Dem آب و هوا برنامه ریزی خواهد شد و انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050

واشنگتن (AP) — آمریکا روز سه شنبه پرده برداری از یک طرح برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که یک هدف net-z

توسط MORVARIDEASIA در 10 تیر 1399

واشنگتن (AP) — آمریکا روز سه شنبه پرده برداری از یک طرح برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی است که یک هدف net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 در حالی که هل دادن انرژی های تجدید پذیر مانند باد و انرژی خورشیدی و پرداختن به محیط زیست بی عدالتی که مضرات کم درآمد و اقلیت.

انتخابات سال طرح حمایت مجلس نانسی پلوسی و دیگر رهبران کمتر است بلند پروازانه تر از یک جارو سبز معامله جدید است که یک گروه مترقی و دموکرات مشخص شده در سال گذشته برای مبارزه با تغییر آب و هوا و ایجاد هزاران شغل در انرژی های تجدید پذیر.

سبز جدید معامله و پشتیبانی توسط Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. خواستار چشمگیر مراحل عملا از بین بردن ایالات متحده انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2030 با هدف نشست "100% از قدرت تقاضا در ایالات متحده از طریق پاک و تجدید پذیر و صفر-انتشار منابع انرژی" از جمله انرژی هسته ای.

جدید طرح مطرح شنبه در 538 صفحه گزارش, مجموعه طیف وسیعی از اهداف از جمله 45 درصد کاهش تا سال 2030 از انتشار گازهای گلخانه ای که باعث گرم شدن کره زمین. این طرح نیز نیاز خواهد بود که در 2035 اتومبیل های جدید منتشر می کنند بدون گازهای گلخانه ای در حالی که کامیون سنگین خواهد از بین بردن آن تولید گازهای گلخانه ای توسط 2040. این طرح از بین بردن کلی تولید گازهای گلخانه ای از بخش برق توسط 2040 و اما از بین بردن گازهای گلخانه ای از تمام بخش های اقتصادی تا سال 2050.

طرفداران می گویند که طرح ارائه شده توسط دموکرات ها در خانه انتخاب کمیته بحران آب و هوا, توسط 2050 خواهد صرفه جویی بیش از 60 ، 000 آمریکا زندگی می کند هر سال به لطف کاهش آلودگی هوا و همچنین حدود 8 تریلیون لطف بهداشت و مزایای آب و هوا.

"دموکرات می دانم بحران آب و هوا ضروری است بحران های تهدید کننده سلامت عمومی مشاغل, و, اقتصاد, امنیت ملی و ارزش های" پلوسی گفت: سهشنبه در کنگره آمریکا در کنفرانس خبری.

"ما امروز در اینجا به ارائه دیدگاه و امید" گفت: Rep. کتی کرچک, D-Fla., معاون آب و هوا پانل. او به نام دموکرات طرح "تحول نقشه راه برای حل بحران آب و هوا" و متعهد است که آن را نشانی, عدالت زیست محیطی و آسیب پذیر جوامع که رنج می برند از اثرات آلودگی هوا و آب و زباله های صنعتی.

"سلامت خانواده های ما و هوایی که ما تنفس در قلب ما طرح" کرچک گفت:, و اضافه کرد که این طرح ایجاد شغل خوب و پردرآمد در انرژی خورشیدی و انرژی باد, تولید وسایل نقلیه الکتریکی و تضمین این که جوامع بیشتر انعطاف پذیر به جاری شدن سیل شدید گرمای شدید طوفان و آتش سوزی.

دموکراتیک طرح شبیه به یکی پیشنهاد شده توسط معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای رئیس جمهور. بایدن طرح نیز مجموعه یک هدف برای net-zero انتشار گازهای گلخانه ای تا سال 2050 و وعده اجرای یک مکانیزم است که شامل نقطه عطف اهداف بعد از سال 2025 است.

یک سخنگوی بایدن تحسین پلوسی و آمریکا برای ادامه به تغییر آب و هوا یک اولویت است. به عنوان رئیس جمهور بایدن "را به کار با کنگره برای اجرای جسورانه دستور کار است که آدرس آب و هوا, اورژانس های دستیابی به عدالت زیست محیطی و ایجاد شغل خوب و پردرآمد," سخنگوی مت هیل گفت.

طرح جدید دریافت فوری پشتیبانی از بیش از 90 خارج از سازمان و از جمله عمده گروه های زیست محیطی و رهبران عدالت محیطی و کشاورزی و بهداشت و حمل و نقل.

جمهوری خواهان ناودان این طرح به عنوان یک شغل قاتل که به نفع چین بیشتر از ایالات متحده است. طرح "مجازات اقتصاد آمریکا" و "می دهد یک پاس رایگان به چین" به آلوده گفت: خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا.

در نشانه ای از تغییر سیاسی در محیط دموکراتیک طرح به شدت بر محیط زیست و عدالت اشاره می کند که این گزارش را انتشار می آید به عنوان ملت وضعیتی وخیم از یک آبشار از بحران از جمله COVID-19 بیماری همه گیر. که به کشته شدن بیش از 120,000 آمریکایی; اقامت در خانه سفارشات و کسب و کار بسته شدن قرار داده است که 40 میلیون آمریکایی از کار; و در سراسر کشور تظاهرات در پاسخ به پلیس کشتن یک غیر مسلح سیاه جورج فلوید.

در طول این بحران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است "موفق به رهبری این کشور در یک متحد و دلسوز پاسخ در عوض انتخاب فن شعله های آتش از اختلاف و بی اعتمادی" این گزارش گفت:.

حتی با تمام این مشکلات بحران آب و هوا می ایستد و دموکرات گفت. "ما نمی توانیم صبر کنید" برای حل این مشکل گزارش گفت و اشاره کرد که اتمسفر غلظت دی اکسید کربن در ماه مه سال 2020 بیش از بالاترین میانگین ماهیانه تا کنون ثبت شده است. ماه گذشته گره خورده است برای بالاترین جهانی ممکن است درجه حرارت در 141 سال از رکورد نگه داشتن.

در حالی که هزینه انفعال در ادامه به افزایش "راه حل برای تغییر آب و هوا (از جمله ساختمان و بازسازی امریکا, انرژی, حمل و نقل و زیرساخت های تولید به پاک تر و انعطاف پذیر به اثرات آب و هوا — ارائه یک فرصت برای سوق دادن اقتصاد به جلو" در این گزارش است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب