Davarie آرمسترانگ چهارم, نوجوان سیاه, کشته در یک هفته در دنور

دنور دفتر معاینات پزشکی را شناسایی کرده است و اطفال کشته شده در شنبه, جولای 11, در 4500 جلوگیری از کانزاس به ع

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

دنور دفتر معاینات پزشکی را شناسایی کرده است و اطفال کشته شده در شنبه, جولای 11, در 4500 جلوگیری از کانزاس به عنوان راه هفده ساله Davarie آرمسترانگ. با توجه به پزشکی قانونی دفتر "شیوه ای از مرگ است و قتل."

این شش کلمه عبارت استفاده شده است اغلب توسط معاینات پزشکی در روزهای اخیر. هشت قتل در محل مایل بالا شهر بین ژوئیه 1 و 8 ژوئیه و بسیاری از قربانیان و مردم از رنگ که passings شد به سرعت تبدیل از تراژدی به آمار. آرمسترانگ که تا به حال شده است با حضور در یک مهمانی در خانه بود نهم قربانی نیز به عنوان سومین سیاه نوجوان (چهارده ساله Xzavier ذغال سنگ و پانزده ساله موسی Chaney هریس کشته شده در جولای 8) و چهارم و نوجوان نوزده ساله Tayvion واشنگتن کشته شد در جولای 6) به مرگ با روش های خشونت آمیز در شش روز.

عظمت از دست دادن برای کسانی که می دانستم و دوست داشتم آرمسترانگ خلاصه است در مقدمه به GoFundMe صفحه ایجاد شده در پی مرگ او.

"Davarie آرمسترانگ شد و یک مرد جوان که در یکی از معلم کلمات ندارد به صحبت می کنند به نور تا یک اتاق'" به آن اشاره می کند. "او اختصاص داده شده و دوست پسر شگفت انگیز هم تیمی و بخش عظیمی از جنوب HS."

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

آرمسترانگ بود, چند, ورزش, ورزشکار در دنور جنوبی دبیرستان, شرکت در, فوتبال, بسکتبال و میدانی. صفحه خود در حداکثر ورزشی, سایت جام جم بسته بندی شده با فیلم های خود را همه فن حریف زمین دستاوردها از جمله کلیپ از 2019 بازی در مقابل دروازه Ponderosa میراث فرهنگی و, Aurora, Central. او در مورد شروع سال ارشد و بنا به گزارش ها تا به حال به تازگی تور دانشگاه در تعدادی از تاریخی سیاه و سفید کالج ها.

به جای گرفتن یک فرصت برای برنامه ریزی برای آینده ای روشن آرمسترانگ تبدیل شده است و دیگر بی اندازه از دست دادن برای جامعه به عنوان شهردار مایکل هنکاک را روشن ساخته های اخیر صدای جیر جیر. "من دل به شنیدن در مورد از دست دادن یکی دیگر از فرد جوان در جامعه ما به اسلحه و خشونت" هنکاک نوشت: در جولای 12, قبل از شناسایی آرمسترانگ به عنوان آخرین قربانی است. "این شخصی است نه فقط برای خانواده های غلبه بر غم و اندوه است اما برای هر یک از ما که تماس دنور چرا که ما در حال شکست جوانان ما زمانی که آنها به ما نیاز دارند بیشتر است."

دنور قتل در حال حاضر در حال اجرا در سرعت بیش از 40 درصد بالاتر از مدت مشابه در سال 2019 و بسیاری از کسانی که مرده ام از سلاح گرم (یا قتل یا به معنای دیگر) در این شهرستان در طول سال به روز شده است ، ملی تفنگ خشونت یادبود شامل این نام و همچنین به عنوان لینک به ادای احترام صفحات:

ارمیا باکا سن 17
Jayden Calloway سن 20
Joryn دین سن 21
Fabian مدینه سن 15 سالگی
هدر پری سن 21
ایزابلا Thallas سن 21
Kaylani Hayter سن 20

علاوه بر جوان بودن بسیاری از این قربانیان افراد از رنگ درست مثل آرمسترانگ, ذغال سنگ, Harris واشنگتن و بسیاری دیگر قبل از آنها. و 2020 است که به سختی بیش از نیمی از.

اگر شما هر گونه اطلاعات در مورد Davarie آرمسترانگ, قتل, تماس با مترو دنور Crime Stoppers در 720-913-7867.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب