تمرد رشد می کند به عنوان گرجستان فرماندار بلوک های محلی, ماسک, قوانین

آتلانتا (AP) — شهرداران در آتلانتا و دیگر شهرستانها گرجستان و جدایی خود سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. برایان ک

توسط MORVARIDEASIA در 26 تیر 1399

آتلانتا (AP) — شهرداران در آتلانتا و دیگر شهرستانها گرجستان و جدایی خود سرپیچی از رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ در روز پنج شنبه گفت: آنها می خواهند نیازهای خود را برای مردم به پوشیدن ماسک در به در محل باقی می ماند حتی پس از جمهوری خواه و فرماندار به صراحت منع شهرها و استان ها از الزامی چهره پوشانده اند.

مقامات در حداقل 15 گرجستان شهرها و استان ها از جمله آتلانتا شهردار Keisha لنس کف دستور داده بود ماسک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و بسیاری از آنها در تخلیه خشم در کمپ swatting کردن تلاش های خود را.

"شهردار منظور باقی می ماند در اثر علم و اطلاعات را به درایو این شهر تصمیم گیری" مایکل اسمیت سخنگوی کف نوشت: در یک متن. "ماسک های صرفه جویی در زندگی می کند."

کمپ نمی کند مخالفت کرد و گفت او به شدت از ماسک-پوشیدن برای مبارزه با گسترش COVID-19 عفونت. او سفر دولت در اوایل این ماه به تشویق چهره پوشانده اند. اما او را حفظ کرده است برای هفته ها است که شهرها و استان ها ندارد و قدرت نیاز به ماسک در اماکن عمومی گفت: هیچ محلی سفارش می تواند بیشتر یا کمتر محدود از ایالت داد.

که متوقف نمی دولت های محلی از ادامه به تصویب خود حکم تا روز شنبه در غیر این صورت روال تجدید قوانین حاکم بر عملیات کسب و کار و سفارش پزشکی vulnerably مردم به ماندن در خانه کمپ ساخته شده است که ممنوعیت صریح و روشن. او رفت تا آنجا که به می گویند دولت های محلی نمی تواند سفارش ماسک در اموال خود را که شامل آتلانتا فرودگاه.

اگر چه ملی بهداشت مقامات خواسته اند تا مردم را به استفاده از ماسک رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر نشده هر کشور هدایت. بیست و پنج ایالت و ناحیه کلمبیا در حال حاضر نیاز به ماسک.

کمپ موضع نه تنها shying دور از یک ایالت سفارش اما تلاش برای نوار محلی از سازماندهی خود را — برگ او ایستاده عملا به تنهایی. در جنوب فرمانداران جمهوریخواه در ایالت تنسی کارولینای جنوبی و فلوریدا که در برابر آمریکا و ایالت ماسک قیمومیت اما حوزه های قضایی محلی اجازه می دهد برای پیاده سازی آنها. فرمانداران جمهوریخواه در آلاباما و تگزاس و دموکرات ها در کنتاکی لوئیزیانا و کارولینای شمالی را صادر ایالت ماسک مورد نیاز است.

دموکراتیک مقامات محلی منفجر کرد تا در کمپ ممنوعیت. ساوانا شهردار Van Johnson اولین بار به سرپیچی از کمپ با سفارش ماسک در تاریخ 1 ژوئیه در زمان به توییتر شنبه شب به lambaste فرماندار.

"آن را به طور رسمی رسمی. فرماندار کمپ نمی لعنت درباره ما" جانسون نوشت. "هر مرد و زن برای خودش. چشم پوشی از علم و زنده ماندن بهترین شما می توانید."

دیگران کمتر مقابله و اما نشانه های آنها نمی خواهد برابر شده است.

"من شده اند در ارتباط منظم با شهرداران در گرجستان شهرستانها با ماسک مورد نیاز و آرزو میکنیم که محلی ما نیاز به در محل باقی می ماند" آتن-Clarke County شهردار کلی Girtz نوشت: در یک ایمیل به آسوشیتد پرس. "ما به شدت اعتقاد دارند این است که در درون ما باشند."

کمپ را 2018 فرمانداری حریف استیسی آبرامز که مانند آتلانتا در کف تحت بررسی است برای تبدیل شدن به جو بایدن معاون ریاست جمهوری نامزد گفت: MSNBC گفت: "از آغاز این فاجعه برایان کمپ نشان داده است او به هیچ وجه صلاحیت در این فرایند است."

چهارشنبه اعداد نشان داد حدود 2,800 افراد بستری در سطح ایالت در گرجستان با COVID-19 بیماری تنفسی بالاترین در تاریخ ثبت شده و نزدیک به دو برابر مجموع در ژوئیه 1. دولت گزارش 84 درصد از بیمارستان ها' در دسترس بحرانی تخت در حال استفاده هستند اگر چه برخی از بیمارستان ها می گویند که باز کردن فضای بیشتر و بیشتر ،

گرجستان به طور کلی تا به حال نزدیک به 128,000 تایید عفونت و حدود 3,100 مرگ و میر به طور کلی همانطور که از شنبه, اگر چه کارشناسان می گویند بسیاری از مردم قرارداد این بیماری هستند اما هرگز مورد آزمایش قرار. برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. بیشتر بهبود می یابند اما برخی می تواند به شدت بیمار و یا می میرند.

جانسون اعلام کرده بود ساوانا را شروع fining کسب و کار است که نمی منطبق اما مجازات نشده آغاز شده است. ساوانا پلیس سخنگوی وزارت Keturah گرین گفت که افسران باید بیشتر شده است آموزش به مردم در مورد این شهر ماسک مورد نیاز و توزیع ماسک را به افرادی که به آنها نیاز دارید با کمی مشکل است.

"افسران ما نداشته اند به هر تقدیر نامه هنوز" گرین گفت. "از طریق ارتباط بوده و قادر به دریافت داوطلبانه انطباق است."

برخی از گروه های کسب و کار در حال حمایت از کمپ ، گرجستان انجمن رستوران, مدیر اجرایی, Kelly برمر گفت: این کمپ انجام داده است "قابل توجه" در پیشرو گرجستان است. او گفت: یک ایالت دستور مناسب نیست با توجه به گرجستان اندازه و تنوع است. اما او همچنین گفت: قوانین محلی می تواند گیج کننده به جای آن گفت: کسب و کار باید تصمیمات خود را در مورد نیاز به مشتریان به پوشیدن ماسک. یک گروه از کسب و کار طراحی یک برنامه به نام گرجستان ایمنی وعده آن را تشویق می کند رعایت داوطلبانه.

"برای کسب و کار دست و پنجه نرم کردن با 535 مختلف شهری احکام و 159 مختلف شهرستان موجب جنون است," برمر گفت. "داشتن یک مجموعه ای از دستورالعمل های بسیار مهم است.

___

دنبال AP پوشش همه گیر در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن