه ارسال در پایین. این حالت همچنین اجازه می دهد تا به شما برای ایجاد تاریخ انقضا برای پیام.

حفاری در برای اطلاعات بیشتر

وجود دارد بسیاری از امکانات و گزینه های موجود در جیمیل است که می تواند کشف شود به سادگی با کلیک کردن بر روی آیکون و بررسی همه زبانه ها در منوی تنظیمات که زمان و صرف خواهد شد.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب