دنور پرستار تارا Rynders با استفاده از هنر برای درمان درمانگران

تارا Rynders یک دنور هنرمند و پرستار در مرکز پزشکی است که با گرد هم آوردن نوازندگان و هنرمندان تئاتر و طراحان

توسط MORVARIDEASIA در 12 تیر 1399

تارا Rynders یک دنور هنرمند و پرستار در مرکز پزشکی است که با گرد هم آوردن نوازندگان و هنرمندان تئاتر و طراحان از سراسر جهان به تأمل در چالش بودن مراقبت های بهداشتی کارگران در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه, جولای 2, از 1 تا 2 بعد از ظهر Rynders میزبانی یک رویداد مجازی به نام تاب آوری لحظه به پشتیبانی و اذعان به چالش کشیدن کار حرفه ای پزشکی هر روز انجام دهید. آن را بخشی از مجازی در سراسر جهان جشنواره Reimagine: زندگی و از دست دادن عشق, یک سری از جامعه رانده حوادث بررسی مرگ و جشن زندگی در پاسخ به COVID-19.

Reimagine یک تیغه از چمن و درمانگاه شرکت میزبانی این رویداد خواهد شد که باز و رایگان به مردم است.

درمانگاه تاسیس Rynders ترکیبی از هنر رقص و موسیقی و حرکت و علم به ایجاد همهجانبه تجربه برای مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. Rynders استفاده از هنر و عملکرد مورد بحث و حمایت از مراقبت های بهداشتی کارگران با تجربه با شفقت و خستگی و فرسودگی و ثانویه استرس پس از سانحه در طول زندگی حرفه ای خود را. او شده است یک پرستار برای سیزده سال کار کرده است و به طور گسترده به ارائه غم بازیابی به مراقبت های بهداشتی کارگران است.

"در بسیاری از روابط من با پرستاران در حال حاضر تبدیل به روابطی که من تا به حال یک بار با بیماران" Rynders می گوید. "دادن من پرستاران صدا و توانمند سازی آنها را به مراقبت از خود را می رود و حتی عمیق تر و اجازه می دهد تا آنها را به مراقبت بهتر برای بیماران خود را."

Rynders شروع به استفاده از هنر برای بیان محبت خستگی و فرسودگی بعد از یک تجربه به عنوان یک بیمار خودش زمانی که او تقریبا مرده از یک حاملگی خارج رحمی در سال 2015. "در آن زمان من واقعا برای دیدن سیستم مراقبت های بهداشتی ما از داخل," او می گوید. "و من فکر می کنم آنچه که به من شد باز چشم من به بسیاری از چیزهایی که من تا به حال رشد عادت کرده اند."

پس از تحقیق نتایج بیمار و تجارب او می گوید: او متوجه شد که همه چیز را در سیستم مربوط به پرستار و بالین او شروع به به طور کامل به رسمیت شناختن قدر مسئولیتی که پرستاران برای مراقبت از صدمه و آسیب پذیر است. به عنوان یک بیمار تجربه یک زندگی را تهدید کند اما او احساس می کرد برای اولین بار است که وجود دارد بسیاری از فرصت های از دست رفته پرستاران را ارائه می کند که مراقبت. او مقصر اصلی این سیستم که پرستاران کار می کنند و نیاز به کار بیشتر مکالمات در اطراف فرسودگی شغلی.

"من فکر نمی کنم ما واقعا درک چقدر مهم است نقش ما به عنوان پرستاران," او می گوید. "ما سوخته. ما خسته."

یکی از تلاش های اخیر برای افزایش آگاهی در مورد شفقت خستگی بود همهجانبه تولید تئاتر برای اولین بار Do No Harmکه صورت گرفت در رز مرکز پزشکی در اکتبر 2018. هدف از این رویداد به د به خستگی و فرسودگی شغلی و سلامت روان در مسائل مربوط به مراقبت های بهداشتی کارگران Rynders می گوید. او آورده بازیگران شانزده رقصنده هنرمندان و نوازندگان به بیمارستان که عمل کردن به داستان یک زن که شوهرش در حال مرگ بود از ته ديدگاه پرستاران.

او می گوید که حدود سی نفر از اعضای عمومی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و مدیران بیمارستان به دنبال داستان قرار داده شده توسط این هنرمندان است. مخاطبان منجر شد به مکان های مختلف در بیمارستان به عنوان بخشی از تجربه مشاهده; این رویداد دریافت بسیار زیاد پشتیبانی Rynders گزارش.

که در همان ماه او گسترش کار خود به شفقت-خستگی کارگاه های آموزشی با پرستاران در مرکز پزشکی و مرکز پزشکی از شفق قطبی است. امید او این بود که پس از پرستاران رفت و از طریق کارگاه های آموزشی و انعکاس خود را فرسودگی شغلی آنها را تجربه بازگشت به شغل خود و به روز به روز تعامل با بیماران.

Rynders اشاره می کند که یک مطالعه انجام شده پس از اولیه کارگاه های آموزشی برگزار شد نشان داد که آنها نه تنها کاهش فرسودگی شغلی, اما همچنین افزایش همدلی است. اگر چه او تنها با کار پرستاران او در نهایت می خواهد به باز کردن کارگاه های آموزشی به تمام ارائه دهندگان خدمات پزشکی.

کارگاه های آموزشی برگزار شد یک بار در هفته به مدت شش هفته. Rynders همکاری با کلر Hammoor کسی که با او نیز در حالت ارتجاعی لحظات. با هم Rynders و Hammoor ایجاد جلسات مستقر در تئاتر و حرکت است. پرستاران خواهد نقش بازی کردن تظاهر به همه چیز از ماموران مخفی به بیماران بیمارستان. "آنها را نشان می دهد و بلافاصله بخشی از این بازی است که آنها می دانستند هیچ چیزی در مورد" Rynders می گوید. "و پس از آن آنها شروع به ساختمان خود انتخاب شخصیت."

این نوع غیر معمول از نقش بازی کردن مختل عادی خود تفکر و سلسله مراتب است که آنها استفاده می شود اجازه می دهد آنها را صادقانه تر و راحت و انعکاسی در مورد سخت ترین قسمت از شغل خود Rynders می گوید. برای اولین بار نیمی از این کارگاه هر یک پرستار بود که زوج با یک هنرمند و همه آنها تمرین بیان خلاق در یک اتاق بزرگ رقص و صحبت کردن در مورد مسائل مهم در راه اهل تفریح و بازی. نیمه دوم کارگاه های درگیر و آگاه به شیوه های مانند یوگا. در پایان به وجود آمده بحث در مورد چگونه به فکر شیوه های بازگشت به محیط بیمارستان.

غم و اندوه داستان نیز یک بخش از این کارگاه Rynders می گوید. پرستاران خواهد نوشتن تجربه های که در آن آنها تا به حال از دست کسی یا تجربه غم و اندوه در بیمارستان و سپس دایره کلماتی که ایستاده بود به آنها از خود داستان نوشته شده. سپس آنها را ایجاد حرکات به کلمات.

"وقتی که همه در حال حرکت بود با هم آن کمک به ایجاد حس جمعی و مراقبت و" او می گوید.

Rynders در حال حاضر در تلاش برای پرورش که همان حس جمعی و مراقبت در طول همه گیر همکاری با Northwell سلامت استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه به ارائه انعطاف پذیری و قدرت به آسایشگاه پرستاران است که کار وجود دارد. در طی ماه گذشته او به ارمغان آورده است تجربه خود را با شفقت و کارگاه های آموزشی و نقش بازی کردن به کمک آنها روند و بحث در مورد غم و اندوه خود را. استاتن آیلند پرستاران عملا کاشته گل های آواز رقصید و نوشته بازتاب.

هنرمندان و ترجمه مخزن لیا Bonfilio و Hammoor همکاران در این پروژه با آنها کار کرده اند در این مفهوم از اواخر ماه مارس است.

ترجمه مخزن است که بر اساس در لبنان ایجاد کرده است "عزاداری رقص" با پرستاران در نیویورک است. او با آنها کار می کرد برای کمک به آنها صحبت کنید و فکر می کنم در مورد کسی که آنها را از دست داده و یا عزادار شد; سپس آنها قرار داده و حرکت را برای این داستان. Rynders توصیف آن به عنوان "بسیار تعاملی و آن را به یک فضا برای پرستاران به احساس دیده و شنیده و از آنها مراقبت شود."

لیا Bonfilio که مستقر در شهر نیویورک انجام یک عملکرد رویداد با پرستاران خواندن یک شعر و دعوت از آنها برای به اشتراک گذاشتن آنچه که احساسات و تجربیات آنها می خواهید به انتشار. سپس آنها با هم کاشته یک گل لامپ. Bonfilio عکس گرفت و آنها را به پرستاران در هر هفته. Bonifilio می گوید کسانی که شرکت اختصاص داده شده رشد گل به کسی که از انتخاب خود معمولا یک بیمار یا یک بیمار عضو خانواده است.

"این مورد به آنها چیزی است که برخی از تعجب و یا تخیل در آن" Bonfilio می گوید در مورد او لحظه با پرستاران. "من واقعا معتقدم که در این نوع از چیزهایی که با داشتن قدرت ایجاد تغییر و تحول."

دنور-بر اساس Hammoor led بازیگوش دعوت برای مراقبت های بهداشتی کارگران برای رقص, breathe, گوش دادن و تمرین درمانی خود را. او می گوید آن را خاموش رقص بین خود و مراقبت از سلامت کارگران. "من امیدوارم که لحظه ای من قادر به اشتراک گذاشتن با مراقبت های بهداشتی کارگران یک زمان برای آنها را به مراقبت...مرهم میان این خصوص سفر دشوار آنها پیشرو همه ما را از طریق در حال حاضر," او می گوید.

نوازنده ابی احمد نوشت: یک آهنگ با پرستاران. سلامت-مراقبت کارگر او جلسه می تواند با انتخاب یک ساز, آهنگ تمپو و احساس و سپس احمد مشغول به کار برای قرار دادن آن همه با هم.

و مری لین Lewerk که همچنین مستقر در دنور گفت: پرستاران به خنده پرتاب اوقات تلخی و سپس جعلی گریه اما Rynders می گوید بسیاری به پایان رسید تا در واقع گریه برای چند دقیقه. Lewerk صحبت به پرستاران در مورد آنچه که آنها احساس آنها مورد نیاز بود و آنها آن را بنویسید و آن را در یک پاکت نامه. سپس او را از طریق پست آن را به آنها به طوری که آنها را به یاد داشته باشید.

از طریق درمانگاه پرستاران در حال حاضر جلسه یک بار در ماه به نوشتن غم و اندوه تجربه و به اشتراک گذاری COVID-19 داستان. آنها جنبش را به کلمات از شهادت نوشته شده. Rynders می گوید این داستان های خود ادامه خواهد داد و حتی پس از این رویداد است.

این رویداد در روز 2 ژوئیه خواهد بود یک بحث زنده و بین پرستاران و هنرمندان شرکت کننده در این برنامه بیش از ماه گذشته; پرستاران را به اشتراک گذاشتن آنچه که تجارب خود را مانند با هنرمندان. سپس اعضای مخاطبان را مورد بحث تابآوری لحظات خود را.

این رویداد یک دعوت نامه برای بزرگتر گفتگو در مورد چگونه به ترکیب برای حمایت از پرستاران به بیمارستان. "من می بینم حالت ارتجاعی لحظات به عنوان یک فرصت برای سیستم مراقبت های بهداشتی به گام تا و شروع به اجرای این لحظات به خود را روزانه تجربه می گوید:" Rynders.

او با اشاره به آسایشگاه مدیر در استاتن آیلند بیمارستان دانشگاه پائولا McAvoy به عنوان یک فرد است که منجر به این شیوه است. Rynders گفت McAvoy نشستم با او و کمک به اشفتگی فکری موقتی یک راه برای ترکیب حالت ارتجاعی لحظه به پرستاران در برنامه است و در حال حاضر به دنبال گسترش آنها را به همه کارگران پزشکی.

"این است که یک بیمارستان است که به طور فعال به دنبال سلامت خود پرستاران و مددکاران اجتماعی و مراقبان" Rynders می گوید.

در حال حاضر Rynders فراهم می کند و شیوه های تمرکز حواس به مراقبت های بهداشتی کارگران در مرکز پزشکی. او می گوید: او صرف مقدار زیادی از زمان گوش دادن, اما آنها همچنین قرعه کشی خواندن اشعار و تفکر. آنها گاهی اوقات حتی رقص احزاب در وسط پرستاری واحد.

"این یک یادآوری به آنها را در میان این همه مبارزه و رنج و از دست دادن و غم و اندوه و ترس را فقط قادر به گرفتن یک لحظه به تنفس و بررسی با خود" Rynders می گوید.

تابآوری لحظه 1 به 2 p. m. روز شنبه, جولای 2. برای ثبت نام بازدید Reimagine وب سایت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب