دنور نوازندگان چگونه به پرتاب یک خانه کنسرت

دنور خواننده و ترانه سرا جان رایج را دوست دارد به بازی موسیقی. او را دوست دارد به انجام در سالن های بزرگ و کوچ

توسط MORVARIDEASIA در 5 تیر 1399

دنور خواننده و ترانه سرا جان رایج را دوست دارد به بازی موسیقی. او را دوست دارد به انجام در سالن های بزرگ و کوچک است. در واقع او انداخت کنسرت خانه وقتی که او خود را منتشر اخیر EP.

و سپس همه گیر آمار و او محدود به خانه اش. او می خواستم به نگه داشتن بازی اما پر کردن خانه خود را با مردم به نظر می رسید مشکل ساز است. بنابراین فقدان گزینه های سرگرمی. "چقدر Netflix بکشد می تواند یک نفر را ؟" او ponders.

راه حل: حیاط را نشان می دهد.

"من فقط شروع به چرخش ایوان جلو به یک محل و شروع گذشته چند شنبه ها فقط پخش موسیقی و دعوت از مردم بر روی چمن جلو ما," او می گوید. "آنچه من شاهد است که مردم تشنه موسیقی زنده است."

او همچنین می بیند یک فرصت در میان بدبختی و اضطراب از بیماری همه گیر کوروناویروس.

"کنسرت خانه یا حیاط کنسرت نوع تخریب برخی از دیوارها بین" آه تنها انواع خاصی از مردم برای دیدن انواع خاصی از موسیقی و تنها انواع خاصی از مردم رفتن به مکانهای آن در مقابل مکانهای دیگر.' من فکر می کنم مردم مانند " برو به آن مرد. من می خواهم زنده موسیقی در زندگی من است. من از دست موسیقی است. من از دست هنر است. من می خواهم به ارتباط با مردم است.'"

برای یک خانه یا حیاط کنسرت همه شما واقعا نیاز به یک محل برای بازی و "حداقل تعدادی از مردم یا بیشتر که به گه" او می گوید.

"ما بیرون رفت و در ایوان ما با همان سیستم آدرس عمومی استفاده می کنیم برای تمرین و فقط تبدیل سخنرانان به جلوی حیاط," او می گوید. "ما دقیقا مانند ما در حال انجام یک تمرین. شاید این بد بود از من, اما من حتی اجازه بخواهید. اما من نگاه کرد و با وجود بیست و مردم در اطراف."

بداهتا مربا کنار مشترک می گوید که اگر شما در حال برنامه ریزی در داخل نشان می دهد این مهم به منظور محدود کردن تعدادی از مردم به آنچه که در حال حاضر مجاز توسط دولت, به خصوص اگر شما در حال ترویج این نشان می دهد در رسانه های اجتماعی. شما همچنین باید با ارائه ضد عفونی کننده دست و دستمال مرطوب و تمیز به مطمئن شوید که مردم احساس امنیت. این هم یک ایده بد به راه اندازی یک هوای منطقه ای که در آن مردم می توانند برخی از هوای تازه بین ست ها.

آن را به ارزش زمان و سرمایه گذاری برای ایجاد صحیح راه اندازی.

"من آرزو می کنم این درست نیست," او می گوید: "اما ما احتمالا در این برای یک سال دیگر حداقل."

پس از رفتن بدون کنسرتهایی را برای چند هفته خواننده و ترانه سرا Sarah Christine شده پول نوشتن شخصی آهنگ ها برای مردم و خصوصی "COVID مناسب" خانه را نشان می دهد. او را دوست دارد کسانی که خانه خصوصی کنسرت به دلیل روابط است که می تواند جعلی از طریق آنها.

"در زمانی که هیچ زنده موسیقی شما در حال دادن به مردم چیزی است که آنها نمی توانند هر جای دیگری," او می گوید. "این بسیار مناسب است. مردم زمین و چیزهای. نیمی از زمان آن را ارزان تر از شام بیرون."

کریستین که به تازگی منتشر شده او آلبوم دوم اشاره می کند که خانه را نشان می دهد صمیمی امر پس از آن مهم است که نوازنده و مالکان همکاری نزدیک با یکدیگر برای اطمینان از یک تجربه خوب. او دوست دارد به فضا یک هفته قبل از نمایش به اتمام حفاری. او همچنین می گوید میزبان باید اجازه همسایگان در مورد نشان می دهد جلوتر از زمان.

"شما باید بدانید که مردم می دانم و می دانم که مخاطبان است که در حال آمدن است" کریستین می گوید. "است که آن را در داخل و یا آن را در حیاط و یا در کسی زیرزمین و یا توسط یک شومینه ؟ چگونه شما می توانید راه اندازی یک مرحله منحصر به فرد است که در خانه خود و مخاطب؟"

کریستین را دوست دارد به او دنده مجموعه تا قبل از اینکه مردم شروع به ورود. او دیده می شود خانه های که در آن صاحب خانه خود را, PA, اما آن را بیشتر احتمال دارد که نوازنده به ارمغان می آورد خود را و مطمئن شوید که آن را مناسب برای فضا است.

"من فکر می کنم آنچه بسیاری از مردم را فراموش کرده ام این است که شما فقط آوردن تجهیزات مشابه شما فکر می کنم در حال رفتن به انجام مانند آن را بر روی صحنه و به شما ضربه هر کس گوش کردن" او توضیح می دهد. "شما واقعا به تمرکز بر روی آن است."

اردن براندنبورگ, ماندولین, بازیکن برای, Denver, بلوگراس, لباس Turkeyfoot می گوید: این مهم است که روشن انتظار از آنچه که نشان می دهد خواهد بود. نشان می دهد که در آن گروه است که انتظار می رود به ارائه موسیقی پس زمینه در حالی که با مردم معاشرت و گپ کاملا متفاوت از یک نشان می دهد که در آن گروه از جاذبه های اصلی.

Turkeyfoot, a Denver bluegrass quintet.گسترش

Turkeyfoot یک دنور بلوگرس پنجگانه.

جان پیرس

"ما انجام داده ایم کنسرت خانه که در آن کسی عروسی در حیاط پشت," او می گوید. "که بیشتر شبیه به موسیقی پس زمینه مناسب است ؟ اما ما دیگر نشان می دهد که در آن است به طور خاص به نمایش گذاشتن گروه است."

Turkeyfoot کمانچه بازیکن Bridger Dunnagan می گوید که این نیز مهم است به انتظارات روشن به مخاطبان. یک دوست که خانه می اندازد نشان می دهد شرکت کنندگان صریح و روشن بخشنامه به لوله را در طول عملکرد و همچنین برای خرید یک تی شرت یا کمک مالی به گروه; تخمگذاری قوانین کمک می کند تا هر کس باید یک زمان خوب او توضیح می دهد.

"او می گوید که عشق اما بصورتی پایدار و محکم" او اشاره می کند ، "این یک نوع متفاوت از چیزی است که مردم استفاده نمی شود به حق است ؟ شما نوع را به نگه داشتن مردم در دست است. و او است که هر کس در همان صفحه."

هر دو bandmembers می گویند که آنها هر کسی را تشویق به پرتاب خانه را نشان می دهد در طول بیماری همه گیر کوروناویروس, اما آنها به امید دیدن برخی از فرصت ها در آینده نزدیک. و آنها شنیده ام از دیگران که در حال قرار دادن در موفق نشان می دهد در حال حاضر.

خانه نمایش ندارد به ویژگی تنها نوازندگان. سازمان می تواند دعوت از نقاشان و یا دیگر هنرمندان تجسمی برای نمایشگاه کار خود را. یک آشپز می توانید مواد غذایی و یا یک کمدین می توانید امینی تنظیم شده است. میزبان می تواند در خدمت آبجو محلی و یا افراد خود را به ارمغان بیاورد. نشان می دهد که واقعا یک راه برای خارج کردن انواع خلاق مردمی که می توانید مهارت های خود را در یک محل است که شخصی بیش از یک صفحه مجازی.

در حالی که برخی از افرادی که پرتاب خانه کنسرت مسئول پذیرش مشترک می گوید آنها نباید برنامه ریزی برای پولدار کردن نشان می دهد. که نتواند نقطه ایجاد یک تجربه مشترک است. شخصا او را دوست دارد ایده جمع آوری پیشنهاد کمک های مالی و دادن آنها به موسسه خیریه.

"تصور کنید اگر هر کس هم پیشنهاد کمک مالی و سپس شما در زمان که پول و قرار دادن آن به سمت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع و یا کمپین صفر برای پلیس اصلاحات" او نشان می دهد. "چه می شود اگر یکی یا هر دوی این هنرمندان افرادی هستند که از رنگ و یا وجود یک کلمه صحبت چیزی که در مورد عدالت اجتماعی ؟ ما می تواند این کنسرت خانه بود و بیشتر و بیشتر معنی دار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن