بست کنگره شیفت ویروس تمرکز برای کسب و کار کوچک کمک

واشنگتن (AP) — بن بست رسیده بیش از بزرگ بعدی coronavirus امداد لایحه کنگره تغییر توجه خود را به بیشتر از متوسط

توسط MORVARIDEASIA در 6 خرداد 1399

واشنگتن (AP) — بن بست رسیده بیش از بزرگ بعدی coronavirus امداد لایحه کنگره تغییر توجه خود را به بیشتر از متوسط تعمیرات اساسی کسب و کار کوچک کمک امید کمک به کارفرمایان بازگشایی مغازه ها و زنده ماندن از این بیماری همه گیر.

دو حزبی قانونی که به کارفرمایان کوچک زمان بیشتری را به استفاده از یارانه های دولت فدرال برای حقوق و دستمزد و سایر هزینه ها است که انتظار می رود به تصویب مجلس این هفته به عنوان قانونگذاران بازگشت به واشنگتن به صورت مختصر از دو روز جلسه.

در عین حال غایب از دستور کار رسمی مذاکرات بین رهبران کنگره در آینده "فاز" فدرال coronavirus پاسخ. دموکرات ها در حال حاضر تحت فشار قرار دادند 3 تریلیون دلار به علاوه اندازه گیری از طریق خانه اما مذاکرات با ایران-کنترل سنا و کاخ سفید هنوز به آغاز خواهد شد.

"ما نمی تواند نگه داشتن propping تا اقتصاد برای همیشه" رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: در لکزینگتون. این یکی از اولین حضور در خانه اش در ایالت کنتاکی از اواسط ماه مارس با توجه به همه گیر.

"راه حل نهایی است که شروع به بازگشت به حالت عادی" او گفت:. "وجود دارد سه چیز است که ضروری است به طور عادی — تست درمان و واکسن."

مجلس سنا خواهان تقسیم می شوند در مراحل بعدی و با احتیاط از دیگر آلاینده مذاکره که در آن دموکرات ها و کاخ سفید تماس عکس. آنها همچنین تقسیم بر یک عنصر مرکزی — چقدر کمک برای ارائه به دولت و دولت های محلی و دیگر coronavirus پاسخ پس از زودتر امداد صورتحساب تقریبا بالغ بر 3 تریلیون دلار.

حتی به آنها ضربه "مکث" در یک بزرگتر لایحه جمهوری خواهان و مشتاق در مورد بهبود چک حفاظت از برنامه بود که تاسیس شده در ماه مارس تحت 2 تریلیون دلار مراقبت در عمل و پر شد در ماه گذشته. تمام گفته کنگره ارائه شده حدود 660 میلیارد دلار برای این برنامه

مارکو روبیو سناتور. R-Fla., کلید معمار کمک گفت: در مصاحبه ای که با برنامه های منتقل شده از یک بود که در نظر گرفته شده برای حفظ حقوق جریان در زمان خاموش شدن به یک پل برای کمک به کسب و کار پرداخت کارگران به عنوان آنها بازگشایی — در بسیاری از موارد در کمتر از ظرفیت کامل.

"از آن گرفته شده در سطح های مختلف از اهمیت اکنون" روبیو گفت. "برنامه تکامل یافته از به سادگی با نگه داشتن افراد بیکار در واقع کمک به rehire مردم به این کسب و کار باز کردن اما جریان نقدی نشدم."

به مجلس لایحه ارائه 24-هفته پنجره به صرف PPP بودجه و از بین بردن نیاز است که 75 درصد از بخشایش وام تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هزینه های حقوق و دستمزد. هدف این است که به کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر به پرداخت اجاره بها و سایر هزینه های سربار مانند نصب تجهیزات حفاظتی.

تحت برنامه اصلی کسب و کار نیاز به صرف پول وام در عرض هشت هفته پنجره به وام خود را ببخشند. که مهلت نزدیک است. بدون بخشش آنها را یک بار بدهی است که برای بسیاری از خواهد بود سخت به خرس در مبارزه اقتصادی.

اما هشت هفته پنجره ایجاد کرده است به یک معضل به خصوص برای رستوران ها. طبق قانون آنها ملزم به rehire تمام گذاشته و کارگران با وجود بسته بودن و یا محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل. بسیاری از صاحبان رستوران ها می ترسید که استفاده می کنند تا خود را به پول وام قبل از اینکه مجاز به بازگشایی و یا دوباره باز با کاهش درآمد به دلیل اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

خانه بازگشت به واشنگتن برای رای گیری روز شنبه پس از حمله داعش — که در زنگ تفریح بعد از گذراندن سه هفته گذشته در واشنگتن شده و با ضربه زدن تصمیم بالا دموکرات ها تا حد زیادی به ماندن در خارج از جلسه در طول بیماری همه گیر.

خانه ایران رهبر کوین مک کارتی را اعلام کرد که طرح دعوی شنبه در مقابل سیستم جدید پروکسی رای گیری. تایید شده توسط آمریکا در اوایل این ماه برای اولین بار از نوع خود قوانین تغییر خواهد بود در تمرین این هفته به عنوان ده ها تن از قانونگذاران ثبت نام به یکی دیگر رای از طرف آنها به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از سفر به واشنگتن است. جمهوری خواهان تماس بگیرید و آن را خلاف قانون اساسی است.

مجلس نانسی پلوسی به نام طرح دعوی در دادگاه یک "غم شیرین" به عنوان ملت ویروس های مربوط به مرگ و میر روش 100,000.

به نظر می رسد این خانه می تواند از جلسه برای بسیاری از ماه ژوئن به عنوان به خوبی. این خانه که بیش از چهار بار به عنوان بسیاری از اعضای این 100 نفر سنا عامل تحت کاپیتول پزشک ارشاد به واشنگتن باقی مانده است تحت اقامت-صفحه اصلی سفارشات.

رهبر اکثریت Steny Hoyer, D-Md., گفت: بسیار وجود دارد قانون آماده برای طبقه آرا و کمیته فقط شروع به نوشتن باید با تصویب قوانین مانند آژانس لوایح بودجه سالانه سیاست دفاعی اندازه گیری و عمده با عبور نمود از پروژه های آب.

Hoyer سیاسی گفت: پیام صورتحساب معمولا یک ویژگی از انتخابات سال هستند به احتمال زیاد به عقب در حال حاضر به عنوان رای گیری در خانه تبدیل شده است دشوار و وقت به دلیل اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

در این میان دموکرات ها با تمرکز بر شعار بیش از 3 تریلیون دلار اندازه گیری است که آنها گذشت در اوایل این ماه بیش از 1800-صفحه اندازه گیری گردد در پاسخ به Pelosi را اندرز است که آنها "به تالار" در پاسخ.

جمهوری خواهان و کاخ سفید را رد کرد این لایحه به عنوان یک لیبرال آرزو-لیست, اما آنها هنوز به یکی شدن در اطراف یک جایگزین با وجود اذعان به نیاز به بیشتر اقدام قوه مقننه.

یک ایده به دست آوردن با بخار در میان جمهوری خواهان — تحت فشار قرار دادند تشکر. کوین بردی از تگزاس و ایالت و سناتور " راب پورتمن از اوهایو -- که ارائه پاداش به افراد بیکار که بازگشت به شغل خود. این بحث به عنوان یک جایگزین برای 600 $در هر هفته مکمل بیکاری که منقضی ژوئیه 31.

"این چیزی است که ما به دنبال در با دقت بسیار" گفت: کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow. او به نام بیکاری کمک "عمده بازدارنده برای رفتن به کار می کنند."

___

آسوشیتد پرس نویسندگان جویس روزنبرگ در نیویورک و بروس Schreiner در Lexington, Ky., کمک کرده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب