دموکرات ها مبارزه برای فرصت را در یمن از سوی دیگر ، ارنست در آیووا

DES MOINES, آیووا (AP) — چهار نسبتا ناشناخته آیووا دموکرات ها در حال رقابت در یک شنبه اولیه را در جمهوریخواه ا

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

DES MOINES, آیووا (AP) — چهار نسبتا ناشناخته آیووا دموکرات ها در حال رقابت در یک شنبه اولیه را در جمهوریخواه ایالت جونی ارنست, یک تلاش به عنوان یک شوت که بهتر شناخته شده چشم انداز در سال گذشته در زمان تصویب و در حال اجرا است.

اما ارنست لغزش در تصویب و محوری از آیووا و ملی دموکرات ها و به خصوص پول خود را در پشت یکی از چهار مسابقه دریافت یک نگاه دوم است.

در حال حاضر ارنست هنوز است در یک موقعیت قوی از رفتن به سقوط. اما به عنوان دموکرات ها به طور فزاینده ای صعودی در مورد چشم انداز خود را در مکان هایی مانند آریزونا و کلرادو, آیووا, مسابقه گرفتن توجه دوباره به عنوان یک پتانسیل میدان نبرد است که می تواند کمک به حزب دست آوردن مجدد اکثریت سنا.

"من نمی توانم بگویم او در یک موقعیت لرزان گفت: J. ان Selzer رئیس آیوا بر اساس Selzer & Co., که با انجام رای گیری مسابقه. "اما به اندازه کافی وجود دارد سیگنال های ... نشان می دهد که زمین که او ایستاده است دقیقا همان شرکت است."

بسیاری از کانون به عنوان مقدماتی است که در ترزا Greenfield 55 ساله رئیس جمهور از یک پردازنده Moines املاک و مستغلات و توسعه شرکت است. او را تحت تاثیر قرار پیشرو دموکراتها در آیووا و واشنگتن با یک فوتی و فوری داستان زندگی یک دوران کودکی صرف شده در یک مزرعه و شاید قابل توجه ترین مهارت او در جمع آوری پول.

پس از مطرح بیش از 7 میلیون دلار پس از ورود به مسابقه در سال گذشته گرینفیلد گرفته شده در حداقل $5 میلیون بیشتر از هر یک از سه دموکراتیک مخالفان.

دموکراتیک سناتوری مبارزات انتخاباتی کمیته رهبری رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک بود سریع به پشت سر سبز و فوریه تا به حال کارگردانی میلیون ها نفر در سوپر پک صرف در برابر ارنست.

از آن پس این گروه صرف $8.5 میلیون ترویج سبز و حمله به ارنست با کمک سال گذشته از یک آیووا-based anti-ارنست فوق العاده PAC و برخی از هزینه تبلیغات از سابق دموکرات نامزد ریاست جمهوری تام Steyer گروه نیاز به استیضاح.

اگر چه ارنست مطرح است بیش از 12 میلیون دلار و در مجموع او تا به حال یک لبه کمتر از 2.5 میلیون دلار بیش از گرینفیلد که از اواسط ماه مه نازک استفاده برای یک وقت عضو رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل رهبری تیم.

سبز جمع آوری کمک های مالی دلاوری نشان دهنده یک آرایه وسیعی از حمایت در میان دموکرات آیوا.

در میان کسانی که صف آرایی پشت سبز در حال استقرار چهره های میانه رو کریستی Vilsack سابق, آیووا, بانوی اول و لیبرال ها از جمله در کنگره ایالات متحده دیو Loebsack و همچنین اغلب-رقابت گروه های کارگری مانند آیووا فدراسیون کارگری و آیووا شورای آمریکایی فدراسیون, دولت, شهرستان و شهری کارکنان.

که پس از بهتر شناخته شده حزب آمار و ارقام — سابق آیووا رژیم صهیونیستی است. تام Vilsack و دانشجوی سال اول تشکر. سیندی Axne برای مثال تبدیل کردن قالب از رهبران حزب در نظر گرفتن چالش ارنست.

ظاهر دوستانه با سالم و هوا در چای از مزرعه که در آن او بزرگ شده و پدر او نقل گفت: "هیچ پسر, شغل, دختر بدون شغل. وجود دارد فقط کارهایی که نیاز به انجام."

گرینفیلد گرفته وزش مواضع در مسائل کلیدی از جمله جانبداری با کسانی که اضافه کردن یک گزینه به قانون مراقبت مقرون به صرفه به عنوان مخالف به دور انداختن 2010 قانون مترقی "مدیکر برای همه است."

دموکرات ها از جمله سبز را مورد انتقاد ارنست که زد در یک پیام reining در واشنگتن منافع خاص برای فعال کردن آنها عمدتا با حمایت از 2017 کاهش مالیات.

حمله به ارنست ممکن است در سمت چپ یک علامت داده و نتایج را در یک کلید بررسی این بهار.

ارنست تصویب نیز با کاهش 10 درصد از زندگی حرفه ای خود را بالا بیش از سال گذشته به 47 درصد در اوایل مارس Des Moines, ثبت نام, آیووا, نظرسنجی انجام شده توسط Selzer.

هنوز 41 درصد از احتمال رای دهندگان گفت: آنها قطعا رای به تجدید انتخاب او کمی بیش از 31 ٪ گفت که آنها قطعا رای برای شخص دیگری.

ارنست کمپین به دنبال تقویت گرینفیلد مسئولیت سیاسی تست نشده هر چند بدون صرف در تبلیغات تلویزیونی تا کنون. دیجیتال, تبلیغات, ارنست مبارزات انتخاباتی استفاده کرده است بحث فیلم سبز را غیر اختصاصی پاسخ به یک سیاست خارجی سوال برای بالا بردن شک و تردید در مورد آمادگی.

همچنین قابل توجه است ناهموار مشخصات ارنست پیش بینی شده در سال 2014 — معروف ساخته شده در یک آگهی که در آن او به یاد می آورد castrating خوک — نرم است تا حدودی به عنوان سناتور به صحبت در بیشتر شرایط شخصی در مورد زندگی خود را.

"بسیاری از چیزهایی که اتفاق افتاده اند در زندگی خود طی شش سال گذشته که او واقعا تا به حال به بحث در مورد" ارشد گفت: ارنست مشاور دیوید Kochel "که کمک می کند تا مردم درک بیشتر از کسی که در او است و چه انگیزه او."

به طور معمول در آخر هفته قبل از روز سه شنبه از انتخابات به عنوان محوری به عنوان آیووا اولیه داوطلبان و سپاه از داوطلبان را بسته به ماشین و فن در سراسر محله به دست کشیدن بر روی درب. اما بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان هنوز هم پناه در خانه در طول همه گیر وادار مبارزات به خلاق.

"فقط به خاطر اینکه ما را به ماندن در منزل معنا نیست که ما ایستاده گفت:" سام نیوتن, ارتباطات, مدیر سبز. "ما را بسیار به جای چهره به چهره صحبت با رای دهندگان و سفر دولت است. اما من فکر می کنم ما اقتباس بسیار به سرعت و در این عصر دیجیتال پیام کوتاه با مردم تماس و رسیدن به مردم از طریق زوم بسیار موثر است."

به این منظور گرینفیلد انتخاباتی با انجام دو بار در هفته آموزش مجازی جلسات با داوطلبان برای دریافت رای تمرکز به شدت در تشویق به رای دادن از طریق پست.

همانطور که از یک هفته پیش حدود 500000 رای دهندگان ایالت آیووا در حدود یک چهارم از این دولت رای دهندگان درخواست کرده بود غیابی بالاترین تعداد absentee ballot درخواست برای هر آیووا انتخابات اولیه و یا به طور کلی.

در نشانه ای از پتانسیل دموکراتیک حرکت در آیووا تعداد قابل توجهی از رای گیری درخواست ها از رای دهندگان که رای اولیه پس قبل از سال 2010 زمانی که جمهوری خواهان ساخته فروشی داشت.

هجوم اولیه رای گیری دموکرات از جمله کسانی که کمتر فعال در سال های اخیر چرخه می تواند سیگنال حیات آیووا دموکرات. هزاران نفر از آنها در خانه مانده در سال 2016 زمانی که حزب جمهوری خواه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب و شتم دموکرات هیلاری کلینتون بیش از 9 درصد پس از دموکرات باراک اوباما انجام شده دولت دو برابر شده است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب